-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3
  1. Reclamatie admini (care nu fac nimic)

    #1
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie admini (care nu fac nimic)

    Nick : dRw # ~AngeL~
    Nick-ul adminului/player-ului reclamat : Jhonny R. / WAG|B.E.N.Z.|Don't touch me
    Dovada : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! (demo aici)
    IP reclamatului : in status aflii doar steam ID-ul .
    Mențiuni : In demo o sa vedeti si playerul cu cod (spin hack mai exact). Intrase pe server de cand se schimbase mapa, iar de atunci tot il anuntam.
    Respectivul Jhonny R. care juca linistit, imi zice la un moment dat ca se anunta pe u@ codatii . Ii zic ca il anunt de la inceputul mapei, omul mi-o da ca cica a fost sa manance. Probabil ramaseste fantoma lui si juca pe server.
    Celalalt, WAG|B.E.N.Z.|Don't touch me, trebuie sa-i explic eu ce sa faca ca sa nu mai joace codatul pe server. Asa admini?
    E treaba voastra daca ii sanctionati sau nu. Am vrut sa va atrag atentia asupra lor .
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Esky, AdreN a dat Like acetui post

  2. Reclamatie admini (care nu fac nimic)

    #2
    Membru - Silver II Edmond's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hmm, după vizionarea demo-ului îţi înţeleg frustrarea, însă, amândoi ca admini, nu-i puteau face nimic, deoarece sunt doar helperi. N-au acces la ban decât la kick.

    Încă o chestie de menţionat, într-adevăr, Johnny R. are dreptate, şi eu când după-masa asta eram pe server, tot raportai jucători, însă nu prin u@, ai procedat astfel după ce ţi-am dat eu gag 3 minute pentru acest lucru. Şi după începeai cu faptul că, ţie-ţi dau gag şi respectivului codat ban nu. Totul se rezolvă cu puţină răbdare, ai văzut şi că acela a primit ban şi totul s-a rezolvat. Trebuie să te calmezi şi tu puţin.

    Un alt lucru de menţionat, este un bug la chat ce trebuie rezolvat, dacă tu ziceai pe say că este un codat pe server, dacă unul dintre cei doi admini este spectator, în timp ce tu eşti viu, nu văd ei ce scrii tu. Acest lucru se aplică şi când eşti mort, nu poţi discuta cu cei vii.

    Iar când spui faptul că, "aşa admini?" "e treaba noastră dacă-i sancţionăm sau nu?", stai puţin. Tu te crezi superior cumva? Ar fi complet greşit să crezi c-ai fi. Şi tu, la rândul tău, mai ai multe de învăţat.

    Last edited by ~AngeL~

    In primul rand, inanite sa zic pe say de codat, l-am anuntat pe u@ de m-am plictisit eu. In al doilea rand, nu ne permitem sa ne comparam nivelul de cunostiinte. In al treilea rand, pentru ale tale cunostiinte, nu este bug treaba cu chatul, ci trebuie pus pluginul
    ghost.amxx
    care permite vorbirea intre cei vi si cei mor.ti.
    Atat am avut de spus, salut .
    Last edited by ~TraNda~; 19-08-2017 at 02:09 PM.

  3. Reclamatie admini (care nu fac nimic)

    #3
    Membru - Gold Nova III ~Life~'s Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    Pe scaun !
    Posts
    1,294
    Last username
    DavidoSpeed
    Blog Entries
    24
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Touch si Jhonny sunt helperi nu aveau ce face sigurul admin care avea acces la ban era edmond si din cate am citit mai sus, i-a dat ban ! Touch e incepator e prima oara cand are helper si mai are de invatat si din cate am vazut pe demo Jhonny era spec poate chiar a fost sa manance !

    Inchis.
    Last edited by ~Life~; 19-08-2017 at 09:25 AM.
    Salut.

    Grade pe Forum :

    Blogger
    Helper
    Promovare

    Grade pe Servere :

    N-am grad pe niciun server.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage