-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. pentru adminii cristi angel si the wolf

    #1
    Membru - Silver III LuCy*'s Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    pentru adminii cristi angel si the wolf

    tin sa va anunt ca timp de 2 saptamni aveti downgrade sa va invatati sa dati gag nu sa amenintati ca dati shock sau ban dupa 2 saptamani contactatima
    Dislike dizdani, ~Wolf~, ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. pentru adminii cristi angel si the wolf

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Chiar te rog foarte frumos sa vii cu dovezile aici pentru acuzatiile aduse, plus de asta vreau toata conversatia din loguri, sa vada si ceilalti ce comportament de "manager" ai avut tu.
    Sa explic faza:
    Aseara, dupa 12 noaptea cred, jucand linistit si la caterinca cu inca 3-4 admini (cristi, wolf, joint si gabbi nu tin minte sa mai fi fost altcineva), cineva cu nick: cs.lwwen (sau ceva de genu, chiar n am stat sa tin minte) vine si incepe sa faca scandal pe server, lundu se de admini din nimic (probabil erai prea ofticat ca ti am rupt capul). In discutia pe care am avut o cu totii, tu sarind de cur in sus ca dai shock si remove, ca ne arati tu cine esti (specific ca era pe alt nick decat pe cel pe care avea grad) imi ceri mie wcd.
    Ti am spus cu frumosul urmoatoarea chestie: in calitate de ce imi ceri tu mie wcd?. Raspunsul tau a fost ceva de genu: vrei sa ti arat cine sunt eu? Daca nu dai wcd in 3 min ai shock. (Inca o data subliniez faptul ca era intrat pe un nick aleatoriu).
    Dupa inca o cearta, ca sa ii spun asa, avuta cu noi, in care tu amenintati si sareai de cur in sus ca ne dai shock si remove (subliniez, fiind intrat pe alt nickname decat lucy) intri pe nickname ul pe care aveai grad.
    Dupa ce ti ai schimbat nickname ti am spus din nou cu frumosul: ori ce player poate veni pe server si sa se dea drept un manager/fondator sau chiar alt admin. Dupa ce ti am oferit raportul wcd ai iesit de pe server.

    Acum vin si iti reiau din nou, daca orice player, fara grad, vine si ameninta adminii ca el face si sparge, noi, adminii, de unde mama dreacu vrei sa stim ca e un manager/fondator? Gandeste logic, daca ne am luat dupa chestia asta, ca oricine care vine si se ratoieste zice ca e puf, speed, crisiuan, varcolacul sau alti manageri/fondatori un admin trebuie sa se supuna, nu? Fara ca acesta sa stie daca playerul minte sau nu.
    Ce ai facut tu aseara se numeste oftica pura, dovada si comportamentul tau se superior. Nu esti cu nimic superior mie sau altor admini. Nu un amarat de grad face o persoana, insa vad ca la tine se aplica asta. Aseara ai dat drept dovada de un comportament de copil.
    Aiveai dubii in privinta jocului meu? Veneai frumos pe nick ul cu grad si imi cereai wcd. Asta inseamna sa fi matur.

    VREAU TOT LOGUL DE ASEARA PUS AICI, FARA CEVA STERS DE TINE DIN EL, SA VADA TOATA LUMEA COMPORTAMENTUL TAU DE "MARE MANAGER"

    Ps: poti sa mi scoti gradul definitiv, nu ma incalzeste sau raceste cu nimic.
    Last edited by ~TraNda~; 03-03-2018 at 08:34 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like ~Wolf~ a dat Like acetui post

  3. pentru adminii cristi angel si the wolf

    #3
    Membru - Silver III LuCy*'s Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    bai desteptule care esti da cum poti veni cu asemenea minciuni eu iam zs la wolf ca e but in loc sa imi dea gag unu din voi ati inceput toti cu gura mare si nush cce am anuntat ca is lucy u miai schimbat numele in bot si dc sa ma oftic eu pe tine ca nu inteleg wg tiam cerut ca teai bagat unde nu era trb ta . Cu mare placere till scot nam nevoie de mincinosi pe sv
    si plus de asta cam toata lumea ma apreciaza ca is de treaba da asta nu inseamna ca lasa lumea sa mi se suie in cap
    Last edited by LuCy*; 03-03-2018 at 08:56 PM.
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  4. pentru adminii cristi angel si the wolf

    #4
    Membru - Silver III cr1st1n00's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Location
    Valcea
    Posts
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    , dar nu stiu ce caut eu peaci.
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  5. pentru adminii cristi angel si the wolf

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LuCy* You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    bai desteptule care esti da cum poti veni cu asemenea minciuni eu iam zs la wolf ca e but in loc sa imi dea gag unu din voi ati inceput toti cu gura mare si nush cce am anuntat ca is lucy u miai schimbat numele in bot si dc sa ma oftic eu pe tine ca nu inteleg wg tiam cerut ca teai bagat unde nu era trb ta . Cu mare placere till scot nam nevoie de mincinosi pe sv
    si plus de asta cam toata lumea ma apreciaza ca is de treaba da asta nu inseamna ca lasa lumea sa mi se suie in cap
    Te rog frumos sa ti abtii limbajul ofensator, sa nu fi sanctionat pe forum.
    Inca o data iti zic sa pui logul aici, complet. Inainte sa ma faci pe mine mincinos uita te la limbajul si comportamentul tau.

    PUNE LOGUL COMPLET
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like ~Wolf~ a dat Like acetui post

  6. pentru adminii cristi angel si the wolf

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vad ca nici pana la aceasta ora n-ai avut tupeul sa pui logul aici cu toata conversatia, multumesc pentru asta, mi-ai dat castig de cauza in fata celorlalti.
    Sa fii sanatos si sa ramai cu acelasi comportament.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like GAgi, ~Wolf~ a dat Like acetui post

  7. pentru adminii cristi angel si the wolf

    #7
    Membru - Silver Elite *Sp33d*[dinamo]*ALA*'s Avatar
    Member since
    Jul 2016
    Posts
    106
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage