-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. Pentru cei ce vor mai face cereri de imagini

    #1
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exclamation Pentru cei ce vor mai face cereri de imagini

    Marime Semnatura ex : marimea nu conteaza alegeti voi
    <sigur vrei imaginea 4000x200?>
    Mentiuni: bafta la avatar
    Imagine / Render : Orice s-ar potrivii mai bine
    Eu cred ca ar da bine niste ponei..
    Mentiuni: Multumesc Frumos!
    Imagine / Render : Orice vreti voi (Natura,Fete,Masini,Caractere...orice).
    Text + Culoare : Cum credeti ca e mai bine.
    Ce cred eu mai bine?
    1. Sigur doresti asta?Eu daca vreau pot sa iti scriu ce-mi vine mie-n cap si poate nu ti-ar conveni..
    2. Poti cere sa apara nickul tau...cu orice culoare vrei tu..Daca nu iti vine pe moment o culoare poti spune culoarea asortata cu bg...
    ETC..
    Daca voi nu specificati din prima ce doriti si dupa acea va treziti ca nu va place ce vina avem noi?!
    Voi stiti ca Designerii comunitatii isi iau din timpul lor sa va faca voua toate acele creatii minunate btw si dupa voi va treziti ca "parca ar merge mai bine". Pai ma fratiilor daca nici voi nu stiti ce vreti de unde sa stim noi? Data viitoare cand vreti ceva SPECIFICATI clar ce doriti nu sa ne trezim ca nu e bine...noi pierdem timp degeaba ca voi nu stiti ce vreti! Mie nu mi' se pare corect..daca nu specifici ce vrei si primesti o imagine si nu-ti convine...stai linistit nu o sa mai primesti alta atunci.(depinde de persoana)
    Apreciati munca depusa de fiecare designer caci pentru voi o facem, tu crezi ca "eu" nu am ce face decat sa fac avatare/semnaturi (sau mai stiu eu ce) toata ziua? Am si "eu" o viata o fac din timpul meu. Imi petrec timpul in a-ti perfectiona si face tie pe plac cu imaginea finala ca dupa sa refuzi sau sa spui ca "meh e bine, dar astept si altele" Pentru altele poti face si alta cerere. Si la mentiuni adaugati ceva folositor in cazul imaginii, ce doriti in +/-, daca vreti si alte chestii pe langa sau eu mai stiu ce efecte nu altceva.


    Multumesc de atentia acordata, eu doar mi-am spus parerea.


    Last edited by dizdani; 30-01-2017 at 07:09 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Like Blue01, -WickedSick- a dat Like acetui post

  2. Pentru cei ce vor mai face cereri de imagini

    #2
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    m-ai*






    ETC..
    Daca voi nu specificati din prima ce doriti si dupa acea va treziti ca nu va place ce vina avem noi?!
    Voi stiti ca Designerii comunitatii isi iau din timpul lor sa va faca voua toate acele creatii minunate btw si dupa voi va treziti ca "parca ar merge mai bine". Pai ma fratiilor daca nici voi nu stiti ce vreti de unde sa stim noi? Data viitoare cand vreti ceva SPECIFICATI clar ce doriti nu sa ne trezim ca nu e bine...noi pierdem timp degeaba ca voi nu stiti ce vreti! Mie nu mi' se pare corect..daca nu specifici ce vrei si primesti o imagine si nu-ti convine...stai linistit nu o sa mai primesti alta atunci.(depinde de persoana)
    Apreciati munca depusa de fiecare designer caci pentru voi o facem, tu crezi ca "eu" nu am ce face decat sa fac avatare/semnaturi (sau mai stiu eu ce) toata ziua? Am si "eu" o viata o fac din timpul meu. Imi petrec timpul in a-ti perfectiona si face tie pe plac cu imaginea finala ca dupa sa refuzi sau sa spui ca "meh e bine, dar astept si altele" Pentru altele poti face si alta cerere. Si la mentiuni adaugati ceva folositor in cazul imaginii, ce doriti in +/-, daca vreti si alte chestii pe langa sau eu mai stiu ce efecte nu altceva.


    Multumesc de atentia acordata, eu doar mi-am spus parerea.


    God...Deci nu stiu ce va este voua greu designeri-lor sa luati o "amarata de poza" ca mna poate eu nu am idei pe monent,se mai intampla sa nu ai,nu toti sunt "creativi" ca si voi,ma deranjeaza faptul ca s-a m-ai intamplat sa nu ai o idee si ai scris acolo ori ce s-ar potrivii m-ai bine,serios va este asa greu sa luati o "amarata de poza" care credeti voi ca este mai potrivita? eu cred ca nu va este.
    Voi stiti ca Designerii comunitatii isi iau din timpul lor sa va faca voua toate acele creatii minunate btw si dupa voi va treziti ca "parca ar merge mai bine".
    Pai daca este asa de ce a-ti mai facut cerere de Designeri? Va zic eu de ce,nu a ajuta persoanele,unii a-ti facut aceasta cerere de a avea grad pe forum,doar atat.
    Acum serios,asa de greu va este sa luati cateva poze si sa va faceti treaba? Cum am spus poate pe moment nu ai inspiratie si zici sa aleaga Designerul caci na el este designer si are creativitate si te trezesti ca iti inchide topik-ul pe motiv "nu ai respectat modelul". (Eu mi-am spus parerea,nu vreau sa ma trezesc cu fel si fel de reply-uri aiurite care nu-si au rostul,cine se simte este treaba s-a,dar sincer imi este mila de unii dintre voi). PACE.

    Edit: Si inca ceva cu aroganta nu rezolvati nimic si vreau sa va m-ai zic un lucru sa nu credeti ca daca voi sunteti designeri nu mai poate nimeni sa faca ce faceti voi si aici va dau un exemplu este SixPath care face o treaba foarte buna si nu este arogant ca unii,el nu are acest grad de designer dar are respectul fata de oamenii dupa FORUM sa raspunda la cereri,daca voi nu faceti asta va rog frumos,lasatii pe altii sa o faca.PACE.
    Last edited by -=Christian=-; 17-01-2017 at 07:26 PM.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like ~Life~, dizdani a dat Like acetui post

  3. Pentru cei ce vor mai face cereri de imagini

    #3
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    designeri-lor sa luati o "amarata de poza"
    Poate acelei persoane nu ii place poza pe care ai ales-o, e vina ta ca nu ai pus o poza pe placul lui..si o foloseste doar asa de "fite" dupa care in 2 zile vine cu alta cerere...nu ma bag eu aici ca nu editez imagini sau adaug efecte etc just sayin'

    edit:Si din moment ce in model zice ca trebuie sa pui imagine/render sau mai stiu eu ce..si nu respecti regulamentul nu vad cu ce a gresit el. E "sef" pe sectiunea acea, si mi' se pare corect cea ce a facut..poate nu ati fost asa obijnuiti, dar asa e corect. Modelul trebuie respectat, daca pe un server la un model de cerere de grad ar fi ceva eronat ati sarii toti ca nu e bine, cea ce mi' se pare corect.. trebuie sa se respecte modelul, fie ca e pe sectiune de grad, fie ca pe cerere imagine/avatar etc, fie ca e pentru biciclist inotator sau mai stiu eu ce..
    Last edited by dizdani; 17-01-2017 at 10:42 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



  4. Pentru cei ce vor mai face cereri de imagini

    #4
    Membru - Gold Nova III ~Life~'s Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    Pe scaun !
    Posts
    1,294
    Last username
    DavidoSpeed
    Blog Entries
    24
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Poate acelei persoane nu ii place poza pe care ai ales-o, e vina ta ca nu ai pus o poza pe placul lui..si o foloseste doar asa de "fite" dupa care in 2 zile vine cu alta cerere...nu ma bag eu aici ca nu editez imagini sau adaug efecte etc just sayin'
    edit:Si din moment ce in model zice ca trebuie sa pui imagine/render sau mai stiu eu ce..si nu respecti regulamentul nu vad cu ce a gresit el. E "sef" pe sectiunea acea, si mi' se pare corect cea ce a facut..poate nu ati fost asa obijnuiti, dar asa e corect. Modelul trebuie respectat, daca pe un server la un model de cerere de grad ar fi ceva eronat ati sarii toti ca nu e bine, cea ce mi' se pare corect.. trebuie sa se respecte modelul, fie ca e pe sectiune de grad, fie ca pe cerere imagine/avatar etc, fie ca e pentru biciclist inotator sau mai stiu eu ce..
    Dacă nu ne place imaginea asta e nu comentam !
    Salut.

    Grade pe Forum :

    Blogger
    Helper
    Promovare

    Grade pe Servere :

    N-am grad pe niciun server.

  5. Pentru cei ce vor mai face cereri de imagini

    #5
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage