-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Cerere unban luk

    #1
    Membru - Silver I lukw99's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere unban luk

    Nick: luk
    Dovada nevinovatiei: wg test + ss (Vazute si de Good si de TeRaNo)
    IP:84.232.140.122
    Motivul pentru care ati fost banat: daca as intelege as stipula, nu stiu sigur.

    La nici un minut dupa ce a iesit TeRaNo am fost banat fara explicatii. De data asta nu scrie in consola cine mi-a dat ban.

    Consola:
    Dislike Good. a dat Dislike acetui post

  2. Cerere unban luk

    #2
    Membru - Silver I Good.'s Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai fost banat de TeRaNo,pe motiv Silent Aim.
    @TeRaNo T/C te rog.

  3. Cerere unban luk

    #3
    Membru - Silver I lukw99's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Good. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai fost banat de TeRaNo,pe motiv Silent Aim.
    @TeRaNo T/C te rog.
    Si de unde ati ajuns la concluzia asta? Cred ca m-am inselat cand m-am deranjat sa ma inregistrez pe forum. Am crezut ca e numai un bot care sufera de admin si am raportat abuzul pentru ca asa se sustine comunitatea de CS 1.6. S-a vazut de cand am intrat ca esti disperat sa-mi dai ban, rar se nimeresc oameni de nimic si fara caracter ca tine, mi-ai dat ban ieri dupa 3 runde fara verificari, m-ai atacat pesonal pe forum cand am raportat abuzul desi nu ma cunosti si azi nici nu am intrat bine ca erai hotarat sa-mi dai ban. M-ai luat cu vrajeala ieftina ca timpul de la scan nu era bun sa-ti dovedesti tu agenda. Ti-am dat wg scan valid, poze, ce mai vrei?

    Daca eram vre-un copil codat nu ma deranjam sa intru cu acelasi nick. Joc Cs de 20 de ani si am avut si am admin pe servere de CS 1.6 Joc cu acelasi nick de 20 de ani si nu o sa-l schimb ca un copil suferind are timp sa se implice personal cu orice necunoscut pe internet.

    De la tine nu am ce sa cer, m-am lamurit dar tot nu-mi vine sa cred ca esti sustinut si de altii in comunitatea Wargods. TOP-MS | Original ala m-a injurat ca l-am omorat 4-5 runde consecutiv. Cer sa mi se adreseze TeRaNo direct, ca parea rezonabil, daca el mi-a dat banul atunci o sa sterg contul de pe forum ca nu am ce sa caut oricum pe asemenea servere. Slabe sanse pentru Romania cu asa tineret.
    Dislike Good. a dat Dislike acetui post

  4. Cerere unban luk

    #4
    Membru - Silver I Good.'s Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Lasă te rog filosofia,astea sunt vorbe īn vānt.
    Și te rog să ai grijă cum vorbești cu mine copilaș.
    Și zici că joci CS de 20 ani ?
    CS 1.6 Are īn total 19 ani,e din 1998, te-ai cam pătat.
    Dar nu am cu cine vorbi,am văzut multe persoane ca tine.
    @TeRaNo ce zici?
    Last edited by Good.; 21-11-2017 at 09:04 PM.

  5. Cerere unban luk

    #5
    Membru - Silver I lukw99's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Good. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Lasă te rog filosofia,astea sunt vorbe īn vānt.
    Și te rog să ai grijă cum vorbești cu mine copilaș.
    Și zici că joci CS de 20 ani ?
    CS 1.6 Are īn total 19 ani,e din 1998, te-ai cam pătat.
    Dar nu am cu cine vorbi,am văzut multe persoane ca tine.
    @TeRaNo ce zici?
    Am scris CS (counter-strike) nu CS 1.6. Counter-Strike pentru retail (version 1.0 )a fost lansat in 2000. Eu am jucat CS de la versiunea 1.3 (aparuta in 2001) . Anii exact sunt 16 daca vrei neaparat sa-ti spun exact. Am aruncat un numar aproximativ si imi asum responsabiliatea daca am exagerat. Tocmai am corectat si am precizat asa exact cum vrei tu.

    Sincer nu-mi pasa daca se scoate banul sau nu, la cat de agresiva e atmosfera si la ce nivel sunt administratorii nu are sens sa-mi bat capul. Stai tu si bucura-te pe server, pentru mine e o chestie de principiu, ma deranjez sa postez pentru ca nu-mi plac mitocaniile in general si Romania e plina. Dar cei ca tine sunt o cauza pierduta, nu au caracter sa-si recunoasca greselile. Se lupta pana in panzele albe sa demonstreze ca nu au gresit, char daca trebuie sa vomite aberatii.

    --------------- Added after 7 minutes ---------------

    Apropos, ce sa intamplat cu dovezile de la primul meu post? Ti s-au cerut dovezi, unde sunt? Normal ca nu le ai pentru ca nu te-ai deranjat sa faci nici o verificare sau demo. Sper ca cine ti-a cerut dovezi se tine de cuvant si te penalizeaza.
    Last edited by lukw99; 21-11-2017 at 10:01 PM.

  6. Cerere unban luk

    #6
    Membru - Silver I Good.'s Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mai faci mult off-topic?
    Și ți-am zis lasă filosofia de o parte, că nu pari mai mare decāt ești.
    Īn fața calculatorului toți sunt șmecheri și cool, dar defapt un copilaș,care vrea să facă mare răscoală.
    Stai la locul tău și nu fă zarvă.

  7. Cerere unban luk

    #7
    Membru - Silver III TeRaNo's Avatar
    Member since
    Nov 2012
    Posts
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    luk daca tot esti atat de vechi in cs,un steam on? inteleg ca ai luat a 2 a oara ban,de la cine?

    Ca respect pentru un counterist veritabil ai unban,se pare ca esti la un alt nivel fata de noi [administratori] oricum ma asteptam la un vocabular mai pertinent din partea ta.

    Majoritatea playerilor[Incuzand si adminii] sunt tineri si nu au experienta pe care zici ca o ai.

    Respect!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage