-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. Teddy (butu') va saluta!

    #1
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Teddy (butu') va saluta!

    Ziua buna, oameni faini!
    Ignorati titlul idiot al topic-ului. 's obosit si altceva mai bun n-am gasit. In plus, trebuia sa contina numele meu, sa va atraga atentia.
    Trecand peste asta, am facut acest topic cu ocazia faptului ca am scapat de ban Nu stiu cand s-a intamplat asta si de ce, dar astazi, din dor de voi, am zis sa mai dau p'aici si cand, ce sa vezi, nu mai aveam ban. Se pare ca protestele de la Victoriei n-au avut niciun efect aici si gratierea damnatilor s-a produs. Eh, sa speram ca doar aici vom avea parte de acte din astea de binefacere.
    Observ, totusi, ca ati avut parte si voi de protestele voastre. Ati inlaturat dictatura lui XeLa, bravos! Sau poate omul a abdicat, caci nu i-ati fost supusi loiali. In cazul asta, sa va fie rusine!
    Bun, lasand la o parte gargara politica si constatarea unor evenimente pe care oricum le stiti mai bine decat mine, sa trecem si la ce ne (mai mult pe mine, dar nu vreau sa ma simt singur) intereseaza. A, pana la asta, vreau sa zic ca-s extrem de dezolat c-ati scos chat-ul. Sau poate ca e in continuare si nu-l gasesc eu. Pacat, era o forma faina de a mai discuta, daca au mai ramas oameni cu care se poate discuta pe aici. Astfel, ajungem la subiectul acestui topic: daca mai e cineva pe aici care nu vrea sa ma lapideze, ci vrea sa purtam o conversatie (virtuala sau la o bere), amintindu-ne de vremurile de mult apuse, o/il rog sa dea un semn. Eu n-am Facebook si oricum va stiu doar dupa numele de pe cs, nu si dupa cel real, asa ca nu prea stiu cum sa dau de voi. Daca vedeti mesaju' asta, aruncati c-o piatra la adresa de mail: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Na', cu ocazia asta ati aflat si cum se numeste butu'.
    In cazul in care n-am fost destul de clar, mesajul asta se adreseaza oricui i-am fost cat de cat simpatic in astia 6 ani de cand imi duc veacu' pe aici. Am intalnit niste oameni faini pe aici si mesajul asta reprezinta cam ultima mea speranta de a relua legatura cu macar o parte dintre voi.
    Atat. Sa fiti iubiti!
    Last edited by Teddy; 16-02-2017 at 07:18 PM.
    Be you
    Like Blue01, WarGods | KGB, wLady | Kamelia, S|-|r3K, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Teddy (butu') va saluta!

    #2
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bine ai revenit, Teddy! Ai fost gratziat, banul scos, acum nu mai are rost de ce sau cum ;-) Nimeni nu a vrut inlaturarea sau abdicarea lui Xela, dar asa a fost sa fie, problema a fost discutata si ras-discutata ;P Chat-ul a fost scos pentru ca "manca" prea mult din banda si mergea forumul foarte rau, uneori chiar deloc. Imi pare bine ca ai revenit si sper sa te simti bine in continuare
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!

  3. Teddy (butu') va saluta!

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bine ai revenit printre noi. Am cazut toti (super moderatori si administrator) de acord sa ti se scoata banul. Ca sa o dau si eu pe politica, ai fost judecat si cercetat in libertate .
    Te mai asteptam si pe server, asta in cazul in care mai joci. Cat despre cei vechi, nu cred ca au mai ramas multi.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  4. Teddy (butu') va saluta!

    #4
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Intr-adevar, observ ca n-a mai ramas nimeni. Sper sa li se faca vreodata dor de comunitate, asa cum s-a-ntamplat in cazul meu, si sa dea o raita pe aici si sa vada al meu umil mesaj.
    Cat despre voi, va multumesc ca m-ati gratiat, chiar daca nu stiu cine sunteti. Domnul sa va aiba in paza! Amin!
    Be you
    Like WarGods | KGB, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  5. Teddy (butu') va saluta!

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Suntem doua persoane care iti stim povestea in aceasta comunitate (ma refer la mine si Bojan). In rest toate cele bune!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  6. Teddy (butu') va saluta!

    #6
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu sunt acel "Gigi Becali" despre care ai mentionat tu acum vreo 3 ani intr-un post ;-))
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!

  7. Teddy (butu') va saluta!

    #7
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer,era prea liniste fara tine. God bless you,bot!
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  8. Teddy (butu') va saluta!

    #8
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bine ai revenit !
    După cum ai menționat și tu mai sus ,acele persoane nu mai sunt. Dacă aș da un search in PC aș găsi și acum un notepad intitulat "Teddy.txt" ,acele vorbe adevărate care au dus la banarea ta , dar ce-a fost ,a trecut ,important e că suntem noi sănătoși .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  9. Teddy (butu') va saluta!

    #9
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @Bojan: Chiar nu stiu despre ce vorbesti. Banuiesc ca aveai alt nume pe atunci, caci asta actual iti jur ca nu ma duce cu gandul la nimeni cunoscut.
    @Daihatzu: O sa fie la fel si de aici incolo. N-am revenit. Am vrut doar sa transmit un mesaj. N-o sa uit niciodata nedreptatea care mi s-a facut aici. Am pus prea mult suflet si n-o sa mai repet greseala. Teddy pe care-l stiati a murit.
    @WickedSick: Nici numele tau nu-mi suna cunoscut, dar apreciez ca mi-ai ascultat doleanta si ai salvat acel text. Pacat ca, din cate inteleg, nu textul meu a dus la caderea dictaturii instaurate de XeLa, ci aceasta chiar s-a accentuat dupa plecarea mea. Cum ai zis si tu, ce-a fost, a trecut, WarGods n-o sa mai fie niciodata ce-a fost. Oamenii care mi-au fost si imi sunt dragi n-o sa mai calce niciodata pe aici. Trebuie sa acceptam ca lucrurile faine mor cel mai repede. Mi-a facut placere. Ramaneti frumosi. Teddy va spune adio si, eventual, sa fiu sigur ca nu mai dau p'aici, caci nu prea sunt singur in dorintele mele, puteti sa ma banati iar. Mi-e totuna.
    Be you
    Like Blue01, WarGods | KGB, wLady | Kamelia a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage