-- Closed Thread
Page 4 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 48
  1. Soluționare probleme.

    #31
    Membru - Silver Elite Ubaka's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Denisucu
    Motiv: 1. Acest mod de joc pentru mine nu mai este fun deloc. Cand intru pe server sa ma joc si eu, tot ce aud e simon spune duck day, lava day, afro day, etc.. Sunt 100 de jocuri pe mapa dar nimeni nu ne duce la ele.
    OK... Nu ar trebui sa ma bag (scuze) dar de ce ati cere /hats inapoi din moment ce acum ceva timp voi erati cei ce va plangeati ca se dau aceleasi comenzi (afro day)?


  2. Soluționare probleme.

    #32
    Membru - Gold Nova III Denisucu's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    IN POD
    Posts
    1,628
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Ubaka You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    OK... Nu ar trebui sa ma bag (scuze) dar de ce ati cere /hats inapoi din moment ce acum ceva timp voi erati cei ce va plangeati ca se dau aceleasi comenzi (afro day)?
    Asta a fost acum ceva timp. Dar nu inteleg dc s-au scos, adica e destul de funny sa-i vezi pe toti cu cate un hat. Pana la urma e ceva diferit decat sa-i vezi pe toti intr-o culoare si atat. Cand am spus de /hats, la retragere, ma refeream ca se dau doar comenzi si nu jucam si joculetele de pe mapa.
    + nu am cerut sa se scoata /hats niciodata. Cum am spus... "Chiar sunt curios dc au fost scoase"
    Nu stiu daca ai inteles ce vreau sa zic
    CONNECT DR.WARGODS.RO
    Like SILVIU SILVIU a dat Like acetui post

  3. Soluționare probleme.

    #33
    Membru - Silver Elite Ubaka's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Parerea mea e ca s au scos pentru a nu mai exista astfel de plangeri, sau pentru ca probabil incurcau la unele day uri (rev shark/ rev nc)

    Dislike SILVIU SILVIU a dat Dislike acetui post

  4. Soluționare probleme.

    #34
    Membru - Gold Nova I <|Robert|>'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    Iasi
    Posts
    565
    Last username
    RobertJB
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    S-au scos lanimplementarea versiunii de sarbatori daca nu ma insel pentru niste erori care aparusera. Si ce spuneti voi nu are niciun sens. Te plangi ca se dau prea putine comenzi iar solutia e sa mai scoti din ele? Hats-urile sunt parte din modul de jb. Totusi avem si probleme mai mari
    "Mai intai! Cauta perfectiunea caracterului!
    Mai intai! Dedica-te sincer !
    Mai intai ! Respecta-i pe ceilalti !" -Dojo Kun



    "Astazi,putin mai bine decat ieri, maine, putin mai bine decat astazi"
    Sensei Dan Stuparu
    Like JoKeR12, AndreeaRik27, SILVIU SILVIU a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  5. Soluționare probleme.

    #35
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Probleme legate de Day-uri : Care e faza cu riot day nu inteleg rostul lui
    2.Probleme legate de Microfon : nu inteleg cum pe alte servere(no steam) cei cu steam se aud si pe asta nu
    3.Probleme legate de Mape : nici una
    4. Probleme legate de VIP (hook,grab,rope) : nu sunt
    5. Probleme legate de conducerea server-ului: inactivitatea
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Soluționare probleme.

    #36
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Probleme legate de mape: mereu cand bag harta noua facuta de Razvan (jail_linehaltRO) incepe un vot in care se baga alte mape (dupa 1 minut de cand a inceput mapa) si daca nimeni nu voteaza tot se schimba mapa automat You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! pe motivul ca nu sunt destui jucatori si se baga o harta ,,adegvata'' pentru acel numar dar si cand eram 6 pe server facea exact la fel. In concluzie nu putem juca mapa
    Tin sa mentionez ca doar cu harta asta se intampla acest lucru.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  7. Soluționare probleme.

    #37
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu este singurul server pe care se schimba mapa automat din cauza lipsei de jucatori. O sa vorbesc cu Tiger.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like Blue01, ~HYXUL~, ~Wolf~ a dat Like acetui post

  8. Soluționare probleme.

    #38
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    1.Probleme legate de Day-uri : la hns cand e 00:00 nu mor cei de la t si trb sa astepti mult ca ct-ul sa gaseasca t-ul
    2.Probleme legate de Microfon : nu se aude daca esti steam on sau daca schimbi din first person in third cu comanda /cam
    3.Probleme legate de Mape : jail_fromspace ceva de genu e prea buguita, nu poti sa dai open de cat de la buton ca daca dai open cu comanda /open sau jbe_open acele lasere raman acolo
    4. Probleme legate de VIP (hook,grab,rope) : nu am
    5. Probleme legate de conducerea server-ului: faza ca s-au scos foarte multe script-uri si s-a adaugat cand dai open toate celulele, usile, joculetele sa se inchida si sa se deschida
    Last edited by Blue01; 20-08-2018 at 01:35 AM. Reason: Astept un raspuns ;)

  9. Soluționare probleme.

    #39
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Probleme legate de Day-uri : la hns cand e 00:00 nu mor cei de la t si trb sa astepti mult ca ct-ul sa gaseasca t-ul
    Timer-ul de jost (despre care cred ca vorbesti) are in jur de 3 minute din cate stiu din care 30 de secunde se duc pana alege ct day-ul si inca un minut pana ne ascundem asa ca pentru ct ii va fi greu sa gaseasca toti teroristii intr-un minut jumate
    2.Probleme legate de Microfon : nu se aude daca esti steam on sau daca schimbi din first person in third cu comanda /cam
    De faza cu steam on cred ca stim toti si acest lucru s-ar putea rezolva fiindca sunt servere steam off pe care te auzi si daca esti steam on chestia asta doar necesita rabdare pentru a rezolva si vointa. Cat despre faza cu Third person sa fim seriosi nu joaca nimeni asa fiindca te incurca grav si la tras si la b-hop.
    3.Probleme legate de Mape : jail_fromspace ceva de genu e prea buguita, nu poti sa dai open de cat de la buton ca daca dai open cu comanda /open sau jbe_open acele lasere raman acolo
    Acea mapa se poate scote si pentru acest bug dar si pentru ca daca scoti laserele runda urmatoare raman scoase si ct deja nu mai are sanse.
    5. Probleme legate de conducerea server-ului: faza ca s-au scos foarte multe script-uri si s-a adaugat cand dai open toate celulele, usile, joculetele sa se inchida si sa se deschida
    Aceasta problema se poate rezolva prin inlocuirea acestui plugin de open cu ala vechi care deschidea o singura usa adica cea de la cellule. Daca nu se poate face asta atunci cand stii ca faci runda cu jocuri poti sa deschizi celulele din buton chiar daca pe anumite mape e pus aiurea si daca nu esti rapid pierzi usor runda.
    Am utilizat culori pentru a arata cat de pro sau contra sunt.
    Rosu -> contra sau nu se poate rezolva.
    Galben -> intre pro si contra sau se poate rezolva dar mai greu putin
    Verde -> pro sau se poate rezolva usor
    Am zis sa imi dau cu parerea fata de reply-ul lui Blue deoarece cred ca tine si de jucatori de sunt de accord sau nu sper ca nu am deranjat pe nimeni ^^
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  10. Soluționare probleme.

    #40
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Nu ai deranjat pe nimeni, chiar ma bucur ca vad reply-uri de genu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage