-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3
  1. Motive de inactivitate

    #1
    Membru - Gold Nova I Ulquiorra's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Undeva departe de populatie.
    Posts
    586
    Last username
    UlquiorraRo
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Motive de inactivitate

    Nu prea imi place inactivitatea voastra,asa ca m-am decis sa va cunosc motivele de ce nu frecventati forum-ul.
    Dar server-ul?Care este motivul vostru?Aveti grad ,dar unii dintre voi degeaba.Nu zic sa intrati in fiecare zi,dar la 2-3 zile sau chiar si o saptamana nu este greu.
    Mai adaugam si activitatea votului. Fiind cu grad,este o prioritate.Macar nu in fiecare zi,dar la 2-3 zile sau chiar o data pe saptamana,nu este greu sa apesi 3 butoane.
    Din cate am vazut,sunt doar 9-10 activi pe forum.Restul? Ce motive aveti?
    Fara motive de genul "Scoala boss imi pare rau" ca nu tine.Avand in vedere ca unii dintre voi sunteti in scoala gimnaziala,nu vad ce greu ar fi aici.Iar cei care nu sunt,nu cred ca muriti daca sunteti activi pe forum,sigur nu stati voi cu burta pe carte 24/7.
    Am facut thread-ul aici deoarece pe grupul oficial o sa se piarda,macar acum aveti si o dovada daca patiti ceva + Nu vreau sa fie spam pe grup.
    Ownerii si co-ownerii nu sunt nevoiti sa raspunda,asta e si logic,dar nici cei care sunt profesori la scoala wargods deoarece ei isi pierd timpul sa va invete pe voi.
    Ceilalti admini sunt nevoiti sa raspunda.
    Like Denisucu, Ubaka, AndreeaRik27 a dat Like acetui post

  2. Motive de inactivitate

    #2
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut! Îmi cer scuze că îmi permit să argumentez pe această secțiune, deși nu am nici un grad pe acest server, nici măcar ca player nu figurez.
    Lăsând deoparte motivele personale pentru care suntem absenți, cred că motivul principal pentru inactivitatea membrilor,este interesul pentru aceste servere comunitate. Nu toți au același interes real pentru a ajuta acest server, că tot vezi in fiecare cerere,ca vor să ajute. Când serverul gol,promovați l,nu căutați altele cu mulți playeri pe google.
    Acest obicei se practică în toată țara, e o problemă de nivel național,așteptăm să ne plouă n gură, decât să scoatem din fântână. Baftă!
    Like Blue01, SILVIU SILVIU, Ubaka, AndreeaRik27, Denisucu, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Motive de inactivitate

    #3
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    bai la mine sunt activ cat se poate dar pana la urma dupa 2-3 ore pe sv deja ma irita sa ma tot strige toti ca disperatii, cred ca unii situ cum e, dar de ceilalti nu stiu (de ez andreea nu prea sta ca ii face lumea declaratii de dragoste XD)
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage