-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19
  1. Reclamatie Spark

    #11
    Membru - Silver II Andrei Ailenei's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Angel eu ce i.am spus ?
    nu m.am luat de ia..
    nu am amenintat.o
    nu am luat.o la misto
    cu mine ce ai ? eu de ce sa primesc "pedeapsa" ?

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    si sunt sanctiune pentru ca si nicol o cauta (se vede clar in poza 4)
    dupa ce i.a spus blast pute.a sa isi vada linistita de joc nu sa il atate pe asta
    Last edited by Andrei Ailenei; 03-09-2017 at 04:35 PM.

  2. Reclamatie Spark

    #12
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Andrei Ailenei You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Angel eu ce i.am spus ?
    nu m.am luat de ia..
    nu am amenintat.o
    nu am luat.o la misto
    cu mine ce ai ? eu de ce sa primesc "pedeapsa" ?

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    si sunt sanctiune pentru ca si nicol o cauta (se vede clar in poza 4)
    dupa ce i.a spus blast pute.a sa isi vada linistita de joc nu sa il atate pe asta
    Are dreptate Scenyc cand vine vorba de Nico,nu e prima data cand are iesiri pe server.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Like Andrei Ailenei a dat Like acetui post

  3. Reclamatie Spark

    #13
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Scenyc nu esti masura sa vorbesti, in prima ta cerere inca de cand ai cerut slot am fost primul care ti am dat contra pentru ca faceai block pe infantry si wick ti a acceptat atunci cererea pentru ca era deja de doua saptamani deschisa si razor nu se mai ocupa de server
    2. Azi pe westood daca nu ma insel ,te ai bagat in afara mapei ,si au iesit toti playerii pt ca nimeni nu putea sa atace in acel loc You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! iar in regulament scrie clar, nu depasiti limitele mapei (pe mapa,sub mapa,in afara mapei)
    3 Spark atata timp cat laserele nu blocheaza holul sau scarile si sunt pe lung chiar si in tunel are voie tinand cont ca nu era mort .
    4 Exista comanda de scos laserul ,il puteai scoate si nu sa da i slay .dupa ce ca ai gresit vad ca mai incepi si sa faci misto de el .
    Like dNzfTw # BLasTeR a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Spark

    #14
    Membru - Silver II Andrei Ailenei's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    e inafara mapei?...daca te uiti sus sunt acele coarne si doar peste ele poti sari, pe langa nu poti ,deci eu cred ca e facut un loc special pt ct nu cred ca e inafara mapei
    si mi.ai dat contra pt ca te.am aruncat din cusca de pe zm_2010b nu pt ca face.am block si 2 am voie sa imi spun si eu pararea odata ce am grad pe server si pt ca ieri eram pe server cand sa.u intaplat toate astea asa ca sunt in masura sa comentez

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    P.S. nu era westood, ci zm_eldorado
    Last edited by Andrei Ailenei; 03-09-2017 at 06:43 PM.

  5. Reclamatie Spark

    #15
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu exista om sa nu se enerveze ..când știu ca greșesc îmi asum ..Cum se vede si in poza de mai sus ..eram multi într un loc si sa fc block..ce am zis era in contextul următor .."dați va drq la o parte " dar am primit gag și l am respectat apoi mi am văzut de joc..dar sa iau în batjocura pe cineva ..și jignesc..sa rad pe seama lui ..ce ar mai fi .. sa revenim la reclamație ..eu n am avut tangente cu el ..Era prima oara când l am văzut pe sv..și I a picat pe mn ca a murit în lm meu .. ..După Cum se vede și în poze ..mă face moarta ..și orfana ..și vb aiurea .mă aminta cu ban ...eu nu l am jignit ..eu am adus poze .. .. dovada ca nu am fc block ..nu am de unde ..Am primit slay imediat ..dar sa aducă el ..
    Și Andrei ..cu ce mi am căutat o în poza 4 ..Am fost amenințata cu ban ..și am întrebat pur și simplu ..dc mă amenință ..ca ce chestie ban ..așa ca vrea el sa scape de mn ..fără sa îi fc cv ..
    Îl mai acuza și pe nevergiveup. .care știu ca le a spus sa înceteze sa nu fie aroganți ..

    Din câte observ ..Va certați și intre voi pt nerespectarea regulamentului...apoi cu alți playeri ..
    Aiurea zau..
    Last edited by G|Nico.; 04-09-2017 at 12:02 PM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  6. Reclamatie Spark

    #16
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu exista om sa nu se enerveze ..când știu ca greșesc îmi asum ..Cum se vede si in poza de mai sus ..eram multi într un loc si sa fc block..ce am zis era in contextul următor .."dați va drq la o parte " dar am primit gag și l am respectat apoi mi am văzut de joc..dar sa iau în batjocura pe cineva ..și jignesc..sa rad pe seama lui ..ce ar mai fi .. sa revenim la reclamație ..eu n am avut tangente cu el ..Era prima oara când l am văzut pe sv..și I a picat pe mn ca a murit în lm meu .. ..După Cum se vede și în poze ..mă face moarta ..și orfana ..și vb aiurea .mă aminta cu ban ...eu nu l am jignit ..eu am adus poze .. .. dovada ca nu am fc block ..nu am de unde ..Am primit slay imediat ..dar sa aducă el ..
    Și Andrei ..cu ce mi am căutat o în poza 4 ..Am fost amenințata cu ban ..și am întrebat pur și simplu ..dc mă amenință ..ca ce chestie ban ..așa ca vrea el sa scape de mn ..fără sa îi fc cv ..
    Îl mai acuza și pe nevergiveup. .care știu ca le a spus sa înceteze sa nu fie aroganți ..
    Aiurea zau..
    Sunt deacord cu tine,orice om isi poate iesi din fire. Ar trebui totusi sa ne ridicam cu totii la nivelul acelui player/slot/admin prin care am putea fi un exemplu,nu sa ne manifestam frustrarea pe chat. In ce il priveste pe Spark, cu siguranta cu Wick va lua decizia corecta pentru a-l sanctiona corespunzator. Nici eu nu-s deacord cu tratamentul ce ti-a fost aplicat.

    P.S Sper ca toti sa avem de invatat din asta pe viitor.
    Last edited by wGods | Toxic; 04-09-2017 at 12:04 PM.
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Spark

    #17
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nici eu nu-s deacord cu tratamentul ce ti-a fost aplicat.
    Mulțumesc de înțelegere ..și cred ca niciunuia dintre voi nu le ar fi picat bine sa fie tratați așa. .Și ați fi ajuns pe aici ..lafel ca mn ..ca poate credeți ca am eu vreun pitic pe creier și îmi place pe la secțiunea ăsta ..dar mno ..
    Oricare dintre voi ..ar fi fc lafel ..
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  8. Reclamatie Spark

    #18
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Off Topic :
    Nici dupa atata timp nu ai pace si liniste Nico ;-)))
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!
    Like G|Nico., ~TraNda~, dcdaifa a dat Like acetui post

  9. Reclamatie Spark

    #19
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @-W1cked Stark: Vei primii (-2) downgrade pentru amenintari / jigniri / comenzi aplicate aiurea.
    Restul , v-am spus de nenumarate ori , faptul ca , daca nu va puteti intelege , sa va evitati , nu sa cautati conflicte intre voi , chiar trebuie sa-i spun fiecaruia in parte asta pentru a intelege?
    Consider ca sunteti destul de maturi majoritatea dintre voi , si o sa intelegeti chestia asta.


    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like dcdaifa, G|Nico., ~TraNda~, dNzfTw # BLasTeR a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage