-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3
  1. Retragere Respawn.

    #1
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Retragere Respawn.

    NUME: Esky (Daihatzu)
    DURATA: Permanent.
    MOTIV: Nu mai am nevoie de a fi Manager pe Respawn. Ii las pe altii mai competenti ca mine,care pot face treaba pe server. Se vede ca lipsesc foarte mult,dar asta este. O sa ma axez doar pe unde am grade. Am vrut sa ma retrag de acum ceva timp indelungat,dar am zis sa mai stau . Consider ca mi`am facut treaba,am ridicat serverul mai sus cu ceva ajutor din partea celorlalti Manageri.
    Nu vreau sa ma intrebati de ce ma retrag,deoarece nu are rost. Stiu ca nu mai judec bine la nervi,dar asta sunt eu. Sunt facut dintr-o bucata si din ce stiu nu las. O sa ajut in continuare comunitatea cu ce pot,ca si cum o faceam pana acuma. O sa fiu prezent pe aici,dar doar ca un simplu admin pe anumite servere. Atata vreau ca Nutella sa-mi preia "statutul" meu pe server. Pace voua!
    MENTIUNI : Nothing.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Dislike ~Wolf~, Jet Lee, -WickedSick-, ~TraNda~, Nutella :3 a dat Dislike acetui post

  2. Retragere Respawn.

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mda, uite d-aia am preferat sa ies din acel grup de pe facebook. Acolo deja ati dat-o in discutii care nu isi aveau rostul. Discutii inutile.
    Ma rog, fie cum doresti.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Retragere Respawn.

    #3
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum ai ajuns la concluzia că alții sunt mai competenți ca tine ?
    Cum ai ajuns la concluzia că nu "mai ai nevoie" să fi manager ?
    Nu e vorba că nu judeci bine la nervi , ești o persoană bună , dar orgolioasă ,și asta strică īn cele mai dese cazuri .
    Lasă-ți nervii deoparte fiindcă nu-ți vor aduce multe , și gāndește calm .
    Oare gāndești īnainte să scrii asemenea tāmpenii cu retrageri și alte rahaturi ?
    Dacă e ceea ce cred eu , singura soluție e timpul ,cum ți-am mai spus ,tot ce trebuie să faci e să aștepți , crezi că mie īmi convenea cānd primeam seen la mesaje și eram lăsat cu ochii-n soare ? evident că nu ,dar timpul le-a rezolvat pe toate ,așa că te rog , lasă tāmpeniile astea cu retrageri și alte jucării , și fi serios .
    Last edited by -WickedSick-; 17-03-2017 at 12:40 AM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage