-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. Reclamatie Daenerys

    #1
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Daenerys

    Nick : Nico|e.
    Varsta : 23
    Data/Ora : 6/11/2017 17:40
    Ip : Nu e necesar, nu e vb de ban .
    Numele adminului reclamat : Daenerys
    Motivul reclamatiei : Abuz de putere
    Dovada :
    *Prima oara cand am primit kick, am crezut ca e de la lag, nu am stiut ca e admin pe sv, nu verific de obicei, pt ca doar joc linistita fara sa vb .
    *Am primit a 2 a oara kick, si atunci am vazut ca e el/ea . Nu a vrut sa se prezinte ..ori sa-mi spuna motivul plauzibil pt cele 2 kick`uri . Citez: "Am vrut sa verific ceva."
    *Cam atat mi-o dat de inteles, ca are ce are cu mine .



    Mi-o dat 5 kick`uri intr-o runda..Iar celorlalti slay`uri aiurea..De aceea am mai ramas "atatia" pe sv


    Mi s-a propus sa revin in comunitate si pe servere, nu am vrut ca asta sa fie primul topic de cand am revenit ( ca un player oarecare) dar fortata de imprejurari si de faptul ca nu pot juca linistita, motive nebanuite ..
    E asa greu sa iti vezi de lungul nasului , sa nu faci experimente cu comenzi pe mine? Si ma adresez direct adminului in cauza, pt ca am mai jucat si cu alti admini, carora le-am prezentat si wcd la cerere, in rest nimic de discutat, ori discutii aprinse, figuri si arogante .
    Vreau sa joc linistita, cer prea mult?
    Daca nu mai am loc pe sv, ban si am inteles ideea .
    Multumesc !
    Last edited by G|Nico.; 11-06-2017 at 06:38 PM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  2. Reclamatie Daenerys

    #2
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cu placere

    Păi na, voiam să văd dacă ești tu și mi-ai satisfăcut curiozitatea
    E kick, nu ban. Dar na, repede cu reclamația.. Parcă erai retrasă

    Spre apărarea mea erau vreo 3 pe server și când am văzut-o.. na, merita și mau rău
    Last edited by Daenerys; 11-06-2017 at 06:35 PM.
    Like iSwearSheWas18 :O a dat Like acetui post

  3. Reclamatie Daenerys

    #3
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu te-a omorât ca ti-a dar kick,acum poate ai văzut cum este sa-ți "bați joc" de cineva prin "abuzul de putere".
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like Daenerys a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Daenerys

    #4
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ma rezum strict la subiect . La reclamație. .să nu deviem. Deci se da apa la moara , sa continue, ca face bine ?
    Am inteles, 1 kick, hai 2 ..dar 5 intr-o runda..nu-i cam patetic?
    Plus ca de cand a intrat nu a mai jucat nimeni nimic, ca dadea slay`uri aiurea. D-aia din 6-10 cati eram ..au iesit toti .
    Si nu ma mai adresez ei in cauza, si nici tie (aceasi copii artagosi si pusi pe cearta ) ci celorlalti mai cu mintea dezghetata ..
    Vad ca de clasic inca nu va trecut, tot bateti apropuri absurde . Move on .

    Ce vreau sa stiu e MAI POT JUCA LINISTITA PE SV FARA FAZE COPILARESTI/BANALE , ori "move on" se aplica in cazul meu?



    "autist gay" buna asta
    Last edited by G|Nico.; 11-06-2017 at 09:07 PM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  5. Reclamatie Daenerys

    #5
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum ai venit, cum ai inceput cu jignirile. Cred că acum îți dai seama de ce nu pot să-ți accept prezența pe comunitate..
    Mai acu ceva timp nimeni nu mai era cu mintea dezghetata in ochii tai Si mă amuzi cum te raportezi mereu la ce făceam sau cum făceam acu aproape un an de zile care
    oricum sunt scoase din capul tau
    Apropo, nu mă cunoști deloc și nu ne cunoști pe nici unul dintre noi so let it pass by ok
    Mulțumim pentru jigniri, poți să te întorci cu ele pe comunitatea ta nouă. TC pentru mine
    Last edited by Daenerys; 11-06-2017 at 08:44 PM.

  6. Reclamatie Daenerys

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Daenerys You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cu placere

    Păi na, voiam să văd dacă ești tu și mi-ai satisfăcut curiozitatea
    E kick, nu ban. Dar na, repede cu reclamația.. Parcă erai retrasă

    Spre apărarea mea erau vreo 3 pe server și când am văzut-o.. na, merita și mau rău
    Care e motivul pentru care merita? Ti-a facut ceva pe server, a incalcat regulamentul sau ceva?

    Quote Originally Posted by « Spike « You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu te-a omorât ca ti-a dar kick,acum poate ai văzut cum este sa-ți "bați joc" de cineva prin "abuzul de putere".
    Treci peste subiectul ala.

    Quote Originally Posted by Daenerys You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cum ai venit, cum ai inceput cu jignirile. Cred că acum îți dai seama de ce nu pot să-ți accept prezența pe comunitate..
    Mai acu ceva timp nimeni nu mai era cu mintea dezghetata in ochii tai Si mă amuzi cum te raportezi mereu la ce făceam sau cum făceam acu aproape un an de zile care
    oricum sunt scoase din capul tau
    Apropo, nu mă cunoști deloc și nu ne cunoști pe nici unul dintre noi so let it pass by ok
    Mulțumim pentru jigniri, poți să te întorci cu ele pe comunitatea ta nouă. TC pentru mine
    O dovada ceva cum ca te-a jignit ai? Daca da, te rog sa o si atasezi, in caz contra propun sa fi lasata la slot. Nu e primul player care se plange de tine si de atitudinea ta. Daca ai un amarat de grad nu te face mai presus decat un player. Serverul asta are nevoie de mare sustinere.
    I-a zi-mi si mie cand ai facut ultima oara reclama serverului si comunitatii? (ca tot am grad de co-owner pe server si te pot intreba [asta ca sa ne luam dupa grade, cum faci tu] ) . Serverul este in mare criza de playeri din cauza unei astfel de atitudini (nu zic numai de tine, mai sunt si altii).
    Pe scurt: dovada cu jignirile de care zici

    PS: nu tin apararea lui nico, tin apararea serverului, deoarece este in criza de playeri!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Daenerys

    #7
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Lion, jignirile ei se văd în reply-ul ei de mai sus. Nici măcar nu mai joci pe server, ești o absență prezentă.
    Aștept să se dea TC și doamne ajută )

  8. Reclamatie Daenerys

    #8
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    V-a nicusor .
    Ingeras nu ai mai intrat pe server cu lunile,ai cerere de retragere si intrebi de promovarea servarului?
    iar dae Downgrade se stie )) not like u care about it )
    Like Daenerys a dat Like acetui post

  9. Reclamatie Daenerys

    #9
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da poi nu știu de ce se lungește situația cu atatea comentarii, oricum reclamație pentru kick doamne ajută să se dea tc și
    sa se termine cu atâta tam-tam că dramatizați deja

  10. Reclamatie Daenerys

    #10
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,084
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu e treaba mra dar s-o luăm aşa:
    Daenerys,şi ce dacā e absent?Crezi că poate intra câte 2 ore pe fiecare server zilnic?Are orice drept în calitate de admin,chiar de co-owner să vă ia la întrebări.
    ISwerSheWas 18 :O : valabil pentru tine ce am scris mai sus

    PS:Am făcut reclamații şi pentru slap-uri nu contează pentru ce comandă banală este fācutā o reclamație căt timp se face abuz.Observ cā prin acel "sā se dea tc" repetat de 3 ori încerci să scapi mai repede sau ce?

    PS2:Nu mă pronunţ cu pro sau contra dar am dreptul cât joc şi eu pe server să mă pronunț.


    PS3 : Acel "autist gay" este capodobera lui Tiger în urma nişte unor discuții cu Cristi.
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage