-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Propunere | Scoaterea mapei deathrun_arctic

    #1
    Membru - Gold Nova III SILVIU SILVIU's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Romania
    Posts
    1,032
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere | Scoaterea mapei deathrun_arctic

    Eu propun ca mapa deathrun_arctic sa fie scoasa, deoarece e haos cand sunt multi, multi scurteaza,prescurteaza se urca pe mapa, si intotdeauna cand intru sunt doar eu pe sv ca admin, bine intra si ceilalti dar asa pierdem din playeri chiar daca nu fac ce trebuie si e cearta etc.. si e greu sa le dau kick ca tot intra + ca nu am acces la ban , fiind helper tot trebuie sa fac reclamatii. Dupa cum se vede am facut si 2 reclamatii ca au scurtat, am trimis si in grupul de messenger pozele. Poate nu e o idee buna dar alta rezolvare nu cred ca este. Va las pe voi sa decideti.
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  2. Propunere | Scoaterea mapei deathrun_arctic

    #2
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mapa _arctic, este una din cele mai jucate harti de deathrun inca de la inceputuri. Un server fara acea mapa parca e gol sa zic asa..e ca si cum nu ai avea de_dust2 pe un server clasic. S-ar putea sa se scoata de la vot mapa si sa poata fi accesata doar prin comenzi de catre admini, asta in cazul in care nu se mai poate face si altceva. Dar, am vazut si admini "pierduti la post". Un helper, nu-mi mai aduc aminte numele. A stat cateva runde spec spammand sa nu se scurteze insa fara nici un rezultat si a iesit. Putea sa schimbe mapa daca nu facea fata, nu sa iasa.. Dupa parerea mea 25+ jucatori e prea mult pe o mapa precum _arctic, multi dintre ei fiind noi scurteaza. Dupa parerea mea nu trebuie sa se scoata, e o mapa usoara, placuta sa zic asa, scurta. Nu vad rostul in a scurta, dar na..exista si specimene.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Thanks SILVIU SILVIU a dat Thanks acetui post
    Like SILVIU SILVIU a dat Like acetui post

  3. Propunere | Scoaterea mapei deathrun_arctic

    #3
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum a spus si dizdani, mapa arctic este una dintre cele mai jucate mape .
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Thanks SILVIU SILVIU a dat Thanks acetui post
    Like SILVIU SILVIU a dat Like acetui post

  4. Propunere | Scoaterea mapei deathrun_arctic

    #4
    Membru - Gold Nova III SILVIU SILVIU's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Romania
    Posts
    1,032
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    '' S-ar putea sa se scoata de la vot mapa si sa poata fi accesata doar prin comenzi de catre admini, asta in cazul in care nu se mai poate face si altceva.''

    Ar fi o idee buna dar si daca o pun numa adminii toti vor scurta indiferent..

  5. Propunere | Scoaterea mapei deathrun_arctic

    #5
    Membru - Silver Elite Master asdafas's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Posts
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    O idee mai buna ar fi sa se adauge pereti ca sa nu se poata scurta. Stiu ca e un plugin care face asta, il pusesem la un moment dat pe drx.
    Cred ca e unul dintre astea doua:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  6. Propunere | Scoaterea mapei deathrun_arctic

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In ordinea ideilor:

    Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mapa _arctic, este una din cele mai jucate harti de deathrun inca de la inceputuri. Un server fara acea mapa parca e gol sa zic asa..e ca si cum nu ai avea de_dust2 pe un server clasic. S-ar putea sa se scoata de la vot mapa si sa poata fi accesata doar prin comenzi de catre admini, asta in cazul in care nu se mai poate face si altceva. Dar, am vazut si admini "pierduti la post". Un helper, nu-mi mai aduc aminte numele. A stat cateva runde spec spammand sa nu se scurteze insa fara nici un rezultat si a iesit. Putea sa schimbe mapa daca nu facea fata, nu sa iasa.. Dupa parerea mea 25+ jucatori e prea mult pe o mapa precum _arctic, multi dintre ei fiind noi scurteaza. Dupa parerea mea nu trebuie sa se scoata, e o mapa usoara, placuta sa zic asa, scurta. Nu vad rostul in a scurta, dar na..exista si specimene.
    Ce ai spus acolo este corect 90%. Faza cu scosul si pusa doar de admini nu este o solutie.

    Quote Originally Posted by SILVIU SILVIU You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu propun ca mapa deathrun_arctic sa fie scoasa, deoarece e haos cand sunt multi, multi scurteaza,prescurteaza se urca pe mapa, si intotdeauna cand intru sunt doar eu pe sv ca admin, bine intra si ceilalti dar asa pierdem din playeri chiar daca nu fac ce trebuie si e cearta etc.. si e greu sa le dau kick ca tot intra + ca nu am acces la ban , fiind helper tot trebuie sa fac reclamatii. Dupa cum se vede am facut si 2 reclamatii ca au scurtat, am trimis si in grupul de messenger pozele. Poate nu e o idee buna dar alta rezolvare nu cred ca este. Va las pe voi sa decideti.
    Este o mapa jucata de playeri, nu o sa fie scoasa. Ca admin, daca vezi ca nu faci fata dai un vot, ca d-aia ai grad. Cat despre gradul de helper, este mai mult decat indeajuns sa potolesti astfel de playeri, nu banul este solutia optima.


    Quote Originally Posted by asdafas You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    O idee mai buna ar fi sa se adauge pereti ca sa nu se poata scurta. Stiu ca e un plugin care face asta, il pusesem la un moment dat pe drx.
    Cred ca e unul dintre astea doua:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pluginul nu poate fi adaugat din cauza ca e manactor de entitati. Consuma prea multe resurse. Si asa mai sunt momente de lag. Cu block-uri puse ar cam fi down.

    Concluzia: Mapa ramane
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage