-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Ce fac unii cand nu au ce face...

    #1
    Membru - Gold Nova II Ceausescu's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Fetesti
    Posts
    923
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce fac unii cand nu au ce face...

    Ma numesc Adrian . Joc pe serverul asta cu numele " Ceausescu " .
    Joc mai rar decat inainte , dar muncesc si nu imi mai permit . Totusi , de acasa sau de la birou , tot mai reusesc sa verific din cand in cand daca e vreun codat pe server , sa votez serverul asta si toate serverele comunitatii , sa raspund pe forum . Intru cand pot , daca e curat , ies , daca e vreo problema raman pana o rezolv .
    In trecut , am mai avut conflicte cu diferite personaje de pe aici , dar se vede ca m-am facut baiat cuminte .
    Acum imi vad linistit de treaba mea , intru pe server cand pot , la fel ca toti . Nu caut certuri , vorbesc cat se poate de frumos si decent , felicit la finalul rundei jucatorul care a castigat .
    Se gaseste in seara asta domnul TegKiddow , sa imi dea kick si sa ma traga la raspundere ca de ce intru asa de rar...ca m-a anuntat ca e codat pe server si eu nu am scanat...ca de fapt era vorbit cu jet lee ca sa ma testeze...ca vezi doamne pt asta imi primesc down...etc .
    " Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei! Pentru eventualele conflicte cu un alt admin faceti Reclamatie sau contactati liderul serverului! Aveti voie sa sanctionati doar jucatorii si sloturile fara imunitate! Folosirea comenzilor utilizate la sanctiuni asupra altui admin atrage dupa sine degradarea sau scoaterea adminului! "
    NU vreau sa primeasca down pt ca mi-a dat kick , vreau doar sa-si bage mintile in cap pt ca stiu toti de pe aici ce capacitati mentale are , sa ma lase sa-mi vad de joaca mea , nu trebuie sa-i dau lui vreo explicatie , intru cand pot eu nu cand vrea el . Cu toti ceilalti ma inteleg foarte bine , ne respectam reciproc si totul e ok .
    Aici aveti toata discutia : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Va salut !

  2. Ce fac unii cand nu au ce face...

    #2
    VIP Jet Lee's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Satu-Mare
    Posts
    7,908
    Last username
    JetLee
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Teg nu poate sa-ti dea kick si nici sa te traga la raspundere si ai luat down pt inactivitate.
    Eu cu banii stau cam prost
    Sa iau arma n-are rost.
    Cumpar deagle, stau un pic
    Apas click si ai murit.

    Iar în runda urmatoare
    Stiu c-am sa fiu si mai tare.
    Am sa iau un sniper mic,
    Apas click si ai murit.

    Dupa 7 runde-asa,
    Vine ala tare, nenea...
    Dar n-a inteles nimic,
    Apas click si a murit.

  3. Ce fac unii cand nu au ce face...

    #3
    Membru - Silver Elite Teg-Kiddow's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Bucuresti
    Posts
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Kick ai luat chiar de la cine nu te astepti si da normal ca te trag la raspundere si pe tine dupa ce ca intrii din an in Paste . Si eu muncesc si tot intru pe langa asta nu ai acordat atentie cand un jucator a reclamat pe altul desii eram si eu si JetLee in joc , tu ti-ai vazut in continuare de joc , pentru ce mai ai atunci nevoie de admin ?
    Life is a climb , but the view is great

  4. Ce fac unii cand nu au ce face...

    #4
    Membru - Gold Nova II Ceausescu's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Fetesti
    Posts
    923
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Teg-Kiddow You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Kick ai luat chiar de la cine nu te astepti si da normal ca te trag la raspundere si pe tine dupa ce ca intrii din an in Paste . Si eu muncesc si tot intru pe langa asta nu ai acordat atentie cand un jucator a reclamat pe altul desii eram si eu si JetLee in joc , tu ti-ai vazut in continuare de joc , pentru ce mai ai atunci nevoie de admin ?
    Arata dovada ca nu am acordat eu atentie . De ce nu i-ai acordat tu atentie daca ai vazut , ma asteptai pe mine , a ? Lasa vrajala , esti un mare imbarligator , ai grija prin fundul cui mai bagi limba ca s-ar putea sa iti ramana lipita acolo
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  5. Ce fac unii cand nu au ce face...

    #5
    Membru - Silver Elite Teg-Kiddow's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Bucuresti
    Posts
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da normal ca special te-am asteptat pe tine pentru ca esti si tu admin si nevazandu-te pe server mai deloc decat cate 1 min - 2 spectator si dupa ieseai am zis sa vedem cat de admin poti fi

    Cat despre : ai grija prin fundul cui mai bagi limba ca s-ar putea sa iti ramana lipita acolo

    Abtine-te de la comentariile de genul ca tu esti ala care da cu limba si mi-e ca te murdaresti de altceva
    Life is a climb , but the view is great

  6. Ce fac unii cand nu au ce face...

    #6
    Membru - Gold Nova II Ceausescu's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Fetesti
    Posts
    923
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Teg-Kiddow You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Da normal ca special te-am asteptat pe tine pentru ca esti si tu admin si nevazandu-te pe server mai deloc decat cate 1 min - 2 spectator si dupa ieseai am zis sa vedem cat de admin poti fi

    Cat despre : ai grija prin fundul cui mai bagi limba ca s-ar putea sa iti ramana lipita acolo

    Abtine-te de la comentariile de genul ca tu esti ala care da cu limba si mi-e ca te murdaresti de altceva
    Bubui de prost ce esti . Hai pa !

  7. Ce fac unii cand nu au ce face...

    #7
    VIP Jet Lee's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Satu-Mare
    Posts
    7,908
    Last username
    JetLee
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu cu banii stau cam prost
    Sa iau arma n-are rost.
    Cumpar deagle, stau un pic
    Apas click si ai murit.

    Iar în runda urmatoare
    Stiu c-am sa fiu si mai tare.
    Am sa iau un sniper mic,
    Apas click si ai murit.

    Dupa 7 runde-asa,
    Vine ala tare, nenea...
    Dar n-a inteles nimic,
    Apas click si a murit.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage