-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. [Rezolvat] 3 Propuneri

    #1
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    [Rezolvat] 3 Propuneri

    1.Ar fi un ajutor in plus daca înaintea votului si la primul "rtv" să spam eze automat mesajul " Propuneți mape" cel putin o dată* ; Astfel se evită ca la vot să apară mapele in care iti ia 2 min să te găsești* ( în condițiile in care sunt puțini playeri )

    2.Mapele* ce sunt exagerat mari să fie scoase,nu i cazu lor când pe server sunt cel mult 25 de playeri* ( in cazul unui boost)
    Dacă nu există o modalitate mai ușoară...imi voi face eu timp sa le caut.

    Din punctul meu de vedere astea sunt 2 riscuri prin care se pierd playerii noi intrați.

    3. Aș mai propune ca mapa cs_paris să* fie din nou adăugată,e o mapă care s-a jucat mult timp in trecut.

  2. [Rezolvat] 3 Propuneri

    #2
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Cred ca este de ajuns sa scrie doar rtv, unii chiar nu stiu sa propuna mape, dar s-ar putea adauga un mesaj daca doreste Owner-ul .
    2. Cred ca mapele care sunt acum, sunt destul de bune + ca acum cateva luni s-a facut curat prin mape si s-au scos cele "exagerat de mari" si cele "nejucate" .
    3. Din cate am vazut mapa "cs_paris" este o mapa pentru modul CS .
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  3. [Rezolvat] 3 Propuneri

    #3
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by « Spike « You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1. Cred ca este de ajuns sa scrie doar rtv, unii chiar nu stiu sa propuna mape, dar s-ar putea adauga un mesaj daca doreste Owner-ul .

    Dacă nu știu să propună mape,ar trebui ajutați cumva. Nu ne putem aștepta sa vine playeri noi pe server gata "instruiți" cu modul biohazard. Nu o sa fie permanent un admin care să-i ajute.

    2. Cred ca mapele care sunt acum, sunt destul de bune + ca acum cateva luni s-a facut curat prin mape si s-au scos cele "exagerat de mari" si cele "nejucate" .

    Nu sunt toate scoase, vorbesc ca am întâlnit personal situații in care playerii ieșeau din cauza mapei mult prea mari,playerii fiind undeva la 10.

    3. Din cate am vazut mapa "cs_paris" este o mapa pentru modul CS .
    Atunci ar trebui scoase toate celelalte mape care nu sunt de Zm. Cs_paris,cum am zis s-a jucat foarte mult si era frecvent propusă de playeri. Grasuxxl cu siguranță știe.

  4. [Rezolvat] 3 Propuneri

    #4
    Membru - Silver II LumberJack's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Posts
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu am mai jucat zm biohazard in trecut si nu am vazut ca se joaca mapa cs_paris, poate pe svr asta, nush ce sa zic, dar din cate am inteles nu e mapa zm, totusi as fi interesat de ea sa fie pe svr, nush ce sa zic, si cu rtv, am dat de multe ori anunt sa propuna mape, dar degeaba, multi ziceau sa bag ce stiu eu...etc P.S. as vrea sa joc mapa cs-paris p.s.s. ar trebui scoase unele sincer. Ciao
    Last edited by LumberJack; 28-07-2017 at 01:13 PM.

  5. [Rezolvat] 3 Propuneri

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci :

    1. Mesajele au fost adaugate !

    2. Exista deja un thread pentru astfel de mape , le poti scrie acolo urmand sa le scot !

    3. Mapa cs_paris a fost testata si adaugata !


    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks wGods | Toxic a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage