-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. Reclamatie Tr1ran

    #1
    Membru - Silver Elite Master sRT Shadow's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    250
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Tr1ran

    Nick-ul tau: pFg | Shadow
    Nick-ul reclamat: Tr1ran2003ZA
    Mapa:fy_snow_orange
    Data si ora: 17:25 16 octombrie 2017
    Motiv:Nu stie sa faca wg(wcd)nu admineaza cum trebuie dupa parere mea.Era un codat pe server TheCrazyMan avea aim 100% pentru ca s a ofticat ca murea continuu si a zis ca revine imediat apoi a revenit a intrat la ct si a activat cheat-ul.Vreau sa va spun colegii mei ca nu mi se pare deloc normal,corect cum vreti sa ii ziceti voi ca acest baiat in calitate de admin(helper) sa nu stie sa faca wcd unui codat.Sau macar sa ii ia IP-ul sa il puna pe grup sau KICK pentru ca nu are acc la ban.(stfu,kick)
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! aici se poate vedea cum player ul recunoaste ca are aim. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! aici se poate vedea cum eu ii zic sa ii faca wcd iar Mihaela se uita la admin sa se asigure ca inca e on.Tr1ran2003ZA.Juca linistit. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! iar aici se poate vedea cum adminul(cel reclamat) da drop la game adica IESE.
    Mentiuni:Stiu ca poate dovezile astea nu sunt 100% credibile dar eu dupa capul meu cred si sper ca nu sunt singurul care crede si stie ca Tr1ran2003ZA nu e pregatit sa admineze.Nici wcd nu stie sa faca cum a recunoscut ieri pe server.Tot snow era parca.Parerea mea e ca ar trebui lasat la slot(nu remove nu doresc asa ceva)pana invata sa admineze corect!
    You are the most powerful when you're SILENT.

  2. Reclamatie Tr1ran

    #2
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Īntr-adevăr sunt unii admini care nu-și au locul aici,am tot zis...
    2.Nu văd momentul in care ai reclamat acel"codat" in u@.
    M ai mult de atāt poate primești un advertisment pentru limbaj,am observat că ai probleme.
    3. Playerul reclamat poate primi un advertisment pentru modul ironic sau nu,la felul cum recunoaște că folosește aim.

  3. Reclamatie Tr1ran

    #3
    Membru - Silver Elite Master WarGods | Dark's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    318
    Last username
    Raul1
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    :pe o parte sunt de acord cu shadow pe de alta parte tr1ran a spus ca i.a murit matusa si nu putea face nimic dar cum frate daca ti.a murit matusa tu joci cs? Sigur asta a fost o scuza dar daca e adevarat imi pare rau pentru el
    Nu-i pentru prima oară, imaginația-mi zboară dincolo de culmile cunoscute de voi, departe de orice barieră pusă. Īn mintea mea nu e urmă de regulă impusă, decāt de dorința distrusă și făcută cenușă!





    Şi cānd o vezi pe stradă, īţi tresare inima. Eşti cu alta acum, dar ştii bine, īţi e gāndul tot la ea!

  4. Reclamatie Tr1ran

    #4
    Membru - Silver Elite Master sRT Shadow's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    250
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ToxicToxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1.Īntr-adevăr sunt unii admini care nu-și au locul aici,am tot zis...
    2.Nu văd momentul in care ai reclamat acel"codat" in u@.
    M ai mult de atāt poate primești un advertisment pentru limbaj,am observat că ai probleme.
    3. Playerul reclamat poate primi un advertisment pentru modul ironic sau nu,la felul cum recunoaște că folosește aim.
    Mi am iesit din fire recunosc si mi-am cerut scuze de la el pentru injuriile aduse.Da cum am precizat dovezile nu sunt 100% dar la cs cand dau pe u@ nu imi apare mesajul dat dar totusi adminul/adminii care sunt on il pot vedea.
    You are the most powerful when you're SILENT.
    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

  5. Reclamatie Tr1ran

    #5
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ā˜… wGods | ~Cristi~ ā˜… « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am discutat cu tine atat pe grupul de Furien cat si pe privat,
    nu cred ca mai are rost sa o spun si aici.

    @-Tr1ran: Va trebuii sa faca scoala de admini, daca o va trece va ramane cu gradul de helper,
    daca nu, va ramane la Slot.

    @-sRT Shadow: Primesti un advertisment pentru scaparile de pe server.
    „Nu există decāt īnainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage