-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13
  1. Reclamatie Daenerys

    #11
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Daenerys You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Lion, jignirile ei se văd în reply-ul ei de mai sus. Nici măcar nu mai joci pe server, ești o absență prezentă.
    Aștept să se dea TC și doamne ajută )
    Uita-te la usertitle lui Spike si vezi ce scrie, dupa trage concluzii. Aia e o gluma dea lui Tiger.
    Te dezamagesc sa-ti spun ca inca joc pe acest server.

    Quote Originally Posted by iSwearSheWas18 :O You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    V-a nicusor .
    Ingeras nu ai mai intrat pe server cu lunile,ai cerere de retragere si intrebi de promovarea servarului?
    iar dae Downgrade se stie )) not like u care about it )
    "Ingeras" am un server pe mana, altu pe care-l ajut in populare, bacul si alte probleme personale. Dar de unde mama dreacu sa stii tu atatea, te limitezi la ce esti invatat.
    Din sila de astia ca voi au plecat multi, pacat ca Razzor e cu sesiunea si nu mai intra deloc.

    Pot sa fiu absent si un an, atat timp cat sunt informat in legatura cu serverul, am un grad, imi permit sa pun intrebari. Deci unde sunt dovezile cu promovarea serverului? Sa vad la voi, astia cu mare activitate
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  2. Reclamatie Daenerys

    #12
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ma rezum strict la subiect . La reclamație. .să nu deviem. Deci se da apa la moara , sa continue, ca face bine ?
    Am inteles, 1 kick, hai 2 ..dar 5 intr-o runda..nu-i cam patetic?
    Plus ca de cand a intrat nu a mai jucat nimeni nimic, ca dadea slay`uri aiurea. D-aia din 6-10 cati eram ..au iesit toti .
    Si nu ma mai adresez ei in cauza, si nici tie (aceasi copii artagosi si pusi pe cearta ) ci celorlalti mai cu mintea dezghetata ..
    Vad ca de clasic inca nu va trecut, tot bateti apropuri absurde . Move on .

    Ce vreau sa stiu e MAI POT JUCA LINISTITA PE SV FARA FAZE COPILARESTI/BANALE , ori "move on" se aplica in cazul meu?



    "autist gay" buna asta
    Eu spun sa mai ei o gura de aer sa nu cumva sa explodezi,nu vreau sa mai "dezgrop morții".
    Într-adevăr nu trebuia sa-ți de a kick de 5 ori,ti-a spus mai sus ca a vrut sa vadă dacă ești tu sau nu, și cu mai se observa in ss-ul de mai sus pe server era doar un player și voi doua.
    Nu,nu te adresezi dar spre deosebire de tine,noi acești "copii artagosi si pusi pe carta" dam o mana de ajutor comunității spre deosebire de alții.

    Se pare că te-ai întors cu același caracter de ..... !
    @-Asta cu "autist gay" este capodopera lui Tiger, dar sa ți spun ceva draga Nico,mai bine "autist gay" decât o scorpie fără caracter (sa nu mai aduc aminte de trecut).
    Sincer n-am nimic cu tine dar nu am sa stau sa înghit toate injuriile tale și arfele pe care draga de tine le spune.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  3. Reclamatie Daenerys

    #13
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    V-aș sfătuii să încetați odată cu astfel de comportamente copilărești și să vă înțelegeți .
    Ceea ce s-a întâmplat în decursul anului anterior , e de domeniul trecutului .
    Important în momentul de față este situația server-ului care necesită populare , populare care poate venii prin diferite metode , important e ca noi să facem ceva , nu să se ajungă la situații penibile ca în cazul de mai sus .
    Nu vreau să mai aud că aplicați comenzi aiurea fară motiv , sau constrânși de situațiile din trecut , cum am mai spus , ceea ce a fost ,
    a trecut .
    @-G|Nico: Poți juca pe server cât dorești , de asemenea poți aplica și pentru grad pe server.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks G|Nico. a dat Thanks acetui post
    Like dcdaifa, ~Wolf~, ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage