-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Retragere Toxic

  1. Retragere Toxic

    #11
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~AngeL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Toxic, imi place ca ma ataci in acest post iar apoi zici ca iti pare bine ca m ai cunoscut .
    In fine, fraza de mai sus e un off topik.
    Revenind la propunerea cu wcd/wac care te a facut sa te retragi, tu n ai inteles ceea ce am vrut sa ti zic.
    Ti am explicat situatia WAC ului, nu stiu de ce nu vrei s o accepti si tot bati pasul cu WAC ul. Daca tot il vrei asa mult, adu l pe daniel_San inapoi (nimeni nu mai stie absolut nimic de el).
    Alta chestie pe care n ai inteles o si prin asta ai atacat direct managerii serverelor. Niciun manager nu sta 24/24 pe server sa vada ce face X si Y, sa stie care e admin cu "personalitate" si care nu. Pentru chestia asta exista sectiunea reclamatii pe fiecare server. Daca tot ai surprins un admin abuzand direct de wCD (in acel caz povestit de tine de pe furien a fost mai mult un favorism al adminului) de ce n ai facut un ss si n ai venit cu o reclamatie?
    Greseala ta a fost ca te ai legat de un program ca fiind factorul principal al decaderilor serverelor (sincer sa fiu, dr-ul nu e deloc in decadere, fata de cum l am preluat eu), tu trebuia sa pui in tema in acel subiect adminii care fac favorisme (cazul povestit de tine de pe furien) sau atitudinea aroganta a adminilor cand cer wCD.
    Pune punctul pe "i" ul care trebuie si lumea o sa ti dea dreptate
    Nu am atacat pe nimeni,daca asta vrei tu să scoti in evidenta, e altceva.
    Eu am clasificat acea propunere in 3 subpuncte:
    1. Wcd
    2. Wac
    3. Problema unor admini

    Tu,le ai scos in evidență pe primele 2,astfel încât să mă arăți cu degetul față de ceilalți membri.
    Dacă tot vorbesc in necunoștință de cauză, te aștept să vii cu o idee in care sa reiasă ceva substanțial. Sprijină i pe cei noi.
    Orice om din lume e in stare sa spună si sa argumenteze un NU.

  2. Retragere Toxic

    #12
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu am atacat pe nimeni,daca asta vrei tu să scoti in evidenta, e altceva.
    Eu am clasificat acea propunere in 3 subpuncte:
    1. Wcd
    2. Wac
    3. Problema unor admini

    Tu,le ai scos in evidență pe primele 2,astfel încât să mă arăți cu degetul față de ceilalți membri.
    Dacă tot vorbesc in necunoștință de cauză, te aștept să vii cu o idee in care sa reiasă ceva substanțial. Sprijină i pe cei noi.
    Orice om din lume e in stare sa spună si sa argumenteze un NU.
    Ti se pare ca sunt in comunitatea asta de atatia ani degeaba?
    Indrum adminii noi pe serverul unde sunt eu manager. Nu ti am scos in evidenta nimic ca sa fii aratat cu degetul, doar ti am explicat situatia wac/wcd. Intelegi ce vrei din ce ti am spus acolo.
    Sincer, m ai dezamagit. Chiar te vedeam un membru bun al comunitatii si interesat, dar logica ta lasa de dorit
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Retragere Toxic

    #13
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~AngeL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ti se pare ca sunt in comunitatea asta de atatia ani degeaba?
    Nu,nu esti degeaba,tocmai de aia ma asteptam sa vii si cu o solutie pe langa CONTRA.

    Nu ti am scos in evidenta nimic ca sa fii aratat cu degetul, doar ti am explicat situatia wac/wcd. Intelegi ce vrei din ce ti am spus acolo.
    In momentul in care ai zis: "Alta chestie pe care n ai inteles o si prin asta ai atacat direct managerii serverelor.", prin asta m-ai aratat cu degetul.

    Sincer, m ai dezamagit. Chiar te vedeam un membru bun al comunitatii si interesat, dar logica ta lasa de dorit[/QUOTE]
    Ca un membru cu experienta,asteptam sprijin din partea ta...un contra si un dislike nu ajuta pe nici un nou membru de aici.Cum m-ai fi vazut un membru bun si interesat? Acceptand fiecare usa inchisa?
    Logica mea iti lasa de dorit pentru ca-i mai mult decat poti tu intelege.
    Last edited by wGods | Toxic; 21-09-2017 at 10:00 AM.

  4. Retragere Toxic

    #14
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    A decis să nu se mai retragă !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like WarGods | KGB, dcdaifa a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage