-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    #1
    Jok3rFCSB's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    Buna ziua!

    Am intampinat recent anumite experiente neplacute pe serverul de deathrun. Hartile fiind foarte usoare, fac posibila terminarea ei de catre foarte multi jucatori si foarte repede. In mod normal, daca teroristul nu pune capcane, frumos este sa-i dai arma. In cazul in care mai ajung la finish si alti jucatori, el ii omoara pentru a face posibila ramanerea in viata dor tie celui care i-ai dat arma, optand astfel pentru optiunea "duel", unde va veti duela cu sanse egale.

    INSA: NU ESTE SPECIFICAT ABSOLUT NICAIERI CA ESTI OBLIGAT SA DAI ARMA, ORICUM AR FI CONDITIILE IMPUSE DE TERORIST!!!

    Asadar, prin munca si prin perseverenta, am ajuns sa fiu pe locul 1 in clasament, destul de detasat, si asta deoarece desi de cele mai multe ori eram primul, nu dadeam arma, pentru ca nu era corect ca eu sa ajung primul, sa dau arma, si sa vina din spate inca 10 jucatori care foarte usor ar fi putut sa-l omoare in locul meu. Adminul LiOn. a facut abuz de comenzile pe care le poate apela asupra unui jucator, facand din placerea de a juca acest mod de counter-strike un calvar, obligandu-ma astfel sa dau arma, constient fiind ca imi reduce sansele de a-mi lua punctul binemeritat pentru terminarea hartii, lucru din care deduc ca nu isi arata decat frustrarea. Am primit destroy printre multe altele abuzuri la care am fost supus.

    Asadar, cer sa fie specificat clar si raspicat in regulamentul serverului conditiile in care se da arma teroristului, evitand pentru alte dati nasterea unui astfel de conflict in care nu are nimeni de castigat, ba chiar din contra, are comunitatea de pierdut, asta pentru ca nu pica bine deontologic sa dai destroy si ban jucatorului de pe locul 1 din clasament.

    Eu imi doresc sa joc in continuare pe acest server deoarece consider ca este un server foarte bun, unde sunt o gramada de jucatori cel putin la valoarea mea. Dorinta mea reiese chiar din faptul ca scriu acest mesaj comunitatii, cu rolul de a schimba in bine serverul.

    Astept solutionarea acestor probleme si indeplinirea cerintelor mele, care nu pot decat sa duca serverul la un nivel mai bun. Nu cer in mod expres vreo actiune adminului LiOn., consider ca anumite actiuni trebuie sa fie luate de catre owneri, analizand atent felul in care acesta isi exercita atribuirile pe server.

    Cu respecte,
    Jok3r.
    Dislike ~Wolf~ a dat Dislike acetui post

  2. Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Jok3rFCSB You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    INSA: NU ESTE SPECIFICAT ABSOLUT NICAIERI CA ESTI OBLIGAT SA DAI ARMA, ORICUM AR FI CONDITIILE IMPUSE DE TERORIST!!!
    Spre dezamagirea ta:
    Daca runda a fost FREE Run, atunci, primul CT care termina mapa, este
    OBLIGAT
    sa dea arma teroristului iar acesta NU are voie sa-l omoare. La sfarsit se va dat duel!
    Quote Originally Posted by Jok3rFCSB You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Asadar, prin munca si prin perseverenta, am ajuns sa fiu pe locul 1 in clasament, destul de detasat, si asta deoarece desi de cele mai multe ori eram primul, nu dadeam arma, pentru ca nu era corect ca eu sa ajung primul, sa dau arma, si sa vina din spate inca 10 jucatori care foarte usor ar fi putut sa-l omoare in locul meu. Adminul LiOn. a facut abuz de comenzile pe care le poate apela asupra unui jucator, facand din placerea de a juca acest mod de counter-strike un calvar, obligandu-ma astfel sa dau arma, constient fiind ca imi reduce sansele de a-mi lua punctul binemeritat pentru terminarea hartii, lucru din care deduc ca nu isi arata decat frustrarea. Am primit destroy printre multe altele abuzuri la care am fost supus.
    Din ce ai scris acolo, deduc simplu, ca tu joci doar sa ajungi pe primul loc in top, chiar si incalcand regulamentul.
    Link regulament deathrun: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    lucru din care deduc ca nu isi arata decat frustrarea
    Imi pare rau sa te dezamagesc din nou. N-am niciun motiv sa fiu fustrat, imi place cand vad playeri competitivi, care joaca bine, dar tu, pe langa asta ai preferat sa faci ce crezi tu, nu ce este scris (ma refer la regulament).
    Inca o chestie: care dintre noi doi este fustratul, atat timp cat tu pui la nick "Lion, un mare fustrat" , "****" , "Nu te pune cu mine" (sau ceva de genul). Ii las pe ceilalti sa deduca cine este fustratul.

    Quote Originally Posted by Jok3rFCSB You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu imi doresc sa joc in continuare pe acest server deoarece consider ca este un server foarte bun, unde sunt o gramada de jucatori cel putin la valoarea mea. Dorinta mea reiese chiar din faptul ca scriu acest mesaj comunitatii, cu rolul de a schimba in bine serverul.
    Din nefericire, te-ai ales cu un ban permanent pe server. Nu am nevoie pe serverul meu de astfel de jucatori, carora le este lene sa citeasca regulamentul
    Si in MOTD-ul de pe server este specificat, clar, cand trebuie sa dai arma teroristului.

    Quote Originally Posted by Jok3rFCSB You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Astept solutionarea acestor probleme si indeplinirea cerintelor mele, care nu pot decat sa duca serverul la un nivel mai bun. Nu cer in mod expres vreo actiune adminului LiOn., consider ca anumite actiuni trebuie sa fie luate de catre owneri, analizand atent felul in care acesta isi exercita atribuirile pe server.
    Te dezamagesc, din nou, eu sunt LiOn .
    Salut si banul ramane.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    #3
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am intampinat recent anumite experiente neplacute pe serverul de deathrun. Hartile fiind foarte usoare, fac posibila terminarea ei de catre foarte multi jucatori si foarte repede. In mod normal, daca teroristul nu pune capcane, frumos este sa-i dai arma. In cazul in care mai ajung la finish si alti jucatori, el ii omoara pentru a face posibila ramanerea in viata dor tie celui care i-ai dat arma, optand astfel pentru optiunea "duel", unde va veti duela cu sanse egale.

    INSA: NU ESTE SPECIFICAT ABSOLUT NICAIERI CA ESTI OBLIGAT SA DAI ARMA, ORICUM AR FI CONDITIILE IMPUSE DE TERORIST!!!
    Acea regula este unica.Se aplica pentru orice caz pe care il intalnesti.

    Asadar, prin munca si prin perseverenta, am ajuns sa fiu pe locul 1 in clasament, destul de detasat, si asta deoarece desi de cele mai multe ori eram primul, nu dadeam arma, pentru ca nu era corect ca eu sa ajung primul, sa dau arma, si sa vina din spate inca 10 jucatori care foarte usor ar fi putut sa-l omoare in locul meu. Adminul LiOn. a facut abuz de comenzile pe care le poate apela asupra unui jucator, facand din placerea de a juca acest mod de counter-strike un calvar, obligandu-ma astfel sa dau arma, constient fiind ca imi reduce sansele de a-mi lua punctul binemeritat pentru terminarea hartii, lucru din care deduc ca nu isi arata decat frustrarea. Am primit destroy printre multe altele abuzuri la care am fost supus.
    Bravo,ai recunoscut singur ca nu respecti regulamentul.Acel "abuz" este o comanda pentru a te invata minte sa mai dai un ochi la regulament."Punctul binemeritat"???Pai daca nu dai arma,acel "punct binemeritat" nu mai e ce zici tu.Repet.Acest "frustrat" de care zici tu,manageriaza un server si te face sa inveti regulamentul.Frustrat incepi sa devii tu cu toate reclamatiile la adresa lui ca nu respecti un amarat regulament.In fine.

    Asadar, cer sa fie specificat clar si raspicat in regulamentul serverului conditiile in care se da arma teroristului, evitand pentru alte dati nasterea unui astfel de conflict in care nu are nimeni de castigat, ba chiar din contra, are comunitatea de pierdut, asta pentru ca nu pica bine deontologic sa dai destroy si ban jucatorului de pe locul 1 din clasament.
    Poti fi si Bill Gates.Regulamentul e regulament.

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    nca o chestie: care dintre noi doi este fustratul, atat timp cat tu pui la nick "Lion, un mare fustrat" , "****" , "Nu te pune cu mine" (sau ceva de genul). Ii las pe ceilalti sa deduca cine este fustratul.
    Bine ca mi-ai adus aminte.Frustrare ta devine din ce in ce mai mare din moment ce ti-ai setat numele in: "M**e LiOn",'LiOn cel mai mare frustrat","Arde-ma,da-mi ban"(aici tu ai vrut-o si tot tu ii faci reclamatie),"M**e Wolf","M**e Gogoasa"
    Last edited by ~Wolf~; 27-05-2017 at 07:10 PM.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

  4. Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    #4
    Jok3rFCSB's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Recunosc ca nu am citit cu atentie regulamentul, insa am primit imdiat ban si destroy, fara sa mai am timp sa il citesc inca odata. Eu am petrecut 20 de ore din timpul meu liber pe acest server. De ce? Pentru ca imi place atat modul deathrun cat si serverul, cum am spus in postarea initiala. Da, am devenit frustrat cand, in loc sa-mi dai ban direct sau destroy mi-ai dat gag permanent si slay la fiecare respawn. Nu am adresat alte jigniri gen mu.. , am scris doar "frustrat", aceasta fiind singura jignire adresata.
    Tot ce imi doresc e sa fie specificat in mod mult mai clar acest aspect din regulament, deoarece sunt convins ca mai mult de 90% dintre jucatori nu cunosc regulamentul.
    Sper ca nu va ramane ban permanent, pentru ca a ramas cam singurul server de deathrun calumea si imi doresc in continuare sa joc pe el.

    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    M.. wolf si m.. gogoasa si-au pus adminii intre ei, eu nu m-am adresat prin schimbarea numelui decat lui lion.
    Last edited by Jok3rFCSB; 27-05-2017 at 07:34 PM.

  5. Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    #5
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Recunosc ca nu am citit cu atentie regulamentul, insa am primit imdiat ban si destroy, fara sa mai am timp sa il citesc inca odata. Eu am petrecut 20 de ore din timpul meu liber pe acest server. De ce? Pentru ca imi place atat modul deathrun cat si serverul, cum am spus in postarea initiala.
    Am petrecut 400 ore pe server tot pentru ca imi place modul si serverul.Cat despre regulament,chiar si cand eram jucator normal,citeam regulamentul odata pe saptamana ca sa nu iau banuri.Multi vor zice ca mint,dar zic adevarul.Si intr-adevar,n-am luat nici un ban.

    Da, am devenit frustrat cand, in loc sa-mi dai ban direct sau destroy mi-ai dat gag permanent si slay la fiecare respawn. Nu am adresat alte jigniri gen mu.. , am scris doar "frustrat", aceasta fiind singura jignire adresata.
    N-ai devenit,esti.Cat despre "acel gag infinit si slay la fiecare runda"( ) se numeste amx_stfu.

    Tot ce imi doresc e sa fie specificat in mod mult mai clar acest aspect din regulament, deoarece sunt convins ca mai mult de 90% dintre jucatori nu cunosc regulamentul.
    Vrei sa spui ca asta:
    Daca runda a fost FREE Run, atunci, primul CT care termina mapa, este
    OBLIGAT
    sa dea arma teroristului iar acesta NU are voie sa-l omoare. La sfarsit se va dat duel!
    Nu e concretizata?Hah...

    Sper ca nu va ramane ban permanent, pentru ca a ramas cam singurul server de deathrun calumea si imi doresc in continuare sa joc pe el.
    Spre dezamagirea ta,a devenit deja.

    M.. wolf si m.. gogoasa si-au pus adminii intre ei, eu nu m-am adresat prin schimbarea numelui decat lui lion.
    Vrei sa zici ca acel "admin" ar injura?Interesant era ca avea acelasi IP ca tine
    Last edited by ~Wolf~; 27-05-2017 at 07:43 PM.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

  6. Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    #6
    Jok3rFCSB's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu mi-a mai incaput la afisare tot numele, din cauza aceasta a aparut doar prima parte din mesaj

    e foarte usor sa-mi schimbe cineva numele, garantat exista comenzi pentru asa ceva
    si nu cred ca este motiv de a rade pentru ca nu cunosc toate comenzile serverului...

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    daca a devenit ban permanent, nu raman decat cu parere de rau pentru ca din cauza mea s-a ajuns la aceasta situatie.
    sper ca intr-un fel se va remedia, si ca nu va ramane sanctiunea.

    nu imi doresc cearta cu nimeni, nu imi doresc decat sa joc pe server, si sper ca se poate demonstra faptul ca adminii mi-au schimbat numele
    Last edited by Jok3rFCSB; 27-05-2017 at 07:54 PM.

  7. Reguli pentru a da arma la tero pe modul deathrun.

    #7
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Jok3rFCSB You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    nu mi-a mai incaput la afisare tot numele, din cauza aceasta a aparut doar prima parte din mesaj

    e foarte usor sa-mi schimbe cineva numele, garantat exista comenzi pentru asa ceva
    si nu cred ca este motiv de a rade pentru ca nu cunosc toate comenzile serverului...

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    daca a devenit ban permanent, nu raman decat cu parere de rau pentru ca din cauza mea s-a ajuns la aceasta situatie.
    sper ca intr-un fel se va remedia, si ca nu va ramane sanctiunea.

    nu imi doresc cearta cu nimeni, nu imi doresc decat sa joc pe server, si sper ca se poate demonstra faptul ca adminii mi-au schimbat numele
    Nu ti-a schimbat nimeni numele. Ai fost chiar avertizat sa nu mai pui jingiri/insulte in nickname, dupa care ti-ai schimbat numele in "Arde-ma, da-mi ban" , lucru care s-a si intamplat.
    Iti mai dau o singura sansa, cu speranta ca ai citit regulamentul complet si ca te-ai invatat minte sa-l si respecti. Data viitoare nu iti voi mai scoate banul.

    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage