-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18
  1. reclamatie toxicul

    #11
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    sunt īn acea perioadă nasoală a marți. Īmi place că voiai să te dai interesant. Nu te mai amesteca dacă nu te privește !
    Poate sa se amestece ca e admin si poate sa-si spuna parerea la cereri @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Esti mai copil decat te credeam...atat tam tam pentru un ban de 10 min...
    Si app pentru un admin nu e frumos sa jignesti playerii
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz

    Like AndreeaRik27 a dat Like acetui post

  2. reclamatie toxicul

    #12
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    jignesti playerii
    definește cu exemple că l-am jignit direct. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ()Și atāta timp cāt nu vine cu ceva legat de reclamație vine aiurea. Să se afle-n ciorbă și el. Nu, nu uită lumea de tine.
    Poate sa se amestece ca e admin si poate sa-si spuna parerea la cereri
    la cereri, nu la ce discutăm. Nu și-a dat cu părerea la cerere, ci la cum a decurs din perspectiva dānsului discuția. Nu a fost pe server, nu știe exact ce s-a-ntamplat mai mult decāt ce i-am oferit noi.
    atat tam tam pentru un ban de 10 min...
    tu vezi banul de zece minute, eu văd banul care ar scoate un jucător din orbita wg. Gag-ul de 5 minute ar fi funcționat mai bine. DACĂ ar fi avut un motiv bun, caz īn care nu s-ar fi ajuns la reclamație pe acel motiv. Sunt o persoană al dracu cāteodată, get over it. Pe mine chestiile astea „mă scot din sărite”. Sincer nici nu mai știu de la ce a īnceput totul... . Banul aiurea e ban aiurea. Īnvățați-vă să puneți un motiv aferent(corect pe barosăneală cum ne..), altfel e nul și se va ajunge la asta.
    admini deathrun
    Și aici am obervat și admini de pe deathrun care dau ban pe motiv de „bot”. Ce vrea să īnsemne și asta? Eu dacă mă uit īn ban list ce să īnțeleg? Și motivul pentru care fac asta e pentru că au văzut gradele supreme făcānd astfel. Ei īși permit să dea ban și aiurea fără a mai pune și motiv. Cāt despre dānșii dacă vedeți și vă simțiti, eu zic că mai aveți de pedalat pānă să vă permiteți să dați banuri fără motiv concret.
    Last edited by dizdani; 10-03-2018 at 01:57 AM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Like GAgi a dat Like acetui post

  3. reclamatie toxicul

    #13
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    sunt īn acea perioadă nasoală a marți. Īmi place că voiai să te dai interesant. Nu te mai amesteca dacă nu te privește !
    Repet: Ești lipsit de respect față de playeri și ceilalți admini.
    Thanks wLady | Kamelia a dat Thanks acetui post
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  4. reclamatie toxicul

    #14
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Toxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Repet: Ești lipsit de respect față de playeri și ceilalți admini.
    repet, demonstrează-mi asta ! Dacă tu crezi că acela a fost un act de disrespect atunci n-am ce să spun de tine, decāt să rād.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



  5. reclamatie toxicul

    #15
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @dizdani nu inteleg ce vrei sa demonstrezi...dar asta nu-ti face o imagine prea buna
    Eu zic sa asteptati un raspuns si sa nu va mai certati aici...pentru asta aveti privat
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz


  6. reclamatie toxicul

    #16
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ā˜… wGods | ~Cristi~ ā˜… « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    O parte din adminii de pe serverele Comunitatii sunt foarte lipsiti de respect, nesimtiti.
    dizdani, esti admin la randul tau, tu trebuie sa "stii" (ca tot am vazut ca te legi de greselile gramaticale, o dovada de nesimtire din partea ta, fiecare are dreptul la o exprimare)
    ca trebuie sa eviti discutiile care s ar putea transforma intr o cearta de genul acesta, tu nu ai facut o, ba chiar tu cauti nod in papura, din ce vad mai sus.
    Toxic ti-a dat gag 1 minut, foarte bine a facut, il meritai, dupa care ai primit llama, din nou, bine a procedat.



    Din moment ce ti-a dat llama, tu trebuie sa astepti ca acea comanda sa ti fie scoasa, practic tu ai dat "retry", un lucru pe care ar trebui sa l stii.
    Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament. Iti voi lasa cateva reguli pe care tu le ai incalcat.

    Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server. Pentru eventualele probleme faceti Reclamatie pe Forum! [avertisment/gag/llama/kick/ban pe timp]
    Sunt interzise notele de egoism si diferentiere intre jucatori.
    Toxic nu este un admin incepator, nici "plood" cum spui tu. Reclamatiei, a procedat conform regulamentului.
    Prin aceasta reclmatie ti-ai 'demascat' comportamentul tau adevarat, notele de egoism si limbajul ofensator.
    Last edited by -=Christian=-; 10-03-2018 at 07:18 PM.
    „Nu există decāt īnainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like wLady | Kamelia, Denisucu a dat Like acetui post
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  7. reclamatie toxicul

    #17
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    blabla
    Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.Pe langa asta, ai jignit un admin, un alt lucru interzis, scris in regulament.


    unde am jignit!? Deci dacă tu-mi dai dovadă clară că eu l-am jignit pe el(adminul toxic) īn momentul respectiv eu mă las de admin pe deathrun. Dar dacă nu atunci recunoaște că vorbeși să te aflii īn seamă.

    r, nici "plood" cum spui tu.
    Īnainte să mai dai reply-uri aiurea, citește dragă și dovezile. Și de asemenea eu am spus „plod”, nu „plood”. Dacă tot īmi iei citat, scrie-l corect.

    Sunt interzise notele de egoism si diferentiere intre jucatori.
    exemplifică ! Am fost egoist? ))) Dacă vrei īți pot arăta ce īnseamnă act de egoism. Nu vreau să par tipul rău, dar observ că nu știi detalii pe care le spui.
    Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server. Pentru eventualele probleme faceti Reclamatie pe Forum! [avertisment/gag/llama/kick/ban pe timp]
    știu chestia asta, mi-a dat gag un minut n-am avut treabă. Mi-a dat automat llama ( luāndu-mi automat dreptul la a spune ceva pānă la schimbarea mapei sau EVENTUALA scoatere de la el; ceea ce mă īndoiesc). Dacă-mi dădea ban pe treaba asta că „retry llama”, deci chiar n-aș fi avut nici-o problemă.

    O parte din adminii de pe serverele Comunitatii sunt foarte lipsiti de respect, nesimtiti.
    dizdani, esti admin la randul tau, tu trebuie sa "stii"
    și de asemenea la primul acces amx.
    (ca tot am vazut ca te legi de greselile gramaticale, o dovada de nesimtire din partea ta, fiecare are dreptul la o exprimare)
    )))) sunt un nesimțit că l-am corectat pe dānsul care probabil nici nu știa care e varianta corectă. Nu judec, fiecare cu educația pe care a primit-o
    și/sau modul de trăire care-i permite să-și dezvolte exprimarea gramaticală corect, dar am și spus de ce am făcut-o. Tu prin urmare dai dovadă ca și dānsul. Te uiți, vorba vine: „ca caii”.

    Gradele supreme, īncheiați vă rog această șaradă. Īn primul rānd, că mă distruge psihic și īn al doilea rānd, să se termine māncătoria aceasta. Cel vinovat să-și asume greșeala ( și o parte clară, cu retry-ul de la llama), dar și folosirea de amx_ban aiurea.
    Last edited by dizdani; 11-03-2018 at 03:39 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Dislike wGods | Toxic, wLady | Kamelia a dat Dislike acetui post

  8. reclamatie toxicul

    #18
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamație puerilă , avānd īn vedere perioada de timp a ban-ului.
    Iar a 2-a chestie ce-am observat-o , e faptul că l-ai luat și peste picior pe Toxic , īn situația lui cred c-ai fi procedat mai dur ,
    așa că hai să lăsăm copilăriile astea.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like wLady | Kamelia, wGods | Toxic a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage