-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3
  1. Reclamatie anabelle !!!!

    #1
    Membru - Silver I bLacK^anGeL96's Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Location
    Ancona, Italia
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Admin reclamat: ANABELLE
    Motivul reclamatiei: Bai frate tu imi dai ban aiurea sau te mananca? Se vede ca gelozia te'a impins sa imi dai ban pe server ca nu imi luai nici un frag in toata ziua , oricum nu despre asta e discutia!! Motivul este ca mi'ai cerut wargods , m'am pus spec si am intrat in wargods la care am primit mesajul ca trebuie sa il deschid ca si administrator , lucru pe care am intrat pe sv dupa 10 secunde si ti l'am spus si ti'am zis sa astepti un minut sa ma uit pe youtube care ****** masii este problema , cand dau sa intru innapoi in cs dupa 1 minut vad ca sunt banat! Lucrurile astea cu neasteptarile sa le faci cu jucatori ce au 2 minute pe server si ii vezi suspecti si le dai ban poate pt nereprezentare date , dar la alt admin nu vad eu prea corecta treaba asta
    Dovada: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nick: bLacK^anGeL

    --------------- Added after 16 minutes ---------------

    regula 5 DIN REGULAMENT Anabelle 5.) Este strict interzis sa folositi comenzi pe alti admini ! Sunteti colegi si trebuie sa va respectati.
    Nota: Chiar si in cazul in care un admin joaca necinstit sunteti obligati sa-i faceti demo si sa-l raportati Detinatorilor !
    (Citeste Regulamentul innainte sa intrii pe server , am vazut multe chestii la tine care habar nu le ai sa adminezi , astazi innainte sa imi dai ban jucam pe snow si l'ai pus pe unul spec ca sa iti deie wargods , baiatul a trimis linkul si tu iti continuai jocul , mi'ai zis mie ca sa ma uit la link. Cand controlezi pe cineva te pui si tu spec si nu pui lumea aiurea sa iti deie wg doar pt ca esti mai slab ca si ei, si tu tot timpul cu top15 sa vezi daca inca esti primul in top!! )
    Last edited by bLacK^anGeL96; 09-12-2017 at 06:47 PM.

  2. Reclamatie anabelle !!!!

    #2
    Membru - Silver I Annabelle's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    )))) Tu mai bun ca mine :-jj in fine , eu cu tine nu am ce discuta. Daca vrea TeRaNo sa-ti de-a unban , s-o faca , dar sa-mi de-a si mie remove . O seara faina

  3. Reclamatie anabelle !!!!

    #3
    Membru - Silver III TeRaNo's Avatar
    Member since
    Nov 2012
    Posts
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vreau sa fiu partinitor,deci in concluzie nu ai prezentat wg la timp,e a 2 a abatere deoarece si Misi a incercat sa iti faca poze ai zis ca nu se salveaza.Daca detii dovezi clare[poza nu se vede bn,care ai postato] poti sa revi cu o alta cerere de unban.


    RESPECT!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage