-- Closed Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26
  1. Cerere unban Old Legend

    #21
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Citind toate comentariile anterioare..
    unban
    Thanks OldLegend a dat Thanks acetui post
    Like OldLegend a dat Like acetui post

  2. Cerere unban Old Legend

    #22
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by deamonnn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Citind toate comentariile anterioare..
    unban
    Pai..acest "om" are 5 ban-uri permanente + unul de 3 luni.

    Quote Originally Posted by LiOn. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Rezolvare eroare:

    1. Instalezi .net framework 3.5/4.0/4.5 (unul din versiunile alea - le gasesti pe google, unde o sa-ti dea site-ul de la microsoft)
    2. Descarci wCD pentru windows XP - degeaba incerci cu alte versiuni

    Revino cu reply daca ai rezolvat

    ON: unban
    Cum am spus putin m-ai sus acest "om" are 5 ban-uri permanente +unul de 3 luni,cum sa-i dam unban? Dupa parerea mea ar trebuii sa plateasca o taxa unban daca m-ai doreste sa joace,dar cum a mentionat si el,joaca cand vrea...
    El cred ca a vrut sa "fenteze si wCD-ul.
    Ps: --> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Dislike OldLegend a dat Dislike acetui post

  3. Cerere unban Old Legend

    #23
    Membru - Silver I OldLegend's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ban-urile sunteti toti constienti de ce sunt, nu mai incerca sa aduci atatea argumente impotriva mea cand tu habar nu ai ce se intampla in situatia asta Cristi. Primul ban este pentru neprezentare test WCD din motivul cunoscut de toti(problema a fost rezolvata) iar restul sunt pentru ban activ, cu exceptia celui in care mi-am pus numele jignitor din print, care nici macar nu are legatura cu staff-ul, numele era destinat unui player din cate tin eu minte, dar dupa cum am spus si o spun mereu, Wickedsick inca merge pe premiza "Am admin, sunt superior fata de restul jucatorilor", asa ca, domnule Cristi, nu am incercat sa fentez nici un WCD, aveti dovezile clare de eroare, aveti print-urile, aveti totul pe tava si voi inca continuati sa ma acuzati de fel si fel de obraznicii pe care nici macar nu le-am comis, te rog frumos sa iti iei argumentele si sa iti vezi de treaba cu ele, nu ai fost niciodata prezent cu mine pe server, nu ai avut niciodata legatura cu vreun ban de al meu, nu inteleg de ce aduci argumente precum cele de mai sus cand nici macar nu stii in ce circumstante se desfasoara situatia..

    P.S: In contextul acesta "Cum am spus putin m-ai sus acest", "m-ai" ala fir-ar mama lui se scrie "mai". Valabil si aici, "daca m-ai doreste sa joace" Si te-ai gandit tu sa ma judeci asa...felicitari.
    Last edited by OldLegend; 27-01-2017 at 11:29 PM.
    Like Selly a dat Like acetui post

  4. Cerere unban Old Legend

    #24
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Te-as ruga sa te termini sa lasi reply-uri care nu-si au rostul,eu mi-am spus punctul de vedere,ban-urile sunt evidente,intrebarea este de ce nu ai facut cerere unban de la primul ban primit? si te-ai trezit cand ai acumulat/ai primit N ban-uri. Daca nu iti place ceva ai butoanele (Thanks/Like/Dislike) te rog sa le folosesti si sa nu lasi reply aiurea,asteapta decizia owner-ului.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Dislike OldLegend, ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  5. Cerere unban Old Legend

    #25
    Membru - Silver I OldLegend's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu cred ca ma aflu la masaj erotic sa "ma termin", Cristi...Te rog incearca sa te exprimi normal si sa purtam o discutie ca doi oameni normali daca tot o purtam, in regula? Iar in legatura cu explicatia pentru faptul ca nu am facut cerere de unban, din nou, dovedesti faptul ca esti total pe langa subiect, am explicat in comentariile anterioare de ce, dar dumneavoastra domnule comentator superior, nu v-ati rupt 2 minute din timpul dumneavoastra pretios ca sa cititi. Scrie clar si raspicat faptul ca am incetat sa fac cerere de unban pentru ban-uri date pe motiv de "ban activ" din cauza faptului ca nu aveam nici o dovada, deoarece testul WCD nu functiona si astfel nu aveam nici o dovada cu care sa ma prezint pe forum. Dar acum ca am postat cererea asta si m-a ajutat Li0n sa rezolv problema, am adus toate dovezile de care este nevoie. Ce este atat de greu de inteles, este totul explicat mura in gura, cateva comentarii mai sus. Doriti sa va dau tie si lui WickedSick personal in privat, print-urile, link-ul si toate cele intr-o lista aranjata frumos ca sa ma fac inteles, pentru ca vad ca ori sunteti batuti in cap, ori jucati un teatru penibil ca sa obtineti si voi o amarata de taxa pentru unban sa va faceti utili, asta doriti? Puteti sa imi spuneti de la obraz direct caci va donez cat aveti nevoie, daca si aici am ajuns sa ne mancam pentru bani, unde trebuia sa fie distractie, intelegere si relaxare, atunci voi doi...v-ati ***** rolul aici. Si sa nu ma intelegeti gresit, nu va jignesc cu nimic, ba chiar imi sunteti indiferenti amandoi, dar pentru faptul ca incercati sa ma afundati intr-o situatie penibila si sa ma proclamati vinovat pentru un motiv stupefiant, deja am impresia ca aveti ceva cu mine.

    P.S: Se pare ca nu sunt singurul care observa faptul ca parerea ta este una gresita si cu atat mai putin logica, zic doar asa, in cazul in care crezi ca sunt eu nebun . Verifica butonul de dislike, succes .

  6. Cerere unban Old Legend

    #26
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    iti dau unban. Acum nu mai ai motiv sa spui ca nu-ti merge wac-ul.
    Cei nemultumiti pentru decizie ii astept cu mesaj.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~, Daenerys a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage