-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #1
    Membru - Gold Nova I Anghelos's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    695
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Attachments 4 Attachments 3 Attachments 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    am gresit postarea

    imi cer scuze dar nu am facut aceasta reclamatie corespunzator


    Last edited by ~AngeL~

    Reclamatia in sine

    Buna ziua.

    Jucatorul Ionut si NouBady ( care am impresia ca este jderr fiindca a avut numele asta apoi l-a schimbat ) se ajuta sa faca rank pentru a urca in clasament ..se invita unul pe altul sa iasa din ascunzatoare ca sa faca rank. restul jucatorilor ce sa faca?
    NouBady asta te mai si intreaba ce o sa faci. ca te duci la el sa il bati? etc. va rog sa verificati din pacate nu am putut face printscreen,dar voi puteti verifica in log.
    Last edited by ~TraNda~; 14-03-2018 at 10:49 PM. Reason: am gresit postarea

  2. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #2
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamația ta este egal cu 0, din moment ce nu ai respectat modelul și nici dovezi nu ai adus. Când o să ai toate astea, atunci v a fi sancționaț.

  3. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Toxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Reclamația ta este egal cu 0, din moment ce nu ai respectat modelul și nici dovezi nu ai adus. Când o să ai toate astea, atunci v a fi sancționaț.
    Vin eu cu dovezi asupra reclamatiei si cu confirmarea ca adminul jderull face ce il taie capul pe server!

    1. Dovada ca joaca si cu nickname ionut:


    2.




    Se pare ca adminul Jderull da slay dupa cum il taie capul. Nu m-am asteptat sa dea slay, motiv pentru care n-am apucat sa filmez, insa n-am niciun motiv sa mint.
    Mapa era zm_cave_new, xnn si uno^ se chinuiau sa sparga doua lasere pentru ajunge la utimul om, sa-l atace. Nici xnn, nici uno^ nu stateau degeaba.

    Cer scoaterea gradului acestui admin!
    Last edited by ~TraNda~; 14-03-2018 at 09:05 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  4. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #4
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu azi nu am întrat pe pc, și la mine a întrat fratele meu Ionuț și cred ca el o pus numele meu Pt ca la mine rămâne parola salvata pe pc, eu unul îmi cer scuze Pt cele intamplate

  5. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by jderull You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu azi nu am întrat pe pc, și la mine a întrat fratele meu Ionuț și cred ca el o pus numele meu Pt ca la mine rămâne parola salvata pe pc, eu unul îmi cer scuze Pt cele intamplate
    Asta nu tine de noi, iar scuzele nu prea folosesc la nimic, tu (sau fratele tau, dupa spusele tale) aplicand comenzi aiurea pe jucatori, acestia ies de pe server si nici ca o sa ii mai vezi la noi.

    Daca este cum spui tu, ca e vina fratelui tau, de fapt, tot vina ta este. Puteai sa iti stergi parola sa nu-ti mai ramana salvata si astfel al tau frate nu putea intra pe nicknameul cu accese.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  6. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #6
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Va trebui să păstrezi datele de logare doar pentru tine. Jucând altcineva pe contul tău, face să fie tot vina ta. Tu ar trebui să știi dacă ai încredere în el.

    În caz că primești o sancțiune, sper s o respecți asumându ți vina și învățând din greșeli.
    Multă baftă!
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  7. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #7
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Știu înțeleg, ca tot mie mi se cunvine greșelile, și oricum Deacum nu va mai avea acces la pc

    --------------- Added after 10 minutes ---------------

    Și cum a zis Angel sa mi se scoată gradul. Ok sa mi se scoată și de-atunci o sa se vadă cine mai face reclama la sever și cine mai ajuta serverul ca să mai rama a în viața.
    Last edited by jderull; 14-03-2018 at 10:10 PM.
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #8
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by jderull You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Știu înțeleg, ca tot mie mi se cunvine greșelile, și oricum Deacum nu va mai avea acces la pc

    --------------- Added after 10 minutes ---------------

    Și cum a zis Angel sa mi se scoată gradul. Ok sa mi se scoată și de-atunci o sa se vadă cine mai face reclama la sever și cine mai ajuta serverul ca să mai rama a în viața.
    O dai in povesti care nu tin de tine. Serverul asta nu sta in tine. Eu doar am propus sa primesti remove, cum de altfel mi se pare de cuviinta, dar decizia ii apartine lui Wick.
    Prin ce ai spus mai sus dai dovada de imaturitate, primesti o sanctiune (in cazul in care o sa primesti) si vii cu "amenintari" ca doar tu faci reclama serverului si ca tu il ti in viata. Te dezamagesc si-ti spun ca nu este asa, ba chiar ca, din cauza fratelui tau, este probabil sa fi pierdut multi playeri.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Dislike jderull a dat Dislike acetui post

  9. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #9
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vin cu nici o amenințare, și nici nu as face asta vreodată ai înțeles tu greșit, și nu am zis ca doar eu fac reclama și singurul dintre toți de aici mam referit ca fac reclama și ajut serverul, dar fiecare înțelege ce vrea de aici

  10. Reclamatie jucatori care se ajuta pentru rank

    #10
    Membru - Gold Nova III dcdaifa's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    cimitirul vesel
    Posts
    1,337
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    jderull a gresit merita advertisement -1 grad nu direct remove
    observati si voi ca ducem lipsa de playeri si de admin mai dam
    afara si din ei
    Parerea mea -1 grad pentru ca este prima abatere
    daca se mai repeta remove acuma va las si pe voi sa va spuneti cuvantul
    Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata

    https://www.youtube.com/watch?v=c7aJT7oXZWg
    Like jderull, wGods | Toxic, ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage