-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Elysae - Cerere de Helper.

    #1
    Elysae's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Elysae - Cerere de Helper.

    Nick pe server: Elysae

    Cea mai mare realizare pe Black.Wargods: Nu detin inca o realizare pe aceasta comunitate.

    In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Cel mai mult timp am stat 279 de zile in LSPD detinand rank 6 pe un alt server.

    In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Cel mai mult timp petrecut intr-o factiune a fost LSPD cu 279 de zile detinand rank 6, am parasit-o din cauza timpului, aceasta functie imi ocupa foarte mult timp.

    De ce crezi ca meriti helper?: Datorita experientei mele si maturitatii mele.

    Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: De obicei 2 sau 3 ore pe zi.

    Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Daca o sa obtin functia de admin am sa imi dedic o mare parte din timp cu administrarea serverului.

    Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Sunt diferit fata de alti playeri datorita comportamentului meu unic.

    Ai fost banat vreodata pe black.wargods? Daca da, specifica toate banurile: Nu, si nici nu voi fi banat.

    Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu.

    Varsta reala: Am 16 ani.

    Ce alte jocuri joci?: Mai joc CS:GO, PUBG, Overwatch, GTA V si LoL.

    De ce iti place sa joci samp?: Fiindca mereu intalnesc oameni noi si socializez cu ei plus ca ma regasesc in acest joc.

    Ce vei face dupa terminarea liceului?: Am sa urmez facultatea de medicina farmateutica din orasul meu.

    Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Poti acumula skill la rob dand mai multe rob-uri.

    Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Tasteaza comanda [/jobs] selecteaza jobul Trucker, dupa ce ajungi tastezi comanda [/work] pentru a lucra la jobul respectiv.

    Daca un player intreaba cum aplica in factiune, ce ii raspunzi ?: Poti aplica intr-o factiune pe [/forum] la sectiunea Factiuni.
    Last edited by Elysae; 05-04-2018 at 02:20 AM.

  2. Elysae - Cerere de Helper.

    #2
    Membru - Silver I IonutTC.'s Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acceptat pentru teste.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage