-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Retragere Toxic

  1. Retragere Toxic

    #1
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unhappy Retragere Toxic

    NUME: Toxic
    DURATA: Permanent
    MOTIV: Salut! Am decis sa ma retrag in conditiile in care orice incercare de a propune ceva in beneficiul serverului/comunitatii se termina cu: " Adevarul este ca lumea s-a dus pe go, de aici si aceasta scadere cu 1.6"sau " Usor usor cs 1.6 va fi istorie". Cumva viitorul serverelor de cs 1.6 din aceasta comunitate este unul sumbru.
    Ce ma determinat sa iau aceasta decizie a fost ultima propunere,care s-a incheiat ca si celelalte cu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Vorbesti de publicitate,unde tot tu spui ca-i egal cu 0.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    1.Tiger,ar trebui sa stie ca munca lui nu-i apreciata de toti adminii,abuzeaza de acest program. Scopul acestui program ar trebui sa ajute serverul,nu sa il foloseasca unii admini in scopuri/probleme personale pe joc.
    2.Nu sunt justitiarul comunitatii sa caut adminii cu probleme.Nu eu le dau acceptul.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Nici nu ar trebui pastrati astfel de admini in orice conditie,cum scrie Wick mai sus.
    In zadar se promoveaza admini cu experienta daca nu au si personalitate. Sunt care nu stiu sa trateze un player,sa-l respecte,sa-l ghideze s.a

    Bun! In fiecare propunere in care ati dat , ati vazut doar partea rea.E adevarat s-a discutat de fiecare data pe grup,in schimb ar fi trebuit vazuta si partea buna...pana la urma nu am facut acea propunere de aiurea. In loc sa nu cautam solutii si sa dezvoltam acel subiect, s-a dat contra,topic inchis si c-am asa s-au rezolvat.
    Am vazut ca impotriva sunteti fiecare,va spalati rapid pe maini,dar sa veniti cu o idee in care sa fie benefica serverului,nu.
    Eu am intrat in staff cu conditia sa ajut serverul.Pai,cum sa ajut ba nene in conditiile in care ti se "inchide usa in fata"? E mai bine oare sa fac o reclama la 1 luna pentru a-mi pastra gradul? Nu ma interesat niciodata gradul pe joc. Am luat-o ca pe o provocare,singura rasplata mi-ar fi fost satisfactia de a reusi.
    Eu inteleg ca nu toate propunerile sunt in regula,dar hai s-o fructificam cumva,nu? Si daca stai cu mana in buzunar,nu se rezolva nimic...
    Sunt de parere ca incercarile mele de a ajuta acest server/comunitate sunt in zadar,mai mult de atat sunt tratate de unii cu indiferenta.
    Imi pare rau ca v-ati grabit de fiecare data sa criticati o propunere,sunt sigur ca daca s-ar focusa mai mult pe ele,ar avea succes. Daca ceilalti nu veniti cu nici o idee,nu inteleg nu-i lasati si pe altii sa se implice? Nu ar fi fost mai ideal sa ne comportam ca o comunitate? Sa discutam fiecare problema in asa fel incat sa o rezolvam,nu sa-i dam cu piciorul.
    Sincer,imi pare rau ca n-am reusit mai mult!

    MENTIUNI: Avand in vedere ca a fost prima data cand am avut admin,vreau sa le multumesc tuturor celor ce m-au ghidat,m-au sprijinit si au avut rabdare cu mine,in special Wick...Ai o rabdare de fier si un caracter adevarat. Mi-a placut sa-i cunosc pe (grasuxxl,Lion,dcdaifa si alti playeri) cu care am jucat si in trecut. A fost o experienta interesanta si placuta in acelasi timp.
    Va doresc mult succes si bafta in continuare!
    Like lisandru, WarGods | KGB, G|Nico. a dat Like acetui post
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. Retragere Toxic

    #2
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adevăr grăiești. Dar nu trebuie să te retragi din cauza asta, zic.
    Rămâi. .poate vor realiza și ei într un sfârșit ca ăsta este cauza tuturor problemelor legate de sv .
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  3. Retragere Toxic

    #3
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    WicKed ,trebuia sa lasi topicul deschis ,sa ne pronuntam si noi,ceilalti membrii ai comunitatii.
    Toxic,nu renunta asa usor,doar ca au respins cativa propunerea ta,hai sa discutam mai amanuntit propunerea ,sa vedem ce este de facut.
    Deci , rog pe wicKeD sa redeschida subiectul ,cu conditia ca Toxic sa ramana pana la o finalizare decenta a acestui subiect ,propus de Toxic.
    Succes!
    Socializeaza cu noi:

  4. Retragere Toxic

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci , s-o luam cu inceputul.
    Cel mai probabil ai ajuns la acel thread cu wCD-ul datorita server-ului de furien al comunitatii , asta e sigur , altceva n-are ce sa fie , si cel mai probabil ti-sa cerut sa faci un test wCD de catre un admin care te-a considerat suspect , si gata , ai ajuns la retragere pe server-ul de zombie , n-are nici-o relevanta , sunt singurul care vede asta? Nu toti adminii te cunosc , mai ales cei noi care vin pe server , asadar nu toti stiu ca esti curat , deci cum am mai spus , nu vad care ar fi problema sa realizezi aceea scanare si sa le inchizi gura. De asemenea nu te opreste nimeni sa faci reclamatie daca-l consideri un abuz , dar nu sa te retragi , astea-s copilarisme . Gandeste-te putin , cam de cate ori ar fi trebuit eu sa ma retrag in toti acesti ani , pe astfel de subiecte irelevante ca cel de mai sus? Poate de cateva sute de ori , spre deosebire de multi altii de aici , am foarte multa rabdare.
    Ai decis sa te retragi pentru ca o propunere nu este acceptata asa cum ai fi vrut tu? Trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca tot ce propui tu sau oricare alta persoana , nu trebuie neaparat acceptat daca nu necesita asta. Ceea ce-ai propus tu cu wCD-ul , respectiv inlaturarea acestuia , e absurd , nu te poti axa in prim plan pe WAC , program care nu a mai primit o actualizare de ani de zile , iar wCD-ul este actulizat periodic de catre Tiger. Daca tu consideri ca este un abuz sa fi supus unui test de una sau mai multe persoane care au grad , faci reclamatie , si scoti in evidenta acest lucru, nu te retragi , fiecare interpreteaza in felul lui , ca de exemplu:
    "Eu si cu tine stam spectator pe un player ( suspect ) , iar acesta reuseste un hs , tu il pui sa realizeze scanarea , iar eu nu-l pun , fiindca mie nu mi-sa parut asa suspicios , poate doar putin "bulan" , asta tine de experienta fiecarui admin , nu pot fi toti la fel , de asemenea nu pot toti invata intr-o zi chestiile astea .
    Am redeschis acel thread cu wCD-ul , poate te vei simtii mai bine , dar vei vedea ca nu se va schimba nimic , nimic mai mult decat ceea ti-am spus eu , in ultimul comentariu inainte de a inchide thread-ul .
    Nu stiu ce sa-ti mai zic , fiindca n-are rost sa spamez cu N reply-uri aici , o chestie ar mai fi ceea ce-ai spus mai sus cu promovarea . Promovarea e cel mai bun lucru care-l poti face pentru server , promovarea nu inseamna numai reclama , si poate fi definita in mai multe feluri ( boost , anunturi , afise , reclame , redirecte , s.a.m.d ) fiecare ar trebui sa se axeze pe asta , desi n-o fac toti adminii , dar dupa cum probabil ai observat , cei care o fac si-si dau interesul , au de castigat beneficii de pe urma promovarii. O alta chestie ar mai fi propunerile , propuneri care au fost respinse cu un motiv vizibil , chiar te rog sa-mi aduci aici propunerile care le-ai facut si consideri c-au fost respinse fara un motiv intemeiat , sa le dezbatem din nou . Repet: Nu orice propunere facuta de tine sau de ceilalti trebuie neaparat acceptata daca server-ul nu necesita asta + ca dupa cum v-am mai tot repetat , acest server nu va fi nici gand transformat intr-altul , cu asta fac referire la anumite propuneri. 1. Nu e server-ul meu , ci al comunitatii , asadar Tiger va avea ultimul cuvant in legatura cu o propunere ce tine de server.
    2. Server-ul nu se va schimba prea mult din punct de vedere al plugin-urilor , ci va ramane asa , asta sa va intre bine in cap.
    O alta chestie ar mai fi asta: " Adevarul este ca lumea s-a dus pe go, de aici si aceasta scadere cu 1.6"sau " Usor usor cs 1.6 va fi istorie" fraza care e adevarata fie ca-ti convine , fie ca nu , fiindca asta-i adevarul , lumea cauta mereu ceva nou , iar jocul asta are mai bine de 15 ani.
    Nu a spus nimeni , ca se va intampla maine , poimaine , ci in timp , peste cativa ani buni.
    O alta cauza pentru care numarul de player a scazut , nu doar aici , ci pe toate serverele comunitatii , este scoala , fiindca mai bine din jumatatea comunitatii este minoritara , si pun mai mult accent pe scoala , decat pe un joc.
    Asadar , daca doriti playeri zilnic pe server , aveti doua variante , mari si late: Ori puneti mana fiecare admin si incercati sa promovati zilnic server-ului prin reclame pe diferite site-uri de socializare , grupuri de gaming , s.a.m.d , ori puneti mana fiecare si donati cate 10-15 lei ( suma care nu e colosala si si-o poate permite oricine ) si cumparam boost lunar pentru server !
    Cu toate acestea spuse , te las sa te mai gandesti in legatura cu aceasta retragere , daca intr-adevar doresti sa te retragi si sa lasi balta ceea ce-ai inceput , sau sa ramai , si sa ne sustinem in continuare reciproc , e alegerea ta !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~, -=Christian=-, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  5. Retragere Toxic

    #5
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Vorbesti de publicitate,unde tot tu spui ca-i egal cu 0.
    Fie m-am exprimat eu gresit pe grupul de Promovare fie n-ai inteles tu ideea.
    Raspunsul il ai aici:

    Quote Originally Posted by « Spike « You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Normal ca este egal cu 0 cand este facuta de 5-6 persoane.
    Una este cand promoveaza mai multe persoane si alta este cand promoveaza mai putine persoane.
    Rezultatul final va fi unul in favoarea noastra, cu cat mai multa publicitate cu atat Comunitatea se extinde mai mult.
    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1.Tiger,ar trebui sa stie ca munca lui nu-i apreciata de toti adminii,abuzeaza de acest program. Scopul acestui program ar trebui sa ajute serverul,nu sa il foloseasca unii admini in scopuri/probleme personale pe joc.
    Uite ca te contrazic eu, muca lui Tiger este aprecitata de toti admini.
    Nu stiu ce intelegi tu prin "abuzeaza"
    Nu vad in ce probleme personale l-ar putea folosi admini, este dreptul lor de admin sa ceara unui player wCD.

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nici nu ar trebui pastrati astfel de admini in orice conditie,cum scrie Wick mai sus.
    Ce ai demonstrat in acel screenshot? L-ai pus pe ISdArk intr-o "lumina proasta".
    Normal si frumos ar fi fost daca ce s-a vorbit acolo, acolo sa ramana..daca ma intelegi.

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am vazut ca impotriva sunteti fiecare,va spalati rapid pe maini
    Fiecare are dreptul sa si dea cu parerea, daca tu faci o propunere,
    si toti ceilalti sunt impotriva acelei propuneri, evidet ca se va respinge.

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu am intrat in staff cu conditia sa ajut serverul.Pai,cum sa ajut ba nene in conditiile in care ti se "inchide usa in fata"?
    Daca ai intrat in staff pentru a ajuta serverul, il ajuti prin a te retrage? NU.
    Ti-am explicat mai sus cum sta treaba cu propunerile.

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    E mai bine oare sa fac o reclama la 1 luna pentru a-mi pastra gradul?
    Nu poti obliga un admin sa faca publicitate pe fiecare zi daca el nu vrea,
    insa este obligat o data la o luna pentru a nu-i lua grad-ul, mai mult de atat nu se poate.
    In concluzie, sunt admini care vor intr-adevar sa ajute sv-ul & Comunitate si alti admini care nu ii intereseaza decat grad-ul.


    Sincer te credeam dezghetat la minte..
    Nu rezolvi nimic printr-o retragere, si mai ales dintr-un motiv pueril.
    Eu zic sa te mai gandesti, oricum..mult noroc.
    Last edited by -=Christian=-; 20-09-2017 at 03:42 PM.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  6. Retragere Toxic

    #6
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu mi-a cerut nimeni sa fac WCD,eu il fac fara probleme.Interesul meu era a ajuta playerii nu de a ma da eu interesant cu grad. Nu sunt copil,spune mereu ce am de zis.
    Nu,nu am propus sa ma retrag ca propunerea nu a fost acceptata cum am vrut eu,as fi vrut orice propunere sa fie discutata de toti...Eu inteleg ca oamenii sunt contra,dar nici nu-mi place sa mi se bage bete in roate. Am incercat sa leg de orice mica problema pentru a putea face ceva pentru server si comunitate.
    DACA EU TAC,TU TACI,RESTU TAC...vor fi mari minuni?
    Eu nu am zis neaparat sa inlaturam WCD-ul,ci adminul in cauza sa fie indulgent cu playerii...Nu stiu de ce trebuie sa explic eu,pentru ca voi cunoasteti aceasta situatie,dar nu se face nimic.
    Am vazut personal pe furien,player care ia cerut adminului sa-i fac wcd altor doi playeri...automat daca oamenii se cunosc intre ei,iti dai seama ca nu se putea rupe tovarasii,ia bagat spectator...oamenii nu au facut WCD si pa.Pai unde-i statutul unu-i admin daca imi zice un player ce sa fac? Oare suntem asa batuti in cap?
    Va provoc sa intrati cu un alt nume pe furien,atunci sa vedeti atitudine din partea unor admini.
    Nu am cerut sa se implementeze tot felul de nebunii,am cerut sa rezolvam probleme de ordin intern
    Inteleg situatia cs-ului 1.6,dar nu-i normal sa venim cu aceeasi explicatie la fiecare propunere.De ce sa nu luam masuri,in adevaratele probleme?
    Un motiv pentru care serverele din comunitatea sunt in picaj,este lipsa adminilor cu experienta . Inainte adminii aveau mai mult decat experienta,aveau personalitate,aveau caracter,aveau mai mult.

    --------------- Added after 12 minutes ---------------

    Quote Originally Posted by « Spike « You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Fie m-am exprimat eu gresit pe grupul de Promovare fie n-ai inteles tu ideea.
    Raspunsul il ai aici:


    Am inteles foarte bine ideea,doar ca pe topic ai intors-o la 180*

    Uite ca te contrazic eu, muca lui Tiger este aprecitata de toti admini.
    Nu stiu ce intelegi tu prin "abuzeaza"
    Nu vad in ce probleme personale l-ar putea folosi admini, este dreptul lor de admin sa ceara unui player wCD.


    Oamenii nu accepta ideea de a pierde,nu accepta sa fie insultati putin...sunt prea firavi,se sparg precum oule.

    Ce ai demonstrat in acel screenshot? L-ai pus pe ISdArk intr-o "lumina proasta".
    Normal si frumos ar fi fost daca ce s-a vorbit acolo, acolo sa ramana..daca ma intelegi.


    Trebuia sa vorbim,mereu trebuie sa vorbim,sa discutam,sa gasim variante de solutionare...asa ar fi frumos

    Fiecare are dreptul sa si dea cu parerea, daca tu faci o propunere,
    si toti ceilalti sunt impotriva acelei propuneri, evidet ca se va respinge.


    Care toti,ati fost 2 oameni,topicul ala a fost deschis 1h,atat...cine crezi ca sta mereu pe forum ?

    Daca ai intrat in staff pentru a ajuta serverul, il ajuti prin a te retrage? NU.
    Ti-am explicat mai sus cum sta treaba cu propunerile.


    Am intrat in staff sa fiu si ajutat,sprijinit cu idei pentru tot ce-am propus. Sunt incepator, am 3 luni aproape de cand sunt admin

    Nu poti obliga un admin sa faca publicitate pe fiecare zi daca el nu vrea,
    insa este obligat o data la o luna pentru a nu-i lua grad-ul, mai mult de atat nu se poate.
    In concluzie, sunt admini care vor intr-adevar sa ajute sv-ul & Comunitate si alti admini care nu ii intereseaza decat grad-ul.


    Nici nu-i poti avansa in grad doar pentru ca le-au trecut cele 10 zile de la ultima cerere

    Sincer te credeam dezghetat la minte..
    Nu rezolvi nimic printr-o retragere, si mai ales dintr-un motiv pueril.
    Eu zic sa te mai gandesti, oricum..mult noroc.
    Toate ideile si frustrarile sunt puerile mai nou, sunteti oameni constiienti de ceea ce se intampla dar se bate pasul pe loc.
    Last edited by wGods | Toxic; 20-09-2017 at 04:14 PM.

  7. Retragere Toxic

    #7
    Membru - Gold Nova III dcdaifa's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    cimitirul vesel
    Posts
    1,337
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    toxic crezi ca rezolvi ceva cu retragerea?
    eu tot spun la toata lumea ca ma retrag ca nu mai am timp poate ca nici nu imi convine anumite chesti
    am facut si eu anumite propuneri una in care ceream sa donam cate 10 lei de admin ca sa cumparam host lunar
    si mi-a fost respinsa propunerea eu ce ar fi trebuit sa fac sa fac imediat cerere de retragere
    nico stie foarte bine cand jucam pe clasic faceam la fel propunere pentru voteban,aveam super-slot si aveam parte numai de codati
    dar la fel mi-a fost respinsa propunerea
    rezolvi ceva ca te retragi?eu ma gandesc de 3-4 luni tot vorbesc in stanga si in dreapta ca ma retrag ca nu mai joc cs,gg sau zm
    dar nu se merita gandestete inainte sa faci chestia asta am avut cearta cu lumea pe aici vroiam sa ma retrag la fel nu am facuto
    pentru ce sa dau satisfactie altora am ales sa merg inainte,mi-am cerut scuze am ramas prieteni suntem o comunitate,nu este un capat
    de lume,
    da multa lume alege sa joace CS.GO dar mai sunt persoane ca si mine care nu le place GO si prefera ZM,GG sau CLASIC
    inteleg ca esti nervos,ti-ai spus anumite puncte de vedere si nu ai fost luat in seama dar asta nu inseamna ca nu iti poti continua
    acctivitatea aici,cam atata am avut de spus
    daca asta este dorinta ta iti doresc multa bafta si sa ne vedem,auzim cu bine la un joc
    Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata

    https://www.youtube.com/watch?v=c7aJT7oXZWg
    Like WarGods | KGB, G|Nico. a dat Like acetui post

  8. Retragere Toxic

    #8
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Fiind vorba de propunerea făcută de @dcdaifa, despre plata hostului..ar mai trebui discutată, logic cu adminii care au un loc de muncă si se pot lipsii de 15-20 de lei lunar. Hai ca 4-5 tot sunt . Eu nu am apucat topicul deschis ca sa dau un big pro..și sa spun ca as ajuta și eu ..
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  9. Retragere Toxic

    #9
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,058
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ati scris romane ... prea mult de citit...

    Parerea mea, schitata, incat sa nu plictiseasca pe nimeni sa citeasca.

    Counter-Strike 1.6 este pe moarte, am spus-o de mult timp. Factorii care au dus la moartea jocului:
    - varsta jocului (17+ ani)
    - redirectele
    - drop-urile
    - goana dupa slowhack-uri pentru boost si asa numitele servicii de boosting contra-cost
    - [influenta indirecta] comunitatiile mici iesite ca ciupierciile dupa ploaie --- au dezechilibrat mediul
    - CS:GO
    - varietatea de jocuri, singleplayer dar si multiplayer, disponibile pe piata
    etc.

    Cine mai joaca acum Counter-Strike 1.6? Raspuns:
    - cei care au jucat pana acum, de placere, si mai au timp sa joace
    - copii (10-16 ani)
    - cei cu imposibilitatea financiara de a-si procura un nou pc

    In momentul de fata, mai sunt doar ~8.5K servere de Counter-Strike 1.6


    iar pentru Counter-Strike Global Offensive sunt ~55K


    Deci, te rog, mai spune-mi cum CS:GO nu este un factor pentru disparitia jucatoriilor de CS 1.6.

    Statistici:
    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Uita-te la ora preluata, la varful numarului de jucatori pentru acel joc, pe acea zi, si la varful numarului de utilizatori Steam care s-au jucat in acea zi.

    Situatia sta mult mai rau pe NonSteam decat pe Steam. Din totalul de numar de jucatori de CS 1.6 Steam din 2010 pana acum s-au dus/migrat peste 40K jucatori.

    Ce ar trebui sa se faca pe viitor pentru a mentine comunitatea activa:
    - posturi pe forum (tutoriale/news/etc. - PS: materiale de interes pentru a fi cautate de oameni -> vizite mai mari pe forum -> activitate -> jucatori)
    - diverse evenimente
    - schimbari periodice asupra serverelor/forum-ului; lumea se plictiseste daca vede aceeasi chestie an de an.
    - promovare
    - parteneriate
    - donatii
    - multiple servere de jocuri (csgo / minecraft / samp / metin2 / etc.)
    - oameni de baza ce sa se ocupe de o sectiune anume
    - scripteri activi

    Asa cum am spus, solutii exista si fara a se da bani dar trebuie munca.

    Vezi si:
    - 2014 - You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    - 2016 - You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    - 2016 - You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    - au mai fost cateva topicuri, dar ca nu le mai gasesc
    *****************

    Like WarGods | KGB, -WickedSick-, ~Life~, wGods | Toxic a dat Like acetui post

  10. Retragere Toxic

    #10
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Toxic, imi place ca ma ataci in acest post iar apoi zici ca iti pare bine ca m ai cunoscut .
    In fine, fraza de mai sus e un off topik.
    Revenind la propunerea cu wcd/wac care te a facut sa te retragi, tu n ai inteles ceea ce am vrut sa ti zic.
    Ti am explicat situatia WAC ului, nu stiu de ce nu vrei s o accepti si tot bati pasul cu WAC ul. Daca tot il vrei asa mult, adu l pe daniel_San inapoi (nimeni nu mai stie absolut nimic de el).
    Alta chestie pe care n ai inteles o si prin asta ai atacat direct managerii serverelor. Niciun manager nu sta 24/24 pe server sa vada ce face X si Y, sa stie care e admin cu "personalitate" si care nu. Pentru chestia asta exista sectiunea reclamatii pe fiecare server. Daca tot ai surprins un admin abuzand direct de wCD (in acel caz povestit de tine de pe furien a fost mai mult un favorism al adminului) de ce n ai facut un ss si n ai venit cu o reclamatie?
    Greseala ta a fost ca te ai legat de un program ca fiind factorul principal al decaderilor serverelor (sincer sa fiu, dr-ul nu e deloc in decadere, fata de cum l am preluat eu), tu trebuia sa pui in tema in acel subiect adminii care fac favorisme (cazul povestit de tine de pe furien) sau atitudinea aroganta a adminilor cand cer wCD.
    Pune punctul pe "i" ul care trebuie si lumea o sa ti dea dreptate
    Last edited by ~TraNda~; 20-09-2017 at 08:52 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage