In ultima vreme am primit foarte multe solicitari cu rugamintea de a inventa un Anticheat functional contra playerilor samp ce folosesc AIM(Joypad) in timpul jocului,astfel lasand ceilalti playeri in dezavantaj. Am luat in considerare toate aceste solicitari si mai jos va voi prezenta ce s-a primit.

In cazul nostru AIM-ul reprezinta un regim de gestionare cu ajutorul Joypad sau o programa(alternativa) "AIM" (un piper pe shortcut).


Algoritm:
In timpul folosirii acestui tip de ochire,la jucator este deconectata tinta,dar exista un cursor rotund care mereu e indreptat spre tinta noastra. In timpul tragerii (vizibil doar pentru cei ce trag,gloantele vor nimeri doar in cazul in care tinta va avea un ping mai mic de 30 sau daca va sta pe loc) verificam spre cine e indreptata tinta. Daca tragerea a avut loc si tinta va lipsi atunci jucatorul foloseste AIM-ul nostru ce l-am descris mai sus (in cazul sistemului meu,jucatorul respectiv va primi Kick pentru folosirea AIM/Joypad).
Code:
You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!