-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Cuvant cheie-sugestie

    #1
    Membru - Silver II C0BR4's Avatar
    Member since
    Sep 2017
    Posts
    28
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cuvant cheie-sugestie

    Buna seara tuturor. Imi pare rau ca tot trebuie sa vorbesc despre acest subiect, insa nu cred ca se gaseste atat de usor acest cuvant. Ma gandesc ca poate se poate realiza un program sau un site care sa genereze aceste cuvinte cheie, astfel incat cuvintele cheie sa se diferentieze unele de altele. Eu unul am citit acest regulament cap-coada, dupa cum am spus in topic-ul anterior, insa absolut nimic nu a adus a cuvant cheie... tot ceea ce am gasit cu usurinta a fost REGULA DE AUR si presupun ca acel cuvant cheie trebuie sa se gaseasca in paragraful Cereri Admin/Slot din regulament.
    Imi pare rau ca nu pot colabora din cauza ca ori nu sunt eu atent, ori nu se gaseste intr-atat de usor acel cuvant.
    La revedere.
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  2. Cuvant cheie-sugestie

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ma gandesc ca poate se poate realiza un program sau un site care sa genereze aceste cuvinte cheie, astfel incat cuvintele cheie sa se diferentieze unele de altele.
    De fiecare data cuvantul cheie este schimbat.

    tot ceea ce am gasit cu usurinta a fost REGULA DE AUR si presupun ca acel cuvant cheie trebuie sa se gaseasca in paragraful Cereri Admin/Slot din regulament.
    Este in regulament, nu neaparat in paragraful dat de tine mai sus. Aceast cuvant cheie se pune oriunde in regulament (sfarsit, mijloc, inceput etc)

    Imi pare rau ca nu pot colabora din cauza ca ori nu sunt eu atent
    Bine ai zis ca nu esti tu atent . Cum altii au facut cereri si au gasit cuvantul cheie citind regulamentul asa poti sa faci si tu, daca chiar vrei.

    La revedere.
    Pa-pa

    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks C0BR4 a dat Thanks acetui post
    Like Danielul, DubRunner a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage