-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. reclamatie 1sdark

    #1
    Banned Guvi31's Avatar
    Member since
    Aug 2017
    Posts
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1

    reclamatie 1sdark

    Nick-ul tau: GUVI
    Nick-ul reclamat: ISdArk
    Mapa: Mapa fy_snow
    Data si ora: 16:00
    Motiv: incalcarea regulamentului.
    Dovezi: aici vedem ca a intrat pe sv ca si ct , oferind si 1 bonus ,You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , dupa baiatu s-a gandit sa se mu-te la t fara nici o jena. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , ce a zis da-l drq de admin nu conteaza ca e acolo, peorma il intreb dc s-a mutat si el ca un admin model ce replica imi da? <poza precedenta+ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , apoi a dat restart la sv You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . din cunostintele mele din 2013 de cand ma joc pe sv asta doar owneri & co-owneri au voie sa aplice aceasta comanda.
    Mentiuni:au fost date 2 bonusuri in decursul a max 5 min.
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post
    Dislike wGods | Toxic a dat Dislike acetui post

  2. reclamatie 1sdark

    #2
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Guvi31 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nick-ul tau: GUVI
    Nick-ul reclamat: ISdArk
    Mapa: Mapa fy_snow
    Data si ora: 16:00
    Motiv: incalcarea regulamentului.
    Dovezi: aici vedem ca a intrat pe sv ca si ct , oferind si 1 bonus ,You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , dupa baiatu s-a gandit sa se mu-te la t fara nici o jena. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , ce a zis da-l drq de admin nu conteaza ca e acolo, peorma il intreb dc s-a mutat si el ca un admin model ce replica imi da? <poza precedenta+ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , apoi a dat restart la sv You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . din cunostintele mele din 2013 de cand ma joc pe sv asta doar owneri & co-owneri au voie sa aplice aceasta comanda.
    Mentiuni:au fost date 2 bonusuri in decursul a max 5 min.
    bun, deci sa incep
    1. esti admin, poti vorbi cu Cristi, rezolvam problemele impreuna fara raclamatii, dar ok
    2. bonusul l-am dat pentru ca am intrat pe sv si aceasta practica este facuta de majoritatea adminilor cu acces la bonus
    3. nu vad de ce ti-as da tie socoteala pentru ceea ce fac, avand in vedere ca m-am mutat pe mine. Nu e nimic in neregula daca incerc sa echilibrez echipele sau sa fac unele modificari sa imbunatateasca jocul. Pe Flori l-am mutat tot pentru echilibru, daca erai admin bun iti dadeai seama ca odata cu intrarea mea a aparut un dezechilibru.
    4. tot acelasi lucru, nu vad de ce trebuie sa ma tragi la socoteala pentru ca ma mut
    5. daca ai facut ss-urile ai incalcat si tu reguli, stand afk peste 20 de minute si vad ca erai on pe sv, fara sa sanctionezi playerii care campau sau erau pe textura, tot eu sanctionandu-i
    6. fa ss la toata conversatia data viitoare, eram cred ca impreuna cu crixux pe sv, doar cu el, nu mai stiu daca am dat vot pentru mapa, dar sunt sigur ca am fost amandoi de acord sa jucam tot pe snow, fiind 1v1
    ba chiar mai mult, el mi-a spus sa dau restart sa jucam in continuare. Apropo, cand dau restart se pierd si banii avuti in timpul jocului, iar astfel am dat al doilea bonus ca pentru o schimbare de mapa. Fiind 1v1, am decis amandoi de comun acord sa ramana mapa fy_Snow. Data viitoare hai la joc, nu sta 20 de minute spec, tu de fapt fiind pe joc. Vad ca n-aveai alta treaba. Bafta, ma revansez eu
    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post
    Dislike wLady | Kamelia a dat Dislike acetui post

  3. reclamatie 1sdark

    #3
    Membru - Silver III WarGods | Catalin's Avatar
    Member since
    Aug 2017
    Posts
    74
    Last username
    Nitucatalin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    sunt de acord cu ISdArk
    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

  4. reclamatie 1sdark

    #4
    Banned Guvi31's Avatar
    Member since
    Aug 2017
    Posts
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Care toată conversația că ,nu ți-am mai zis nimic după ai început tu sa vb cu tupeurile tale ,dar trec peste avand 16 ani și tu necunoscanduma îți permiți să zici orice de mine. Cat despre tine Cătălin ești mic copil si ai multe de învățat . Dar dacă asta e comportament de admin înseamnă că ne putem lua la mișto toți după spusele tale. Ești singurul admin care ai tupeul asta exagerat ,dar fiecare are o limita si eu nu îți permit . Ai adăugat cu mapa care nu are nici o treabă cu reclamația . Cat despre spec am stat maxim 10 min,nu exagera și eu nu vad o dovada că te-am jignit . Echilibru care ar fii ? 2 admini in echipa vs 3 playeri normali? Dacă așa echilibrezi tu înseamnă că eu sunt ******** și nu merit admin .
    Last edited by Guvi31; 23-09-2017 at 11:32 PM.
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post
    Dislike wGods | Toxic a dat Dislike acetui post

  5. reclamatie 1sdark

    #5
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Catalin, crixux si florin erau echipa adversa, eu cu tine si cu inca unul eram intr-o echipa. Deci eram egali. Eu cu crix si catalin eram prea buni
    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

  6. reclamatie 1sdark

    #6
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Motiv pueril. ISdark a procedat corect echilibrand echipele. Numai deschide topicuri aiurea, demonstrezi cat de incapabil ești pentru un post de admin.

  7. reclamatie 1sdark

    #7
    Banned Guvi31's Avatar
    Member since
    Aug 2017
    Posts
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    mane tu povestesti ce ai facut toata ziua? tu te auzi i1sdark cat am jucat pe sv 10-15 min am ajuns de max 2 ori ct dupa am iesit ce zici tu aici "eram prea buni" visezi .

  8. reclamatie 1sdark

    #8
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    1.Doar ca cineva iti da la reclamatie nu inseamna ca e mic copil(uite ca a mai aparut unul , eu )
    2.Propun un advertisment pentru tine.Avand in vedere ca ai stat 20 min spec si erai on doar sa-l pandesti pe ISdArk , inseamna ca nu ti-ai facut treaba de admin.Oops , dureros nu?
    3.ISdArk a procedat cum trebuie.Daca vedeai ca e numar impar de jucatori (3-2) de ce nu ai intrat tu la joc?Sau erai ocupat sa-l supraveghezi pe ISdArk?
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post
    Dislike wLady | Kamelia a dat Dislike acetui post

  9. reclamatie 1sdark

    #9
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Guvi31 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    mane tu povestesti ce ai facut toata ziua? tu te auzi i1sdark cat am jucat pe sv 10-15 min am ajuns de max 2 ori ct dupa am iesit ce zici tu aici "eram prea buni" visezi .
    visez? Imediat dupa ce am vorbit te-ai pus spec, n-aveai de unde sa stii cat eram de buni pentru ca n-am lasat nicio runda, dar stiu din proprie experienta care jucator cum joaca si am incercat sa echilibrez din start cand aveam posibilitatea sa nu astept apoi sa moara playeri sau sa se continue la infinit cu aceiasi t

  10. reclamatie 1sdark

    #10
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Treburile astea se puteau discuta in privat, pe grupul de Furien.
    Sunteti colegi, ideal ar fi sa nu va mancati intre voi.

    Revenind la reclamatie, ISdArk a procedat corect echilibrand echipele,
    cat despre acel retry, daca erau 1vs1 si au cazut de comun acord sa joace pe fy_snow, nu vad care ar fi problema.
    Nu poti juca pe o mapa mare fiind cativa playeri.

    Reclamatie puerila.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage