Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
helău mai friend. Lăsānd la oparte ce au spus băieții mai sus eu īți dau contra pe motiv că nu prea īți merge mintea. M-ai convins īn 2-3 zile cāt poți.( nu mă refer că ți-ai pus clanul respectiv, aia e cea mai mică problemă)
ești foarte ne-copt să spun așa, nu te descurci prea bine și dānduți ție grad pe server ai putea să-l „nonorocești”. Dovadă zilele astea cānd am decis să testez unele grade pe server. La tine...păi nu aveam ce să testez că tu nu prindeai ce spuneam. Părerea mea e că nu ai(nici serverul) nevoie ca tu să ai grad mai mare de slot pentru cel puțin o perioadă de cāteva luni bune. Fără supărare, dacă chiar īți dorești grad īți poți achiziționa unul.
cOnTrA


edit:

@You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! te-aș ruga să nu mai pui contra fără argument căci nu se va lua īn considerare după cum spune regulamentul. Īnsă dacă s-a spus deja motivele și NU E NEVOIE CA TOȚI SĂ REPETAȚI ACELAȘI LUCRU, poți să dai un „quote” spunānd că ești de acord cu acea persoană.

nvm vorbesc cu pereții.
Respins