-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Retragere AngeL

  1. Retragere AngeL

    #11
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by WarGods | KGB You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    3my e activ pe server; deci are avantajul de a fi trecut cu vederea la abareri nenumarate??
    Nu cred , cine calca pe langa regulament ,sa fie sanctionat!
    Corect , regulamentul e pentru toată lumea ,
    fie că e activ , fie că a donat .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  2. Retragere AngeL

    #12
    Membru - Silver Elite Ubaka's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si eu am vrut sa ma retrag de multe ori si uneori inca vreau, dar am ales sa stau sa incerc ceva. Ai putea ramane sa ajuti, pentru ca iti dau dreptate cu neprofesionalismul, am avea nevoie de unul ca tine! Dar, e alegerea ta. Bafta!

    Like -WickedSick-, wGods | Toxic, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Retragere AngeL

    #13
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Trebuie înțeles faptul că trebuiesc luate și măsuri chiar dacă server-ul duce lipsă de admini , așa cum alții pleacă , așa alții vin .
    Așa s-a făcut și atunci cu Teg-Kiddow și m4c3l , nu s-au luat măsuri , că vezi doamne , exista o relație de prietenie sau colegialitate sau ce exista atunci ..într-un final a trebuit să i-au singur măsuri , urmând și Tiger să le i-a pe cele finale , în ciuda faptul că server-ul avea conducere și atunci , nu s-a făcut nimic .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Ubaka, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  4. Retragere AngeL

    #14
    Membru - Silver Elite 3myGood's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Posts
    196
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Regulamentul sigur a fost incalcat 100%de mai multi lasi care fac pe dreptii?
    Ingerilor am spus adevarul...stiti ca ptr adevar lupt...
    Nu i problema respectam regulamentul
    Succes in continuare colegului...
    Dislike WarGods | KGB, ~TraNda~, -WickedSick-, Danielul a dat Dislike acetui post

  5. Retragere AngeL

    #15
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Indiferent ca a donat / a facut cereri / e prieten cu ownerul (am dat exemple , nu ma refer la adminul in cauza)s.a.m.d trebuie sanctionat oricat de mare e gradul.Cum a zis si Ubaka putem incerca sa aducem serverul inapoi pe picioare numai ca schimbarea vine de la staff .Daca in continuare doresti sa te retragi eu iti urez multa bafta :p
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Like WarGods | KGB, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Retragere AngeL

    #16
    Membru - Silver Elite 3myGood's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Posts
    196
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sv l_am cam adus eu pe piciore de cand sunt admin...
    Nu inteleg ce vrei sa spui...
    Dislike WarGods | KGB, ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  7. Retragere AngeL

    #17
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by 3myGood You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sv l_am cam adus eu pe piciore de cand sunt admin...
    Nu inteleg ce vrei sa spui...
    Cu ce e adus pe picioare prietene? Cu admini care nu stiu sa faca un wCD? Cu admini care habar n-au de regulament? Cu ce ai adus tu serverul pe picioare de te crezi asa de sfant aici? Hai ca deja imi faci nervi crezandu-te superior peste multi admini de aici (nu ma refer la mine ca nu mai fac parte din staff). Sunt aici admini, ca dcdaifa, morpheus, gabriel, care stiu ce e ala un regulament, stie sa aplice o sanctiune, stie ca PAROLA DE ADMIN E A TA, DOAR A TA!
    RESPECTATI-VA PLAYERII DACA VREI UN SERVER DECENT!
    Si cel mai important:
    INDEPARTATI ADMINII CARE N-AU HABAR DE UN REGULAMENT! Care dureaza 5 minute sa fie citit.

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Te rog frumos sa termini cu toate insusirile astea ca esti tu sfant aici. Nu uita ca toate probleme astea au plecat din cauza ta.

    Sa nu uitam de macel, indy, pentru care a trebuit sa vina administratorul comunitatii (Tiger) sa le dea un remove, in ciuda problemelor create de ei, batandu-si joc de server, playeri si staff.

    NU FACETI DIN SRV ASTA VECHIUL CS .
    Last edited by ~TraNda~; 13-02-2018 at 02:14 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  8. Retragere AngeL

    #18
    Super Moderator ADRI's Avatar
    Member since
    Jan 2014
    Location
    46.00 23.00
    Posts
    2,220
    Last username
    -ADRI-
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ok, o sa-ti las slot activ pentru nick ,cand o sa vrei sa revii sa ma anunti .
    Like ~TraNda~, ~Wolf~, WarGods | KGB a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage