-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Propunere Yos

  1. Propunere Yos

    #1
    Banned yos's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Propunere Yos

    Nu stiu daca sunt in masura sa propun ca si player poate aceste propuneri erau destinate doar adminilor dar pentru ca recent am trecut printr-o patanie neplacuta pe serv.. as vrea sa propun daca se poate acest lucru: - un program de lucru al adminilor in care pot ei sa fie activi pe serv si minim un admin in care sa monitorizeze activitatea lor . Doresc accest lucru intrucat este nevoie de mai multa seriozitate fata de playerii nostri sunt foarte multi jucatori care sunt nemultumiti datorita adminilor , daca ne uitam o sa vedem ca sunt foarte multe reclmatii deschise adiminilor , jucatori care au fost nemultumiti , si cred de cuviinta ca jucatorul trebuie respectat mai mult ,
    Last edited by yos; 09-04-2017 at 02:38 PM.
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. Propunere Yos

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Fiecare om/persoana/copil/adult etc. are o viata sociala. Viata in care isi face un program (scoala/serviuciu etc.), dupa acel program mai urmeaza lucrurile neprevazute (planuri de scurta durata/probleme personale etc.). N-ai cum sa impui unui om sa iti intre tie pe server intr-un anumit interval.
    Gandeste inanite sa dai drumul la gura (sau degete in cazul de fata).

    si cred de cuviinta ca jucatorul trebuie respectat mai mult
    Vrei respect? Invata sa respecti si tu la randul tau!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Propunere Yos

    #3
    Banned yos's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    nu cred ca am obligat pe nimeni, si eu lucrez de aia am si propus asta eu o tara libera asta este propunerea mea gandita si scrisa cu degetelele mele si inca cred ca este o idee buna din minim 5 admini care se suprapun pe un program macar unul din ei tot va fi on daca se stabileste un program orientativ chiar daca mai intervin si alte treburi , din minim 5 se gaseste unul... asta era ideea O ORGANIZARE A ADMINILOR NU STRICA.. pentru ca am impresia ca fiecare face de capul lui... poate ma insel...
    Last edited by yos; 09-04-2017 at 11:35 PM.

  4. Propunere Yos

    #4
    VIP Jet Lee's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Satu-Mare
    Posts
    7,908
    Last username
    JetLee
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu pot sa fac un program, aici nu e ca la munca mergi si lucrezi 8 ore pe zi, fiecare intra cand poate si ii permite timpul unul e elev altul profesor altul operator, mai apar si probleme neprevazute, avem grup pe fb cu admini si cand vorbim intre noi mai toti cand ii intreb ce fac "la munca" ne multumin cu cati avem si activitatea lor de zi cu zi.
    Eu cu banii stau cam prost
    Sa iau arma n-are rost.
    Cumpar deagle, stau un pic
    Apas click si ai murit.

    Iar în runda urmatoare
    Stiu c-am sa fiu si mai tare.
    Am sa iau un sniper mic,
    Apas click si ai murit.

    Dupa 7 runde-asa,
    Vine ala tare, nenea...
    Dar n-a inteles nimic,
    Apas click si a murit.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage