-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Sanctiune GG

  1. Sanctiune GG

    #1
    Membru - Silver Elite Master Kponestefan's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Tandarei
    Posts
    326
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sanctiune GG

    Salut domnul @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! am o mica nelamurire..citeste mai jos te rog ca am vrut sa iti las mesaj privat dar cica am atins limita de mesaje in privat...

    observ ca m-ai pus pe lista de avertizare pentru server,sa stii ca eu intru si ma joc pe sv cand intru la pc,adevarul ca nu intru sa votez ca nu am chiar mereu timp dar cand intru sa ma joc sa sti ca intru pe server cand sunt playeri...si a doua chestie este ca atunci cand serverul era aproape la pamant cand se bloca la fiecare schimbare de harta atunci s-a pierdut playerii...am facut chiar si un topic referitor la problema cu speranta ca se v-a remedia....cred ca am fost un admin foarte bun si atent si fara nici o reclamatie [ Poate sa confirme si restul care ma cunosc ]....acum daca tu crezi ca merit remove e problema ta..asa ca fii mai atent la cei noi intrati zic eu..acum e alegerea ta ce vrei sa faci. Si imi cer scuze pentru topic.

  2. Sanctiune GG

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,107
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Kponestefan
    am vrut sa iti las mesaj privat dar cica am atins limita de mesaje in privat...
    Sterge inboxul si outbox-ul.

    Quote Originally Posted by Kponestefan
    observ ca m-ai pus pe lista de avertizare pentru server,sa stii ca eu intru si ma joc pe sv cand intru la pc,adevarul ca nu intru sa votez ca nu am chiar mereu timp dar cand intru sa ma joc sa sti ca intru pe server cand sunt playeri...si a doua chestie este ca atunci cand serverul era aproape la pamant cand se bloca la fiecare schimbare de harta atunci s-a pierdut playerii...am facut chiar si un topic referitor la problema cu speranta ca se v-a remedia....cred ca am fost un admin foarte bun si atent si fara nici o reclamatie [ Poate sa confirme si restul care ma cunosc ]....acum daca tu crezi ca merit remove e problema ta..asa ca fii mai atent la cei noi intrati zic eu..acum e alegerea ta ce vrei sa faci. Si imi cer scuze pentru topic.
    Toti adminii care inca activeaza au fost pusi pe acea lista pentru a va aminti ca avem nevoie de promovare sa readucem serverul la viata. De altfel am si specificat asta:
    Quote Originally Posted by LiOn.
    Cei avertizati, ati fost mentionati pentru a va readuce aminte ca avem nevoie de promovare masiva a serverului, daca vrem sa-l readucem pe linia de plutire.
    Data viitoare citeste tot ce se scrie si nu interpreta dupa bunul plac. Nu stiu de unde pana unde ai ajuns tu la ideea de "remove". Niciun admin dintre cei care inca activeaza nu o sa primeasca remove.
    Stiu ca playerii s-au pierdut de atunci cu problema mentionata de tine mai sus. Problema a fost rezolvata si impreuna cu voi (adminii) incerc sa readuc serverul pe o linie de plutire. Eu nu pot sa fac asta singur, asa ca am nevoie de voi, sa fim o echipa.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage