-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Unban

  1. Unban

    #1
    Membru - Silver I Ramzes's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unban

    Nume: Ramzes
    ip: 212.56.210.222
    Virsta: 31
    iD de steam: STEAM_0:0:51186462
    Data: 16.12.2017
    ORA: 13:50
    Harta: nu tin minte
    Admin: 3mygoods
    Motiv: fara motive
    Martori: Element

    am intar sa joc si peste scurt timp am primit ban, fara sa mi se faca scan sau macar sa mi se spuna ceva

  2. Unban

    #2
    Membru - Silver Elite Master Kponestefan's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Tandarei
    Posts
    326
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    din partea mea...Echipa wargods nu vreau sa o luati in nume e rau dar eu sunt de partea tuturor adminilor care face chestia asta..chiar nu vedeti ca asta isi bate joc de noi?
    Si in al doilea rand eu stiu ca atunci cand primesti ban se face cerere de reclamatie nu cerere unban..si din ce vad eu acolo e si o taxa de unban..care nu cred ca s-a luat in considerare vreodata..
    Din motivu asta ca se da unban la un player care creeaza numai probleme pe server isi da toti demisia exact cum am facut si eu..au fost playeri banati pe drept si sa ii vad dupa ceva vreme pe server..[de ce i s-a dat unban?]
    Si cu playerul ramzes eu zic sa ramana cu banul permanent ca am observat ca mereu la intrarea lui pe server mai raman doar 2-3 playeri din 8-10 cati erau pana sa intre el...toti il injura pe motivul ca are ceva necurat..[si ca sa fiti convinsi sa vedeti ca toti il injura las si poze daca este nevoie]
    Like Ubaka, Jinjuu a dat Like acetui post

  3. Unban

    #3
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Probabil se vor prezenta și niște dovezi pentru ban-ul dat .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Ramzes a dat Like acetui post

  4. Unban

    #4
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dovada, unde-i dovada?
    Like Ramzes a dat Like acetui post

  5. Unban

    #5
    Membru - Silver Elite 3myGood's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Posts
    196
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by visinescu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dovada, unde-i dovada?
    ori la D_zeu ori la satana alege unde vrei s_o vezi!!!

  6. Unban

    #6
    Membru - Silver Elite Ubaka's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sa-i ardem pe ruuuuuuug
    Lasand gluma la o parte eu sunt de acord cu Kpone. Si eu am observat ca modul lui de a juca bate la ochi si chiar am incredere in modul de adminare al lui 3mygood... l-am filmat odata pe amicu Ramzes si a cam parut putin wall, nu stiu daca e destul.
    Video: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  7. Unban

    #7
    Membru - Silver I Ramzes's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    niciodata nu am jucat cu coduri, eu vorbesc serios, sunt gata sa joc si tot odata sa filmez la camera cum joc, sa vedeti clar si petodeauna sa stiti ca joc fara coduri, si niciodata nu am jucat cu ele.

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    majoritatea playerilor pur si simplu nu le place ca joc un pic mai bine ca ei, macar o dovada sami dati ca am jucat cu coduri vriodata.

    nu e asa, cum ai prefacut video? mie numi arata asa ceva pe ecran cum in acest video, linia albastra care e in video.

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    asa iti arata tie cind tu esti mort si ma privesti pe mine cum joc eu, desteptule, nu baga lumea in eroare
    Last edited by Ramzes; 17-12-2017 at 08:27 AM.

  8. Unban

    #8
    Membru - Silver Elite Ubaka's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Ramzes You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    niciodata nu am jucat cu coduri, eu vorbesc serios, sunt gata sa joc si tot odata sa filmez la camera cum joc, sa vedeti clar si petodeauna sa stiti ca joc fara coduri, si niciodata nu am jucat cu ele.

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    majoritatea playerilor pur si simplu nu le place ca joc un pic mai bine ca ei, macar o dovada sami dati ca am jucat cu coduri vriodata.

    nu e asa, cum ai prefacut video? mie numi arata asa ceva pe ecran cum in acest video, linia albastra care e in video.

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    asa iti arata tie cind tu esti mort si ma privesti pe mine cum joc eu, desteptule, nu baga lumea in eroare
    1. Cu cuvintele nu faci nimic, daca spui ''nu am jucat si nu joc cu coduri'' nu avem niciun motiv sa te credem
    2. Invata sa scrii si sa formulezi o fraza coerent
    3. Ar fi cazul sa-ti reglezi atitudinea.31 de ani? Poate doar in acte. Te comporti ca un razgaiat de 10-11 ani
    4. Ceea ce se vede in video e ESP-ul, asta vad adminii cand specteaza, si cu el iti poti da seama cat de curat e un player. Am spus doar ca mi s-a parut cam wall si ca nu stiu daca e de ajuns. Te-as ruga sa nu mai vorbesti aiurea in necunostinta de cauza.
    Multumesc, atat am avut de zis

  9. Unban

    #9
    Membru - Silver Elite Master Kponestefan's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Tandarei
    Posts
    326
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu sunt sa ramana cu banul permanent ca am demonstrat ca la intrarea lui toti playeri il injura si ies din vina lui si uite asa pierdem playeri din cauza lui [eu am demonstrat asta pe privat adminilor de aici] sper sa se ia o decizie buna pe chestia asta...si Subliniez daca el ramane cu banul permanent o sa revin inapoi in comunitate si fac o cerere in privat pentru a obtine iarasi gradul care il aveam.."Si pentru cei care nu stie eu m-am retras din cauza acestui player si din vina ca multi primesc parte si unban chiar daca sunt vinovati"
    Like Ubaka a dat Like acetui post

  10. Unban

    #10
    Membru - Silver I Ramzes's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    e clar atunci, sa va fie rusine de banul care mi lati dat, fara dovezi etc... rusine sa va fie ca dati ban jucatorului care joaca mai bine ca voi toti, sunt pe locul 1 pe wargoods, si e normal ca nu o sai placa nimanui asta, rusine adminilor de pe wargoods

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage