-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Reclamatie Italianu

    #1
    CauseLife's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Admin reclamat: iTalianu
    Motivul reclamatiei:am primit ban pentru ca se oftica ca sunt mai bun ca el , acesta persoana nu are respect fata de nimeni si te mai gandesti de ce server ziua e gol pentru ca sunt oameni de genu in comunitate care da kick/ban la playeri cand eu chef si cand ii omoara , Terano eu joc din cand in cand pe server si pana la urma o sa plec da un om ca asta merita sa te *** pe el credema ) pe mine ma amuza faptul ca se oftica el si vede ca sunt mai bun ca el dar tu daca iti pasa de server-ul tau ai face ceva in privinta asta si ai scoate acest copil din lista de admini ca se vede ca nu stie ce face
    Dovada: print 1 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! print2 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! print3 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nick: CauseLife

    am uitat sa mentionez ca si limbajul lui lasa de dorit ....


    Last edited by You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    sunt oameni de genu in comunitate
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , acest server este unul afiliat comunitatii WarGods, nu unul oficial, asa ca vezi cum asezi cuvintele pe forum.
    Last edited by ~TraNda~; 28-03-2018 at 10:35 PM.
    Like Gufi. a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Italianu

    #2
    Americanu's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Banul ce l-ai primit nu a fost din oftica, daca vrei sa fi respectat castiga respectul cuvenit. Daca injosesti un admin asteapta-te si la repercursiuni, aici nu poti face amenintari pe baza prietenul tau Annabelle care te scoate pe tine din ban. Daca tu ai luat ban de la mine eu sunt respectivul admin care poate sa iti dea si unban,nu se baga alt admin peste mine ca nu ii adresata lui reclamatia. Sa nu mai zic si de [Annabell] ca statea spectator si vorbea cu tine pe TS.

  3. Reclamatie Italianu

    #3
    CauseLife's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    in primul rand nu l-am jignit ca sa poti spune ca a fost vina mea el mereu aduce argumente de genu " ce bulan ai astazi " , " esti praf " , " esti slab fara coduri " , " nu stii sa joci "
    si in al doilea rand eu nu am zis nimica legat de annabele el a zis ca "ca eu ma duc si ma plang la annabelle" timp ce eu n am gresit si si a fost vina lui nu am de ce sa ma plang si daca m ai cunoaste stii ca eu cand intru sa joc nu vorbesc cu nimeni, el se baga in seama cu mine si incearca sa ma enerveze iar eu nu am de ce sa il suport daca ar fii vorbit el frumos nu cred ca as fii fost eu nesimtit da asa cum am zis el e acela care incearca mereu sa dovedeasca ca el e nr1 si n am nici o problema cu chestia asta poate sa fie el cel mai mare jucator din aceasta lume ma bucur pentru el da nu e nevoie sa ma jigneasca ca il omor, si doar pentru informarea ta poti verifica sa vezi ca prima oara Terano mi a dat unban si a doua oara cand am primit ban fara motiv am vorbit cu annabelle si mi a scos ban-ul asa ca in loc sa tii cu el fara sa stii ce s a intamplat eu te rog sa te gandesti mai bine iar daca esti prietenul lui si incerci sa ii iei apararea chiar si cand nu are dreptate atunci n am ce discuta cu tine si eu cu annabelle cand stam pe TS el e mereu pe mute si jucam for fun asa ca nu e nici un mtiv pentru care sa te plangi , timp ce el nu are respect fata de admini cu grad mai mare de el cum ar putea sa aibe respect fata de jucatori de pe server
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! cand am zis ca sunt oameni de genu in communitate m am referit la server-ul lui "frag.wargods.ro" si nu la intreaga communitate , m am exprimat gresit
    Mersi frumos

  4. Reclamatie Italianu

    #4
    Membru - Silver III TeRaNo's Avatar
    Member since
    Nov 2012
    Posts
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    CauseLife sunt enspe mii de servere,toate au cel putin 1 admin recalcitrant cum e iTalianu [Americanu].Din pozele la consola reiese ca amandoi ati avut un comportament neadecvat pentru Player sau Admin,jicniri amenintari etc,daca actiona cum trebuia adica 30 de min Ban.Si tu ca player faceai reclamatie pt jicnire daca tot vroiai sa demonstrezi ca esti serios,nu vrei sa mai joci la noi? nu te obliga nimeni sa joci pe 1 singur server.Deoarece ati gresit amandoi,se vor lua masuri!

    T/C
    Like LoVerBoy a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage