-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Reclamatie Angel

    #1
    Membru - Silver I NoK!A's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Angel

    Nick: NoK!A
    IP: 79.119.228.238
    Data / Ora: 15:30 .....2.03.2018
    Adminul reclamat: AnGeL
    Motiv: No-wg
    Dovada (ss/demo): You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    PS: I-am spus ca prima data nu a mers ca mi-a dat ca e servarul ocupat si apoi trebuie sa astept 10 minute l-am informat ca am cererea de admin acceptatata si l-am rugat sa imi faca poze si demo daca el crede ca am ceva....
    PS2: L-am omorat odata ca joc la sunet probabil a considerat wall el in loc sa imi faca poze mi-a cerut wg care nu merge ...
    PS 3: Las la atitudinea voastra ce ramane de facut
    PS 4: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! poftim ca acum a mers...
    Last edited by NoK!A; 02-03-2018 at 04:37 PM.
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Angel

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Tu ai venit si mi-ai spus ca nu iti merge, cand de fapt tu inchisesei wcd, d-aia trebuia sa astepti 10 min.
    PS2: L-am omorat odata ca joc la sunet probabil a considerat wall el in loc sa imi faca poze mi-a cerut wg care nu merge ...
    Imediat cum mi-ai zis de "server ocupat" am dat repede si eu un wcd sa vad daca asa e, culmea n-a fost asa.
    Am cazut la comun acord cu F.C.D si nerv sa primesti ban.
    wCD TimeStamp:
    02.03.2018 15:23:19
    Pana la 15:23 cand ai dat tu wcd-ul asta pus de tine, puteai sa faci modificari la cs de te plictiseai.
    Las la decizia celor mai mari daca primesti unban sau nu (banul este de o zi). Pana la urma asta nu-i o cerere unban.



    Edit:

    Data / Ora: 15:30 .....2.03.2018
    Raportul este dat la 15:23, deci ai facut wcd inainte sa-ti iei ban sau cum?
    Last edited by ~TraNda~; 02-03-2018 at 05:16 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Reclamatie Angel

    #3
    Membru - Silver I NoK!A's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    L-am facut dupa ce am luat ban ! ca nu a mers nu am nimic de ascuns dupa cum probabil ai vazut este curat ! si eu zic ca nu ii normal sa ii dai ban la un viitor coleg doar pentru atat ! puteai sa faci demo sau poze nu sa te bazezi pe wg... " experimentatule "

  4. Reclamatie Angel

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by NoK!A You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    L-am facut dupa ce am luat ban ! ca nu a mers nu am nimic de ascuns dupa cum probabil ai vazut este curat ! si eu zic ca nu ii normal sa ii dai ban la un viitor coleg doar pentru atat ! puteai sa faci demo sau poze nu sa te bazezi pe wg... " experimentatule "
    Hai sa nu vorbim de experienta. Mi se pare foarte normal sa primesti ban, atat timp cat eu ti-am cerut wcd iar tu tot ce spuneai era "nu merge", neprezentand raportul.
    Puteai avea ceva la buton, puteai avea un cod nou, care sunt foarte "silent" si se observa greu in demo, iar pozele le puteai fenta. Ma bazez mult mai mult pe wcd pentru gasirea unu cfg, dll sau modele chat .
    Fara alte comentarii, astept decizia si confirmarea lui F.C.D si nerv ca am cazut la comun acord sa primesti banul.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  5. Reclamatie Angel

    #5
    Membru - Silver III LuCy*'s Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Astept sa vina si fcd si nerv cu explicatiii

  6. Reclamatie Angel

    #6
    Membru - Silver II nerV.HARD#'s Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ne-a spus ca el a facut scanarea si cica lui ii dadea ca server-ul este ocupat si culmea am facut si eu o verifica si nu era asa, mie mi-a mers, odata ce dai restart la pc iti iese wg-ul curat
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Angel

    #7
    Membru - Silver I puffy09's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Ai unban wg nu se face iesit din cs
    Alta data folositi si poze demo blind etc ...
    Like WarGods | KGB, ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage