+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. (Propuneri) Pokemonlucas

    #1
    Membru - Silver I Pokemonlucas's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Posts
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Smile (Propuneri) Pokemonlucas

    Nick: Pokemonlucas
    Propunerea: Adaugarea unei comenzi /upgrade care aceasta va da gradul dupa minutele jucate
    Cu ce crezi ca ar ajuta serverul/playeri: Fondatori/Staff-ul sa nu se mai ocupe de toate subiectele de cerere staff deoarece acest lucru ar fi practic greu si inplus staff-ul nu prea l-am mai vazut activ dar nici Fondatori si de accea uni care isi fac cerere de upgrade/helper astept raspunsul mai bine de o saptamana caz in care aceasta comanda ar fi tare folositoare pentru playeri


    Propunerea: Sa existe mai multe jocuri înafara de creative,survival si skypvp
    Cu ce crezi ca ar ajuta serverul/playeri: Uni playeri care vin pe server se plictisesc si ies de pe server din cauza jocurilor clasice : survival,creative,skypvp si de accea trebuie adaugate noi jocuri populare de ex: Bedwars,Gta 5,Build Battle facand acest lucru server-ul va deveni din ce in ce mai popular
    Last edited by Pokemonlucas; 08-07-2017 at 09:31 AM. Reason: Am schimbat un cuvant

  2. (Propuneri) Pokemonlucas

    #2
    Membru - Silver III Cloudzi's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    Bucuresti
    Posts
    58
    Last username
    Tedee
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Prima data este inutil sa dam automat grad, avem 40 sloturi nu 20000 !!!! Avem nevoie de maxim 5 oameni care sa aiba gradul helper trusted si asa mai departe pana la cel mai mare pe care l puteti lua pe gratis !!! Nu toata lumea de pe server trebuie sa aiba grad !!! Jocul este facut pentru fun nu sa ai grad neaparat !!!
    Daca adaug minigames-urile pe care le ai mentionat tu, SERVER-UL o sa aiba LAG imens, nu te-ai gandit la acest aspect ? Server-ul repet are doar 40 sloturi asta inseamna undeva pe la 2,5GB memorie, daca aveam 200 de sloturi bagam si celelalte minigames-uri, nu e logic? Si ca sa-l maresc trebuie bani, eu si celalalt fondator platim deocamdata din banii nostri pentru ca ne place, daca sarim de 40 sloturi automat costa mai mult si nu ne mai permitem sa platim doar noi doi, am avea nevoie de donatii, dar nu stam dupa ele si consideram ca deocamdata e ok cu ce e pe server!
    Last edited by Cloudzi; 08-07-2017 at 02:52 PM.
    Te-am pupat
    CONNECT

    RB.WarGods.Ro

  3. (Propuneri) Pokemonlucas

    #3
    Membru - Silver I Pokemonlucas's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Posts
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Oricum iti multumesc ca ai vazut propunerile mele

  4. (Propuneri) Pokemonlucas

    #4
    Membru - Silver III Cloudzi's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    Bucuresti
    Posts
    58
    Last username
    Tedee
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si eu iti multumesc pentru ele
    Te-am pupat
    CONNECT

    RB.WarGods.Ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage