Se pare ca doar tu te`ai aflat in situatia de a pierde hook-ul "platit".Da`o in masa de treaba. Daca nu ar fi fost acum ceva vreme acel circ pe grup,fiecare care avea hook,il pastra in continuare,dar mai bine ne tiganim ca de obicei. Mie mi`ar fi fost in locul tau rusine sa scriu asa ceva aici. Asta da dovada de cei 7 ani de acasa,care din pacate nu`i ai. Cand am zis ca o sa ramaneti fara acel privilegiu,de ce nu ai comentat?M`am saturat efectiv de harfele de tarabostes a fiecaruia. Nimanui nu`i convine nimic,nimianui nu`i convine N* lucruri. Asta este,in viata nu o sa-ti convina multe lucruri,dar pana atunci invata copile cum sa fi un om. Problema este in felul urmator : V`am permis la fiecare mult prea multe lucruri si voi va o luati in cap. Eu va dau un deget si voi luati toata mana si acuma zic la modul general,care suna pentru fiecare.
Acest subiect cu Hook a fost un mare tamtam,sau mai bine zis o tiganie curata,ca asa ii place "rumanului". Am zis ca sa se lase Hook doar la Co owner/Owner si Wicked a vrut sa-l lase si la Manager,doar sa aveti voi posibilitatea sa ajungeti la acest privilegiu. Ori sunt eu prost,ori nu stiu ce este cu voi. Acuma ca a ramas doar de la Manager in sus,este liniste,dar nici asa nu este bine ca ,tipic romanesc, "ala are,eu nu am".
Chiar nu ma asteptam la aceste texte penale(nu pot sa le zic altfel) din partea da,dar m`am inselat. Un copil,ramane un copil.

Bafta.