-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Reclamatie !

  1. Reclamatie !

    #1
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie !











    Dupa cum puteti observa atat SteamID-ul cat si Ip-ul lui _-=m4c3l=-_ , W@rG0dSlab , Roxana si Y3ap coincid intr-u totul.
    Cer sanctionare prin remove celor ce detin grad pe server respectiv _-=m4c3l=-_ ,
    si W@rG0dSlab care mai nou , sunt una si aceeasi persoana.
    N-are rost sa vi cu scuze de genu ca sunteti frati , veri s.a.m.d. fiindca asta ar fi trebuit sa mentionezi cand ai aplicat pentru grad , nu tocmai acum , cand te-am prins eu .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~Life~, ~TraNda~, WarGods | KGB, ~Wolf~ a dat Like acetui post

  2. Reclamatie !

    #2
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am patit si eu cand fiul meu juca de pe alt pc pe zm.wargods , dupa care a fost banat de grasuxxl,fara sa stiu.
    Eram conectati amandoi la router.Deci am primit si eu ban,avand grad Premium pe zm.
    Am suportat consecintele.
    Las subiectul deschis [pentru alte opinii,pareri...

    Vor avea remove si vor ramane la slot.
    Jet Lee va face actualizarea gradelor celor doi> Slabutu si M4ceL...
    Socializeaza cu noi:
    Thanks _-=m4c3l=-_ a dat Thanks acetui post
    Like AdreN a dat Like acetui post

  3. Reclamatie !

    #3
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dovezile sunt clare, Remove !
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Dislike _-=m4c3l=-_ a dat Dislike acetui post

  4. Reclamatie !

    #4
    Membru - Silver III _-=m4c3l=-_'s Avatar
    Member since
    Oct 2016
    Posts
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da , jucam de la acelasi pc.. Majoritatea stia de asta

    Nu vin cu scuze oricum am downgrad la slot .. Si nu zice nicaieri unde sa mentionez ca jucam de la acelas pc

    --------------- Added after 7 minutes ---------------

    Cat despre celelalte nick nu cred ca pun interzis pe pc sa se joace ca am eu admin pe server ... atata timp cat cei pusi in cauza nu au jignit , incalcat reguli nu vad unde e problema ..Asta e doar o alta scama de agatare de adminu meu .. stim cu toti cel putin cativa ca wic a intrat si el cu alte nume , dar nu ma scuz acum oricum treburile sau stricat fiti voi conducatorii perfecti
    Last edited by _-=m4c3l=-_; 17-08-2017 at 10:27 AM.
    Zambeste ,viata trebuie traita !

  5. Reclamatie !

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by _-=m4c3l=-_ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Da , jucam de la acelasi pc.. Majoritatea stia de asta

    Nu vin cu scuze oricum am downgrad la slot .. Si nu zice nicaieri unde sa mentionez ca jucam de la acelas pc

    --------------- Added after 7 minutes ---------------

    Cat despre celelalte nick nu cred ca pun interzis pe pc sa se joace ca am eu admin pe server ... atata timp cat cei pusi in cauza nu au jignit , incalcat reguli nu vad unde e problema ..Asta e doar o alta scama de agatare de adminu meu .. stim cu toti cel putin cativa ca wic a intrat si el cu alte nume , dar nu ma scuz acum oricum treburile sau stricat fiti voi conducatorii perfecti

    Eu am venit cu dovezi relevante , ceea ce te-aș ruga și pe tine să faci pentru ceea ce susții , fiindcă e foarte ușor să dai din gură ..

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Dislike _-=m4c3l=-_ a dat Dislike acetui post

  6. Reclamatie !

    #6
    Membru - Silver III _-=m4c3l=-_'s Avatar
    Member since
    Oct 2016
    Posts
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ok , eu nu am stat sa umblu cu magarii fi fericit . Sunt curiios ce o sa faci dupa , depui iar cerere ca renunti? Ca vai nu pot , pai intri intr-o treaba si nu o duci la capat? Pana la urma asta a fost scopu tau ... Si revin atat timp cat nu au facut probleme serverului care ar fi problema? In afr de mine si slabutu ceilalti ce sa fac cand vine cnv la mine sa zic bai nu te atinge de cs ca e unu wick aduna dovezi ha ha haha
    Zambeste ,viata trebuie traita !

  7. Reclamatie !

    #7
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by _-=m4c3l=-_ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ok , eu nu am stat sa umblu cu magarii fi fericit . Sunt curiios ce o sa faci dupa , depui iar cerere ca renunti? Ca vai nu pot , pai intri intr-o treaba si nu o duci la capat? Pana la urma asta a fost scopu tau ... Si revin atat timp cat nu au facut probleme serverului care ar fi problema? In afr de mine si slabutu ceilalti ce sa fac cand vine cnv la mine sa zic bai nu te atinge de cs ca e unu wick aduna dovezi ha ha haha
    Am încheiat subiectul mai devreme prin ultimul reply , fiindcă n-ai cu cine , aștept conducerea să i-a măsurile necesare pentru această reclamație.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  8. Reclamatie !

    #8
    Membru - Silver III _-=m4c3l=-_'s Avatar
    Member since
    Oct 2016
    Posts
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da , sa imi lase slot , oricum mie jena sa fiu in acelas team cu o "persoana" ca tine . Cel putin unii au avut admin pe drept nu l-au cumparat. intra acum pe server sa vezi aim frumos dar na esti ocupat cu super puterile aici ai facut doar asa sa fie zarva si haos .. pana sa vi tu nu au existat probleme .

    Nu mai vreau admin raman la slot . Succes!
    Zambeste ,viata trebuie traita !

  9. Reclamatie !

    #9
    VIP Jet Lee's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Satu-Mare
    Posts
    7,908
    Last username
    JetLee
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    _-=m4c3l=-_ are deja slot e suspendat pana se intoarce ADRI.
    W@rG0dSlab sunt mai multi in famile si utilizeaza acelasi pc, nu i-ai prin tu WickedSick am stiu de ei si am mentionat ca la o greseala zboara si nu am facut probleme niciodata chiar daca sunt 4-5 isi vede fiecare de jocul lui cand intra, nu fac scandal sau alte prostii pe srv si mai sunt 2 admini care au acelasi IP nu vreu sa mai vad inca o reclamatie de genul cu ei(doar 1 are net si celalalt foloseste wireless de la celalalt doar un perete ii desparte) asa am adunat admini cand un vecin avea admin vroia si celalalt jucau amandoi.
    Eu cu banii stau cam prost
    Sa iau arma n-are rost.
    Cumpar deagle, stau un pic
    Apas click si ai murit.

    Iar în runda urmatoare
    Stiu c-am sa fiu si mai tare.
    Am sa iau un sniper mic,
    Apas click si ai murit.

    Dupa 7 runde-asa,
    Vine ala tare, nenea...
    Dar n-a inteles nimic,
    Apas click si a murit.
    Thanks _-=m4c3l=-_ a dat Thanks acetui post
    Like _-=m4c3l=-_ a dat Like acetui post

  10. Reclamatie !

    #10
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bun atunci , dar sper sa se tina cont si de asta:



    Nu . nu fac scandal sau alte prostii , doar intra cu alte nickname-uri sa i-a peste picior si sa ironizeze persoanele precum 3mygood , sau eu , crezand ca se razbuna pentru ceea ce i-am facut , defapt ceea ce si-au facut ei , cu propriile lor maini.
    Cred ca daca ti-ai face putin timp sa verifici log-urile , ar ramane surprins si socat la ceea ce se vorbeste pe server.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like AdreN a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage