-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Reclamație Gabriel_

    #1
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamație Gabriel_

    Niciodată nu am pretins că sunt cel mai bun de pe server și niciodată nu am avut un comportament de băiat alintat ori de câte ori am câștigat. Nu același lucru pot să-l spun despre acest Gabriel care mă tachinează fără motiv de parcă ar exista vreo concurență între noi doi. Nu i-am răspuns deloc până azi când l-am dat direct "în morții mă-sii". În urma acestor cuvinte, Gabriel a aplicat gag-ul asupra mea, dar fără efect și a promis că va avea grijă să mi se ia rangul de admin. Mai mult, Gabriel făcea pe prostul cum că el nu instiga și că doar vorbea singur.

    Luați deciziile care se impun atât împotriva mea dacă este cazul cât și împotriva lui! O fi bun jucător, dar comportamentul lui pe server lasă de dorit.

  2. Reclamație Gabriel_

    #2
    VIP Gabriel_'s Avatar
    Member since
    Jul 2017
    Posts
    189
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Comportamentul meu lasa de dorit? Sau al tau cu limbajul de *****? Eu nu ti am pronuntat numele pe server.

  3. Reclamație Gabriel_

    #3
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Îmi place cum joci teatru. Continuă!

  4. Reclamație Gabriel_

    #4
    Super Moderator ADRI's Avatar
    Member since
    Jan 2014
    Location
    46.00 23.00
    Posts
    2,220
    Last username
    -ADRI-
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    O sa vorbesc aici pentru amandoi
    Nici unul nu cunoaste si nu respecta regulamentul serverului unu injura si altu aplica comenzi pe admini parca suntem pe maidan , stiti prea bine ca totul se rezolva in mod civilizat de asta exista forumul si regulamentul serverului si nici unu nu este mai presus ca altul indiferent de gradul pe care il detine , sunteti cu totii admini egali . Astazi aveti doar un avertisment amandoi asa ca cititi cu atentie regulamentul pentru ca la urmatoarea abatere o sa va retrag adminul .
    Si sa terminam totusi cu unu da ban si altu da unban , banul se da doar pe dovezi iar in lipsa lor se da unban !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage