-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. Ce s-a īntāmplat?!

    #1
    Membru - Silver II C0BR4's Avatar
    Member since
    Sep 2017
    Posts
    28
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce s-a īntāmplat?!

    Salut! Acum 2 zile am primit ban 20 ore, Tiger's Shock si retrogradare datorita faptului ca am spus un cuvant nepotrivit față de Slap. Nu cred că a fost o idee īntr-atāt de bună, deoarece īn primul rānd am cerut Wcd lui slap de nenumărate ori, fiind suspect de nVidia (say: ON si say: OFF de foarte multe ori și foarte rapid), dar nu am fost băgat īn seamă, ba chiar Danielul spunea că cer la prea multe persoane scan, īnsă mie mi-a dat wcd de două ori din două motive relativ stupide (1. l-am omorāt cu Shotgun la duel la distanță de -aproximare vizuală- 2 metri; 2. pentru că l-am īntrecut la o cursă pe arctic), plus că am observat că nu prea avea chef de comunicare.
    Slap, dacă te-ai simțit jignit, īmi pare nespus de rău, doar că eu sunt tipul de om care iși sare din pepeni cam rapid. Și īmi cer milioane de scuze celor care s-au simțit jigniți de felul īn care eu mă comport.
    Acum aș avea o īntrebare: cererea pentru slot trebuie făcută din nou?
    Vă mulțumesc pentru īnțelegere!

  2. Ce s-a īntāmplat?!

    #2
    Membru - Gold Nova I Danielul's Avatar
    Member since
    Jul 2017
    Location
    Basarabia
    Posts
    539
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si mai doresti admin??
    wCD nu ceri ca asa vrea ficatul tau.
    Nu treceau 2 minute fara sa ceri cuiva un scan, iar daca iti dadeam gag, spamai pe u@ ungag si scan.
    Iti spuneam si pe server sa te abtii, ti-ai facut-o cu mana ta.
    Nu īncerca să-mi explici nebunia, c-o să pari tu ăla nebun.

  3. Ce s-a īntāmplat?!

    #3
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    datorita faptului ca am spus un cuvant nepotrivit față de Slap.
    asta e versiunea ta, aș vrea să știu și versiunea conducerii căci eo nu mai știu. sau nici nu am știut ce s-a īntāmplat

    fiind suspect de nVidia (say: ON si say: OFF de foarte multe ori și foarte rapid)
    stai liniștit, sunt zeci, poate chiar sute de configuri care au binduri cu „ON”, „OFF”, de la comanda de „developer 0/1” - „off/on”. la altele, dacă chiar ar activa ceva te asigur că n-ai găsii comenzi de consolă, ci de un program secundar.

    īnsă mie mi-a dat wcd de două ori din două motive relativ stupide (1. l-am omorāt cu Shotgun la duel la distanță de -aproximare vizuală- 2 metri; 2. pentru că l-am īntrecut la o cursă pe arctic)
    nu se discută motivul cererii, pot să-ți cer scan wcd pe motiv că plouă afară..și īn legătură cu „multi-cererile scan”, īnainte să ceri la cineva un wcd stai spec pe el 2,3, 6 runde, asigură-te că știi diferența dintre cod, noroc și „skill”, īnsă dacă nu ești sigur, poți ruga un alt administrator să se uite și el, abia apoi poți să ceri (dacă e cazul) wcd.
    Last edited by dizdani; 04-11-2017 at 02:13 AM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



  4. Ce s-a īntāmplat?!

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nici eu nu știu ce s-a īntāmplat .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Ce s-a īntāmplat?!

    #5
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adaug doar ca poti face cerere slot dupa o luna de la remove , daca e de acord ownerul.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

  6. Ce s-a īntāmplat?!

    #6
    Membru - Gold Nova III SILVIU SILVIU's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Romania
    Posts
    1,032
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cobra au dreptate ceilalti prea mult ceri, la tot serverul cereai wcd, si ramanem fara playeri din cauza asta, Lui SLap nu ii mai cere ca si eu am cerut de zeci de mii de ori de la el si e curat. Cobra ti-am zis si pe server daca crezi tu sau ceva e in neregula atunci cere. Parerea e sa ramana la slot, ca nu e un player asa rau, cu totii gresim, si eu am gresit de multe ori.

  7. Ce s-a īntāmplat?!

    #7
    Membru - Silver II C0BR4's Avatar
    Member since
    Sep 2017
    Posts
    28
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Danielul You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Si mai doresti admin??
    wCD nu ceri ca asa vrea ficatul tau.
    Nu treceau 2 minute fara sa ceri cuiva un scan, iar daca iti dadeam gag, spamai pe u@ ungag si scan.
    Iti spuneam si pe server sa te abtii, ti-ai facut-o cu mana ta.
    Auzi? Poti, mai intai sa comentezi, sa iti aduci aminte exact ce s-a īntāmplat... pe u@ īți spuneam ceva ce numai tu strict trebuia să știi, iar ungag ceream cand primeam gag inclusiv daca scriam explorer sau noob, iar eu nu puteam da free. Iar tu mi-ai dat wcd ca ai vrut sa vezi cum e sa fi admin, mă lași?

  8. Ce s-a īntāmplat?!

    #8
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ungag ceream cand primeam gag inclusiv daca scriam explorer sau noob
    , dacă ai luat gag ( că ai spus „noob”, „prost”, sau altceva ce serverul īți cenzurează și īți bagă gag), īnseamnă că ai spus ceva ce nu era permis, pe scurt nu ceri un-gag, aștepți să se termine gagul(există īnsă și cazuri speciale cānd spui forumul și primești gag, căci el cenzurează o anumită combinație de caractere, precum: .ro / .com, șamd).
    iar eu nu puteam da free
    Nu e nevoie să lași „free”, mereu. Cānd mai ai gag activează capcanele dă-le naibii, e server de deathrun, nu b-hop.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



  9. Ce s-a īntāmplat?!

    #9
    Membru - Gold Nova I Danielul's Avatar
    Member since
    Jul 2017
    Location
    Basarabia
    Posts
    539
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by C0BR4 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Auzi? Poti, mai intai sa comentezi, sa iti aduci aminte exact ce s-a īntāmplat... pe u@ īți spuneam ceva ce numai tu strict trebuia să știi, iar ungag ceream cand primeam gag inclusiv daca scriam explorer sau noob, iar eu nu puteam da free. Iar tu mi-ai dat wcd ca ai vrut sa vezi cum e sa fi admin, mă lași?
    Ce sa mai comentez? calmeaza-te si accepta ca ai gresit, nu e nimeni responsabil pentru actiunile tale, am spus mai sus ce aveam de zis, nu-ti mai cauta dreptatea ca nu o ai.
    Nu īncerca să-mi explici nebunia, c-o să pari tu ăla nebun.

  10. Ce s-a īntāmplat?!

    #10
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut! Acum 2 zile am primit ban 20 ore, Tiger's Shock si retrogradare datorita faptului ca am spus un cuvant nepotrivit față de Slap.
    N-ai spus un cuvant, ci efectiv i-ai luat si mama la rand, de aici rezultand shock-ul!

    Nu cred că a fost o idee īntr-atāt de bună, deoarece īn primul rānd am cerut Wcd lui slap de nenumărate ori
    Pe ce post cereai tu wCD? Aveai cumva vreun grad de administrator (helper+)? . Nu, aveai SLOT! Slot inseamnand NICK REZERVAT, nimic mai mult!

    fiind suspect de nVidia
    Slap e jucator aici dinaintea ta aici, fost manager server pe rs si tu il suspectezi de asa ceva? Nu a facut niciodata probleme pe server, nu a fost prins niciodata cu nimic.

    Acum aș avea o īntrebare: cererea pentru slot trebuie făcută din nou?
    Curand nu!

    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like DubRunner, Danielul, AdreN a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage