-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Toxic

  1. Toxic

    #1
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thumbs up Toxic

    Salut! Nici nu știu cum și cu ce să īncep... Ideea e ca* mă simt plictisit de tot ce fac pentru această comunitate, mi am pierdut din interesul de a susține comunitatea și serverele unde sunt activ.
    Orice metodă de a promova,* este o īncercare zadarnică, nimic nu mere...

    Sunt comunități unde se oferă owner, moderatori, fondatori, lapte și miere pe un singur pm, iar cānd aud de comunitate serioasă cu condiții impuse... nu li se pare real.
    Nu știu ce s ar mai putea face,am venit cu suficiente propuneri neinspirate și nu vreau să vin cu altele ce ar crea o impresie neplăcută.
    Nu știu ce și unde să mai postezi pentru a atrage membri.

    Țin să cred că majoritatea vizitatorilor sunt aduși de munca lui @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! prin intermediul Wcd ului.

    Am cerut gradul atat pe forum, cāt și pe alte servere decat ZM ul, pentru a mi omorā timpul petrecut la servici, ca apoi s o fac din plăcere.
    Dacă nu am satisfacție de a reuși, nu pot continua intr un mod pasiv, fără continuitate.

    Nu vreau să mă plāng prin acest post, vreau să știți īn cazul in care voi deveni inactiv, va fi din cauza monotoniei ce se apasă pe această comunitate, nu din indiferență sau "lipsa timpului".

    *Succes!
    Like Blue01, ~TraNda~, -=Christian=- a dat Like acetui post

  2. Toxic

    #2
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sa zicem ca acum e perioada examenelor,toți speram ca va veni și ziua noastră, a comunitatii.
    Am văzut ca ești cel mai activ īn promovare .
    Și pe mine m_a lăsat laptopul de 2 zile și mi_e groaza sa īl desfac iar: o fac azi pentru ca doresc sa īncep o serie de clipuri pentru promovare a serverelor oficiale și a comunității. Hai sa mergem īnainte.
    Exact cānd am timp sera după 22 sa intru pe serverele preferate ,văd cu dezamăgire ca sunt off players.
    Succes īn ceea faci!
    Hai sa dam īnainte!
    Socializeaza cu noi:
    Thanks Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like TheLyon, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Toxic

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~AngeL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    99% lipsa activitatii pe forum este datorata lipsei interesului. Lumea in general s-a plictisit de 1.6, de monotonia instalata in comunitate.
    Am zis asta si pe forum, si in grupuri. Nu pot sa te contrazic cu nimic, stiu ca asa este, dar eu unul nu pot sa ma detasez de aceasta comunitate, cu bune, cu rele, mai cu playeri, mai fara, tot aici raman.
    Iti urez succes in viitorul tau, multumiri (din partea mea) pentru interesul tau avut fata de comunitate.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like ~Wolf~ a dat Like acetui post

  4. Toxic

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Asta am zis și eu, dar nu m-a ascultat nimeni, nu multor persoane le pasă de comunitate, ai dreptate, noi am vorbit mai multe chestii, știi ce zic, dar poți rămāne măcar pentru noi, prieteni pe care ți' i-ai făcut de-a lungul timpului, eu unul nu voi pleca niciodată de aici, aici am crescut, aici am īnvățat să am responsabilități, să ajut persoane prin informații, sa am grijă de persoane, de servere, de comunitate, și cel mai important aici mi-am făcut prieteni, și-am cunoscut persoane pe care nu le voi uita niciodată.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Blue01, ~Wolf~, ~TraNda~, TheLyon, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  5. Toxic

    #5
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din pacate, v-ați obișnuit cu situația asta.
    Sunt oameni in comunitate ce au owner, moderatori, super mod, etc. dar inactivi de peste 2 ani.
    Nu se acceptă o schimbare, asta i motivul in care s a ajuns aici, nu cs 1.6.
    Degeaba sunteți prieteni, daca nu căutați soluții pentru comunitate, ce v a adus prietenia.
    Like Blue01, dizdani, -=Christian=-, ~Wolf~ a dat Like acetui post
    Dislike TheLyon, ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage