-- Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. Reclamatie DarkNess

    #1
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nick-ul tau: ISdArk
    Nick-ul reclamat: DarkNess
    Mapa: de_kabul32
    Data si ora: 31.08.2017, ora 16:14
    Motiv: pentru abuz al adminului
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Incercam sa-i ajut sa faca un wcd pentru ca se vedea ca nu se pricep, jucatorul statea de cateva minute spec si ei nu faceau nimic, nu stiau daca a facut sau nu, l-am rugat pe un admin sa-mi dea ip sa verific eu si le zic rezultatul pentru ca am mai fost admin si stiu cum se face. Atunci Darkness a inceput sa-mi zica sa nu ma bag, iar cand i-am spus ca e praf, fapt care nu poate atrage sanctiuni, nefiind o jignire, mi-a dat kick. Apoi a mai dat un kick fara motiv

    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    continuare: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    limbaj nepotrivit unui admin
    Last edited by ISdArk; 31-08-2017 at 04:23 PM.

  2. Reclamatie DarkNess

    #2
    Membru - Silver Elite _Rap_'s Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ))) idsdark eu facem wcd la acel player.....Nu știu de ce te-ai băgat degeaba in seama daca nu-i treabă ta.Nu mai ești admin frățioare !!!! Acel player stătea spec pentru că nu vroia sa faca wcd!

  3. Reclamatie DarkNess

    #3
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    exact, am incercat sa te ajut. Si cum il mai ti spec daca nu vrea sa faca wcd? Nu face wcd, ban sau kick pana ia ban

  4. Reclamatie DarkNess

    #4
    Membru - Silver Elite _Rap_'s Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mai mult mă īncurcai! Asteptam sa intre un admin cu grad mai mare butulee!!

  5. Reclamatie DarkNess

    #5
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    te-am facut but?) copil mai esti, dai kick pana vine un admin mai mare, nu stai cu el o viata, pui ip pe grup

  6. Reclamatie DarkNess

    #6
    Membru - Silver Elite DarkNess's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Ploiești
    Posts
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Stai să te corectez eu puțin frumușelule, Rap l-a pus pe x la scan, tipul acela n-a dat scan așa că mi-a zis mie pe u@ să verific.
    Eu i-am zis tipului că n-a dat scan pentru că nu apare pe listă și l-am pus să mai dea scan incă o dată, i-am explicat foarte ușor ce și cum, poate el nu știa, nu?
    Nu īnțeleg de ce te-ai băgat tu spunānd (Că suntem degeaba admini pe server și că suntem prafi ).
    Rap este martor.
    Am spus frumos. (Isdark n-are rost să te bagi tu, lasa-l să și facă treaba)
    Iar tu mi-ai zis (Hai pa bă)
    Pānă la urmă ți-am dat kick că deja inepusei să mi te adresezi murdar.

    Cāteva ss-uri care pot arăta adevărul scumpule.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Și scumpule nu mai ești tu cine ai fost, adminii suntem noi. Nu tu !
    Așa că nu te mai băga unde nu trebuie.
    Dacă aveam Premium īțī dădeam și ban.
    Pup!
    Last edited by DarkNess; 31-08-2017 at 04:41 PM.

  7. Reclamatie DarkNess

    #7
    Membru - Silver Elite _Rap_'s Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu puteai să joci daca īl țineam spec?? )

  8. Reclamatie DarkNess

    #8
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    si asa va comportati cu un jucator oarecare? ii dati un gag scurt, da, dar nu kick, inca de 2 ori. Ar fi fost un ban nejustificat, fapt pentru care nu ar trebui sa primesti premium

  9. Reclamatie DarkNess

    #9
    Membru - Silver Elite Valentin2002's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    133
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Attachments 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ești jalnic!
    Daca nu esti admin n-are rost sa comentezi in fata lor!

  10. Reclamatie DarkNess

    #10
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    valentin, il aperi ca ti-e verisor, trateaza problema dintr-un punct extern, departat de grade de familie) Daca nu sunt admin, sunt un jucator al serverului, care isi permite sa vorbeasca pe chat in limita bunului simt Daca imi spunea rap ca se descurca, intelegeam, dar parea depasit de situatie si am vrut sa-l ajut, daca darkness invata sa refuze frumos, vorbeam si eu altfel Atat, restul va rog sa va dati cu parerea, ramane la decizia ownerului

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage