-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12
  1. Propunere regulament

    #11
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Tiger You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Doar stii ca nu sunt strict, asta pentru ca mereu stiu ca veti ajunge la ceea ce am spus eu.

    PS: Eu va las sa experimentati, sa invatati, dar in final va veti da seama ca ceea ce ziceam eu este adevarat.
    Eu sunt de acord cu tine .

    Quote Originally Posted by Tiger You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Atentie la cereriile de slot/admin/vip, incercati sa fiti mai blanzi cu deciziile.

    Am vazut ca orice cerere editata este respinsa automat. De asemenea, am vazut ca cea mai mica greseala, chiar si necompletarea unui camp, este sanctionata de admini sau de detinator cu contra sau cerere respinsa.

    Nu mai sunt timpurile in care ne permitem sa pierdem din jucatorii de CS 1.6. Un om care a depus o cerere inseamna ca vrea sa joace pe acel server si mai mult. Totodata, acest jucator, pe viitor, poate deveni o piesa importanta din comunitate.

    Incercati asadar:
    - nu mai dati contra/respingeti cereriile pentru orice lucru pueril;
    - daca chiar vreti sa confirmati faptul ca la o cerere a fost modificata valoarea raspunsului cheie pentru o cerere, puteti sa imi lasati PM si eu va raspund in cel mai scurt timp posibil;
    - nu mai respingeti cereriile daca modelul de cerere dupa care a facut cererea nu a fost cel din model (cu exceptia daca a fost posibila copierea raspunsului cheie la cerere);
    - sa fiti mai blanzi cu jucatorii care merita si care au un numar ridicat de ore jucate si au sarit un grad (NU se va permite saltul de la niciun acces sau acces slot la un acces cu ban [oricare ar fi acela]! - trebuie sa treaca prin gradul helper sau sa doneze!);
    - anuntati adminii de aceste chestii.
    Imi pare rau ca de acest citat nu se mai tine cont .

    Eu unul pe furien am eliminat "Ce zice vulp3a" , acea parte dand bataie de cap multora si inducandu-i in eroare totodata , am marit numarul de orele pentru fiecare grad in parte si alte mici schimbari prin "Model Cereri Admin/Slot" astfel incat sa nu le complic "viata" celor ce urmeaza sa faca cerere, dar fiecare actioneaza cum crede de cuvinta ca-i mai bine pentru server-ul de care se ocupa .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  2. Propunere regulament

    #12
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -WickedSick- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu sunt de acord cu tine .



    Imi pare rau ca de acest citat nu se mai tine cont .

    Eu unul pe furien am eliminat "Ce zice vulp3a" , acea parte dand bataie de cap multora si inducandu-i in eroare totodata , am marit numarul de orele pentru fiecare grad in parte si alte mici schimbari prin "Model Cereri Admin/Slot" astfel incat sa nu le complic "viata" celor ce urmeaza sa faca cerere, dar fiecare actioneaza cum crede de cuvinta ca-i mai bine pentru server-ul de care se ocupa .
    Adevarul ca faza cu orele nu ar fi rau , a mai fost asa acu ceva ani cand luai helper cu 100 si ceva de ore si slot cu 40 parca ,ma rog cam mult 40 pt slot dar 25 30 nu ar fi rau .

    Ps:Si imi aduc aminte ca erau multi care jucau doar ca sa isi ia grad si chiar petreceau mult timp pe joc tocmai ca sa ajunga la numarul de ore pentru ele , si tineau cu dintii de gradul ala deci greselile erau mai rare.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 23-01-2017 at 11:54 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage