-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Propunere.

  1. Propunere.

    #1
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere.

    Salut,asa cum zice si titlul,vin cu o propunere foarte buna pentru inlocuirea gradului de Blog pe forum,care nu are nici`un rost pentru a fi pastrat.

    Dupa cum se stie deja in multe comunitati,Tiger v-a venii cu o noua versiune de WCD,care,mai mult ca sigur nu o sa fie pe intelesul tuturor,deci eu zic ca avem nevoie de oameni care sa "invete" WCD-ul mai indetaliat,pentru a ajuta persoanele care cer un ajutor. O sa spuneti mai multi dintre voi ca,Helperul poate sa faca asa ceva,dar este total gresit. Nici unul din comunitate,inafara de Tiger,nu stie ce se afla in acest program,adica :cum functioneaza,care este probabilitatea sa detecteze codurile ,etc.
    Degeaba exista Helperi in comunitate,daca nu stiu ce se afla in spatele WCD-ului si ce se intampla mai exact cu acest program. Eu cel putin ca Helper,raspund playerilor care imi cer ajutor pentru diferite probleme ale lor,precum : unde sa faca cerere de .... ,cum sa contacteze un administrator sau alte probleme pe care ei nu le pot rezolva.
    Ar fi bine,daca in loc de gradul pe forum de Blog,sa se schimbe cu un grad de Suport WCD,care,eu cred ca este mult mai de folos la momentul actual. Degeaba x,y si z isi dau cu parerea la anumite scanari ,in care gasim cfg-uri,alliasuri s.a.m.d ,care nu suntem siguri daca contin sau nu coduri.Avem nevoie de oameni care sa cunoasca macar pe jumate acest program.
    Ar fi bine,daca se implementeaza acest grad inlocuitor si de un mini chat pentru suport,in care playerii cu probleme,sa scrie pe acel chat cand vad ca cineva din echipa de suport este online.
    O sa mai ziceti ca este un subforum dedicat pentru WCD,unde se gasesc raspunsurile la problemele WCD-ului,dar nu toti dintre playerii din alte comunitati stau sa caute raspunsurile pe forum. Pentru ei este mai usor sa lase un topik nou cu problema lor.
    Nu cred ca nu se gasesc persoane doritoare sa afle mai multe detalii privind acest program si care la randul lor sa ajute playerii care au nevoie de suport.

    Nu cred ca ceea ce am zis eu aici este imposibil de realizat. Eu am venit cu propunerea,acuma daca mai vrea careva sa adauge ceva in plus,sa lase un reply. Ba chiar mai mult,invit Staff-ul forumului sa lase un reply,daca este ok sau nu ce am zis eu.
    Pace!

    P.S : Scuzati`mi micile greseli.
    Last edited by Esky; 04-03-2017 at 12:37 AM.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like Alexalex97 a dat Like acetui post

  2. Propunere.

    #2
    Membru - Silver Elite Alexalex97's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Attachments 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Buna Propunerea , ar fi de mare folos comunitati cat si playerilor ne stiutori!

  3. Propunere.

    #3
    Membru - Silver Elite Tzoc1's Avatar
    Member since
    Oct 2016
    Location
    Onesti-Bacau
    Posts
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    . Este o idee foarte buna care ar ajuta si comunitatea.
    Last edited by Tzoc1; 04-03-2017 at 01:06 AM.
    Vizitati: DR.WarGods.ro ● Deathrun


  4. Propunere.

    #4
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dupa cum stiti si voi s-a mai discutat inlocuirea acestui grad,dar fara succes.
    Nu stiu cat de nevoie este de acesti "oameni" care sa invete wCD-ul,dupa cum ati vazut sunt cateva tutoriale pe "indelete" care se afla pe forum,practic este cam aceeasi chestie.

    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    O sa spuneti mai multi dintre voi ca,Helperul poate sa faca asa ceva,dar este total gresit. Nici unul din comunitate,inafara de Tiger,nu stie ce se afla in acest program,adica :cum functioneaza,care este probabilitatea sa detecteze codurile ,etc.
    Degeaba exista Helperi in comunitate,daca nu stiu ce se afla in spatele WCD-ului si ce se intampla mai exact cu acest program.
    Intr-adevar un Helper nu poate stii ce stie Tiger despre wCD dar Helper-ul la rand-ul sau stie si el ceva acolo,nu ce stie Tiger dar stie cu ce "se mananca" aceast program si poate "explica" si altora,si eu am deschis mai de mult un "thread" "Cum se foloseste wCD" special pentru cei care nu stiu.
    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Degeaba exista Helperi in comunitate,daca nu stiu ce se afla in spatele WCD-ului si ce se intampla mai exact cu acest program.
    Nu chiar,dupa parerea mea este ca noi Helperii nu suntem degeaba in aceasta comunitate,in "spatele wCD-ului" nu cred ca o sa stim vreo data ce se intampla,pentru ca asta este treaba lui Tiger si numai el stie ce si cum,in rest noi ajutam cu ce putem si cu ce ne ajuta "cunostintele",cum ar fii "Cum se foloseste wCD-ul,cum verifici daca acel raport este curat sau nu"...etc. Daca toti ar stii ce sa intampla in spatele wCD-ului nu cred ca am rezolva nimic ba chiar lucrurile pentru unii se vor complica mai mult..
    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ar fi bine,daca in loc de gradul pe forum de Blog,sa se schimbe cu un grad de Suport WCD,care,eu cred ca este mult mai de folos la momentul actual. Degeaba x,y si z isi dau cu parerea la anumite scanari ,in care gasim cfg-uri.
    Cum am spus si mai sus,sunt cateva tutoriale care explica pe "indelete" ce si cum,si ramn la aceeasi parere ca este cam aceelasi lucru.
    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Avem nevoie de oameni care sa cunoasca macar pe jumate acest program.
    Nu stiu ce sa zic dar sunt oameni care cunosc,nu pot spune ca eu personal stiu TOT despre aceast program,dar stiu pentru mine si din ce stiu eu impart cu cea mai mare placere si cu cei care nu stiu nimic,d'aia am si facut acel "thread" pentru a se folosii de el si dupa parerea mea este facut pe indelete.

    Edit:

    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    O sa mai ziceti ca este un subforum dedicat pentru WCD,unde se gasesc raspunsurile la problemele WCD-ului,dar nu toti dintre playerii din alte comunitati stau sa caute raspunsurile pe forum. Pentru ei este mai usor sa lase un topik nou cu problema lor.
    Da,este acel subforum pentru wCD unde se gasesc raspunsurile si eu personal cred ca este destul de ok,si pentru ei cat si pentru Tiger.
    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu cred ca nu se gasesc persoane doritoare sa afle mai multe detalii privind acest program si care la randul lor sa ajute playerii care au nevoie de suport.
    Sigur sunt persoane care doresc sa afle mai multe despre acest program,dar nu poti stii totul,dar din ce stim noi (putin-ul care il stim) cum spui tu,incercam si ajutam si pe altii.
    Asta a fost parerea mea,sper ca nu am deranjat pe nimeni.
    Last edited by -=Christian=-; 04-03-2017 at 01:43 AM. Reason: Update
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  5. Propunere.

    #5
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cristi, nu intelegi la ce ma refream eu, dar te las sa-ti tii mare si tare parerea, dar tot la ce am zis eu o sa ajungi pe viitor. Te arunci cu niste cuvinte, care te depasesc si nu-si au rostul,mai ales ca zici de tutoriale. Ce pana mea are tutorialu cu ce am zis eu?
    Last edited by Esky; 04-03-2017 at 01:56 AM.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  6. Propunere.

    #6
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cristi, nu intelegi la ce ma refream eu, dar te las sa-ti tii mare si tare parerea, dar tot la ce am zis eu o sa ajungi pe viitor. Te arunci cu niste cuvinte, care te depasesc si nu-si au rostul,mai ales ca zice de tutoriale.
    Am inteles,eu mi-am spus parerea,crede-ma sunt de ceva vreme aici si pot spune ca sunt "in progrese",nu,nu ma arunc cu,cuvinte care ma depasesc,daca ma depaseau nu le mai scotea. (Cum am spus si mai sus,ala a fost punctul meu de vedere).
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  7. Propunere.

    #7
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Raspunde la intrebarea mea adresata tie si dupa mai vorbim. Ce are tutorialu cu ce am scris eu?
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  8. Propunere.

    #8
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu sunt nici PRO nici CONTRA, pentru ca n-am un motiv sa inclin balanta in vreo parte.
    Toata treaba asta tine de Tiger, el trebuie sa "predea lectiile" despre wCD si personal cred ca nu o va face. Tine foarte mult la creatiile sale si cu atat mai mult tine sa nu dezvaluieasca prea multe despre ele.
    Asta e parerea mea si repet, tine de Tiger treaba asta.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  9. Propunere.

    #9
    Membru - Gold Nova I Ulquiorra's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Undeva departe de populatie.
    Posts
    586
    Last username
    UlquiorraRo
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ideea in sine este buna,ar ajuta comunitatea cu mult.

  10. Propunere.

    #10
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si eu sunt . Ar ajuta comunitatea destul de mult.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage