-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Reclamatie Blue

  1. Reclamatie Blue

    #1
    Banned Blank*Face's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1

    Reclamatie Blue

    Nick-ul tau:Blank*face
    Varsta: 19
    Nick-ul reclamatului:Blue
    IP: Am uitat sa-l iau
    Ora si Data: 22:39 21.04.2018
    Dovezi:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: El mi-a dat gag pentru ca am blue,si a zis lasa-l pe fratemiu sa se joace...si dupaia si-a schimbat numele in sefu mihai

  2. Reclamatie Blue

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Prima data te-am scos de la ct pt ca nu aveai ce cauta fara microfon si acel gag a fost pentru ca l-ai spamat pe frt meu cu amenintari, si la motiv am scris pentru ca ma deranjezi + trebuia sa pui la dovada si ce spam ai facut

  3. Reclamatie Blue

    #3
    Banned Blank*Face's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Prima data te-am scos de la ct pt ca nu aveai ce cauta fara microfon si acel gag a fost pentru ca l-ai spamat pe frt meu cu amenintari, si la motiv am scris pentru ca ma deranjezi
    Nu l-am amenintat i-am zis blue si tu mi-ai dat gag.Am iesit de la ct in maxim 15 secunde dupa ce am intrat...

  4. Reclamatie Blue

    #4
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Nu mai am nimic de adaugat acel gag a fost pentru spam cu amenintari.

  5. Reclamatie Blue

    #5
    Banned Blank*Face's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Credeam ca esti un jucator bun care nu injura si nu minte,recunosc ca te-am injurat de 3 ori si imi asum vina.Te enervam stiu asta,si pe toti ii enervam.Si tu ma ameninta-i cu banu cand iei helper,cu kicku si multe altele!NICI TU NU ESTI USA DE BISERICA SAU UN SFANT!

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    Quote Originally Posted by Blank*Face You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Credeam ca esti un jucator bun care nu injura si nu minte,recunosc ca te-am injurat de 3 ori si imi asum vina.Te enervam stiu asta,si pe toti ii enervam.Si tu ma ameninta-i cu banu cand iei helper,cu kicku si multe altele!NICI TU NU ESTI USA DE BISERICA SAU UN SFANT!
    Dc am luat ban un minut ,degeaba?:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by Blank*Face; 22-04-2018 at 12:05 AM.

  6. Reclamatie Blue

    #6
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Se pare ca nu pot sa ma tin de cuvant dar trb sa iti raspund, eu cand aveam slot ti-am zis ca daca as fii admin ti-as da ban si e bine ca ai recunoscut mai bn incetam cu cearta asta ca nu rezolvam nimic astept decizia ownerul-ui. A apropo tu ai zis ca ai luat ban 1 minut pai in primu rand nu exista ban de 1 minut si al doilea rand eu am acces la doar ban prin vote care e doar de 30 de minute
    Last edited by Blue01; 22-04-2018 at 12:11 AM.

  7. Reclamatie Blue

    #7
    Banned Blank*Face's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu mai am nimic de adaugat acel gag a fost pentru spam cu amenintari.
    Cu ce te-am amenintat,amenintarea a fost ca am zis blue...si dupaia te-am intrebat dc te-ai schimbat numele si de ce nu joci !
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie Blue

    #8
    Membru - Gold Nova I <|Robert|>'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    Iasi
    Posts
    565
    Last username
    RobertJB
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vreau si eu sa stiu daca fratele lui blue juca pe numele tau in primul rand. Mai departe nu vad vreo dovada din vreo parte cum ca cineva ar fi injurat sau ar fi abuzat de comenzi asa ca e o reclamatie nefondata.
    "Mai intai! Cauta perfectiunea caracterului!
    Mai intai! Dedica-te sincer !
    Mai intai ! Respecta-i pe ceilalti !" -Dojo Kun



    "Astazi,putin mai bine decat ieri, maine, putin mai bine decat astazi"
    Sensei Dan Stuparu
    Thanks Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  9. Reclamatie Blue

    #9
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1)-> Blank*Face daca te-ai uita si la reclamatiile tale si ai citi ce spun toti (sau macar te-ai apara) ai fi observant ce a zis angel ,iar Bluee a luat-o de a tare (nu stiu daca se scrie legat ) sincer pentru putin timp mi se parea si logic de vreme ce tu iti bati joc de noi injurandu-ne si toate cele noi de ce sa nu ne batem joc de tine cu gag slay kick (cel putin asta am inteles de la Angel) dar m-am abtinut ca nu vreau sa se ajunga la o harababura. Iar tu Blank*Face daca citeai mai atent banul ala ti l-a dat botul serverului nu Blue fiindca la Admin name scrie: Jb.WarGods.Ro # CAUTAM ADMINI
    2)->Blue eu ti-am spus ca nu e ok sa il lasi pe fratele tau sa joaca cu numele tau (pentru ca dupa tu pici vinovat nu el) chiar nu stiu cati ani are dar nu se stie ce poate sa faca, iar tu partial ai ascultat I-ai pus alt nick name dar inca erai aspec (si daca inca erai nu stiu sigur daca putea avea acces la comenzi)
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Thanks Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  10. Reclamatie Blue

    #10
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Antonio711 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1)-> Blank*Face daca te-ai uita si la reclamatiile tale si ai citi ce spun toti (sau macar te-ai apara) ai fi observant ce a zis angel ,iar Bluee a luat-o de a tare (nu stiu daca se scrie legat ) sincer pentru putin timp mi se parea si logic de vreme ce tu iti bati joc de noi injurandu-ne si toate cele noi de ce sa nu ne batem joc de tine cu gag slay kick (cel putin asta am inteles de la Angel) dar m-am abtinut ca nu vreau sa se ajunga la o harababura. Iar tu Blank*Face daca citeai mai atent banul ala ti l-a dat botul serverului nu Blue fiindca la Admin name scrie: Jb.WarGods.Ro # CAUTAM ADMINI
    2)->Blue eu ti-am spus ca nu e ok sa il lasi pe fratele tau sa joaca cu numele tau (pentru ca dupa tu pici vinovat nu el) chiar nu stiu cati ani are dar nu se stie ce poate sa faca, iar tu partial ai ascultat I-ai pus alt nick name dar inca erai aspec (si daca inca erai nu stiu sigur daca putea avea acces la comenzi)
    Nu prea imi place sa lungesc situatia Pe forum sm raspuns eu pentru el da cum am cs pe steam el imi are si contu si am uitat sa ma deconectez oricum ma gandesc ca gag 3 minute... erai si tu pe server trebuia sa ii dai ungag
    Like Blank*Face a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage