-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Reclamatie Ingerux + cerere unban.

    #1
    Dev24's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Ingerux + cerere unban.

    NICK: Dev
    IP: IP-ul folosit de catre tine (dinamic/static) : 109.96.48.56
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Ingerux
    MOTIVUL: Ban pe nedrept.
    DOVADA: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! (pozele facut de catre el)
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ( link catre dovada cu banul si cu faptul ca i-am dat link-ul dar tot m-a banat).
    O mare nesimtire sa-mi spuna ca nu vede linkul, ci doar http-ul si sa se ia la cearta cu mine pe tema asta, la care dupa ce am pus link-ul de 3 ori corect, mi-a dat ban fara sa-l verifice. Halal Staff. Credeai ca nu te trezesti postat? Pentru tine imi fac cont de forum, si-mi gasesc si timp sa te reclam stai calm.
    Cer de la voi un unban, si dreptate pentru misoginismul de care a dat dovada acest om.
    Dislike Ingerux a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie Ingerux + cerere unban.

    #2
    Membru - Silver I Ingerux's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    prietenas am stat naispe ani dupa tn si in plus tu cand imi trimiteai linkul imi scria //http:..... atat si nimic mai mult... ce vrei sa fac in situatii de astea??? sa ma fac ca ti-am vazut pozele????? normal ca ti-am dat ban .... ori nu stii sa trimiti un link cum trebuie ori nu stiu ce sa zic ...nesimtire? poi asta numesti tu nesimtire cand adminul isi face treaba???? ... in fine ... erau mai multi care erau on si au vazut ce ''link'' s-a trimis doar //http: scria ...misogism stii macar ce inseamna ??? ca iti zic eu ca la mine nu se potriveste avand in vedere ce s-a intamplat si cum ??? credeai ca nu postez banurile prietenas le postez cu tot cu dovezi :>:> in fine las la decizia celor care au acces la comanda unban... si de la mn ai pro unban... si in plus te rog sa respecti modelul adica pt cerere unban se face la sectiunea unban unde se poate posta si STEAM_id-ul tau ceea ce aici nu ai postat asa cv ...bafta si pe data viitoare fa frate cum trebe linkul ala degaeaba iti apare tie ca mi-ai trimis ...dar mie nu imi aparea decat http(repet a mia oara) tu in locu meu sa fii si sa patesti asa cv ce ai face? il lasi pe presupusul codat??? eu cred ca nu... deci nu am facut nimic gresit ....nu e vina mea ca nu imi aparea linku... automat am crezut ca faci misto si ti-am dat ban ...si cu asta inchiem discutia... rog celor mai sus in grad sa ii dea unban
    Last edited by Ingerux; 09-02-2018 at 01:15 PM.

  3. Reclamatie Ingerux + cerere unban.

    #3
    Membru - Silver III cr1st1n00's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Location
    Valcea
    Posts
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu bosule, are dreptate ingeru. Si-a batut capul cu tine iar tu nu dadeai link corect. Sper sa iei unban si data viitoare sa inveti si tu cum se trimite link. Ingerux a procedat corect.

  4. Reclamatie Ingerux + cerere unban.

    #4
    Membru - Silver I puffy09's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acceptat
    Unban primit
    IngeruX
    Posteaza banurile ca ai banuri in prostie si nimik postat
    TC
    Last edited by puffy09; 09-02-2018 at 04:40 PM.
    Like Ingerux a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage