-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. Reclamatie Smoke16

    #1
    Membru - Silver Elite Master dNzfTw # BLasTeR's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    358
    Last username
    nicusor.madalin123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Smoke16

    Nick-ul tau: dNzfTw # BLasTeR
    Nick-ul reclamat: Smoke16
    Mapa: fy_snow
    Data si ora: 13.03.2018 ora 21:05
    Motiv: Eram la furieni pe fy_snow și eram 3 sau 4 vs 2 antifurieni si adminul a spus dead=ct, după care runda următoarea m-a mutat pe mine nefiind mort...
    Dovezi: Dovezi ce consta in: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Mi-a dat și gag pe motiv limbaj că i-am spus ”Gogule”
    Thanks Smoke16 a dat Thanks acetui post
    Like Smoke16 a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Smoke16

    #2
    Membru - Silver IV Smoke16's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    am zis dead ct si pentru ca nu murea nimeni pentru ca erau 4 t si 1 ct si ca sa echilibrez team mutat pe tine ... tu teai suparat si ai inceout sa comentezi si sa imi zici ca nu stiu sa adminez si eu tiam dat gag... doar nu vroiai sa ma cert cu tine

  3. Reclamatie Smoke16

    #3
    Membru - Silver Elite Master GAgi's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    392
    Last username
    IRazvannN4
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu mi se pare un motiv plauzibil,si era normal sa mute daca nu murea nimeni,doar nu stai 10 runde pana moare cineva nu?ies toti de la echipa care e dejavantajata de nr. de playeri

  4. Reclamatie Smoke16

    #4
    Membru - Silver Elite iustin300$'s Avatar
    Member since
    Apr 2017
    Location
    Flondora (sat)
    Posts
    117
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Smoke nu a gresit cu nimic..daca el s-a simtit jignit cand i-ai spus "gogule" nu e ceva gresit
    Trebuia sa nu ii zici nici tu nimic.
    Faptul ca a spus dead=ct nu inseamna ca de acum trebuie sa stea 20 de ani pana sa moara cineva trebuia echilibrat.

  5. Reclamatie Smoke16

    #5
    Membru - Silver Elite Master dNzfTw # BLasTeR's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    358
    Last username
    nicusor.madalin123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bun, nu trebuie să stea 20 de ani până moare primu dar atâta timp cât el stătea spec și mă muta pe mine fără să mor sau să spun ceva de genu atunci mi-au sărit nervii și iustine ”Gogule” nu nici pe departe o injuratură/ jignire...

  6. Reclamatie Smoke16

    #6
    Membru - Silver Elite Master GAgi's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    392
    Last username
    IRazvannN4
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dNzfTw # BLasTeR You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Bun, nu trebuie să stea 20 de ani până moare primu dar atâta timp cât el stătea spec și mă muta pe mine fără să mor sau să spun ceva de genu atunci mi-au sărit nervii și iustine ”Gogule” nu nici pe departe o injuratură/ jignire...
    te contrazici singur,intr-o poza se vede clar cum spui ca trebuie sa astepti si 10 runde pana moare cineva,iar din poze se reiese ca erai afk spunand "am revenit" si cel mai probabil el a luat pe cineva random ca sa echilibreze,cat despre acel "gogule" poate e o jignire pentru el,n-ai de unde sa stii,iar in dovezi nu prea se vede mare lucru decat mica voastra cearta,pe care a oprito smoke printr-un gag,ca sa nu se certe
    Like Smoke16 a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Smoke16

    #7
    Membru - Silver Elite Master dNzfTw # BLasTeR's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    358
    Last username
    nicusor.madalin123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by GAgi You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    te contrazici singur,intr-o poza se vede clar cum spui ca trebuie sa astepti si 10 runde pana moare cineva,
    Nu m-am contrazis deloc, dacă te uiți mai bine i-am aprobat lui iustin vorbele, și cu ”am revenit” am fost pus spec și după m-am pus la joc între timp a ieșit și cel de-al 2-lea de la ct și el s-a gândit ”Hai mă să-l mut pe Blaster cu toate că am zis dead=ct” NU? Păi ce facem aici ? una spunem și alta facem ? Știe si asdas cum s-a întâmplat tot că era pe sv

  8. Reclamatie Smoke16

    #8
    Membru - Silver Elite iustin300$'s Avatar
    Member since
    Apr 2017
    Location
    Flondora (sat)
    Posts
    117
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dNzfTw # BLasTeR You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu m-am contrazis deloc, dacă te uiți mai bine i-am aprobat lui iustin vorbele, și cu ”am revenit” am fost pus spec și după m-am pus la joc între timp a ieșit și cel de-al 2-lea de la ct și el s-a gândit ”Hai mă să-l mut pe Blaster cu toate că am zis dead=ct” NU? Păi ce facem aici ? una spunem și alta facem ? Știe si asdas cum s-a întâmplat tot că era pe sv
    Normal ca stiu..
    Dar a echilibrat ce e rau in asta?
    Stiu ca eram pe sv dar el a echilibrat si ti-a dat gag ca sa incheie cearta ca nu te mai opreai nici tu din a comenta...
    Mai incet si tu
    Like dNzfTw # BLasTeR a dat Like acetui post

  9. Reclamatie Smoke16

    #9
    Membru - Silver Elite Master dNzfTw # BLasTeR's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    358
    Last username
    nicusor.madalin123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by iustin300$ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Normal ca stiu..
    Dar a echilibrat ce e rau in asta?
    Stiu ca eram pe sv dar el a echilibrat si ti-a dat gag ca sa incheie cearta ca nu te mai opreai nici tu din a comenta...
    Mai incet si tu
    Numai spun nimic, nu are rost, stați afk și mutații pe care vreți voi. V-am pupat.

  10. Reclamatie Smoke16

    #10
    Membru - Gold Nova III Denisucu's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    IN POD
    Posts
    1,628
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu trebuia sa ii dai gag pt asa ceva. Nu e injuratura / jignire.
    Si faza cu mutatul, asa as fi facut si eu daca eram spec si nu puteam juca, dar daca puteam juca ma bagam pe mine.
    Acum nu stiu ce sa zic, te vad mult spec. Eu zic ca puteai sa te muti la ct.
    CONNECT DR.WARGODS.RO
    Like dNzfTw # BLasTeR a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage