-- Closed Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 22 of 22

Thread: Propunere #2

  1. Propunere #2

    #21
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din primul reply am generalizat, dar te ai găsit doar tu să te simți, iar acum ai ajuns īn poziția īn care vorbești mult și nu faci decāt post uri pe forum.
    Este nevoie de o mare muncă de lămurire īn privește īnțelegerea ta.
    O să ți dau un exemplu de caracter și de bun simț,*
    *@WarGods | KGB. Știi de ce? Vorbește și face. O să fie extraordinar de greu să facă altcineva la fel.

    In comunitate am venit cānd era mai greu, cel puțin pentru zm, iar tot acest timp am venit cu fapte. Niciodată nu m am bătut cu pumnul in piept pentru ce am făcut, dar i pot face... am cu ce.

    Acum se vede potențialul fiecăruia,nu cānd comunitatea mergea bine.


  2. Propunere #2

    #22
    Membru - Gold Nova I <|Robert|>'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    Iasi
    Posts
    565
    Last username
    RobertJB
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am citit postarile fiecaruia si opiniile sunt foarte impartite. Pentru cine nu ma stie joc aici de prin 2015 si de anul trecut sunt admin pe serverul de Jailbreak. Parerea mea este ca promovati gresit comunitatea din diferite puncte de vedere.
    Ca sa o dam pe aia dreapta, acum serverele noastre sunt praf, fie ca acceptam sau nu. Eu cred ca sunt 3 motive pentru care mai exista jucatori de 1.6: 1. Calculatoare prea slabe pentru jocurile actuale.
    2.Jucatorii care sunt mult mai de treaba decat pe multe alte jocuri "toxice" 3.Pura nostalgie. In comunitatea noastra problema majora de care m-am lovit a fost frica de schimbare. Pe serverul in care mi-am dedicat cel mai mult timp majoritatea propunerilor de modificare au fost respinse. De fiecare data cand s-a cerut ceva "proaspat" ne-am confruntat cu clasica "lipsa de scripteri" sau de modificari facute in graba care mai mult rau au adus. Ultima modificare a avut loc inainte de craciun de exemplu si mai multe buguri a creat. Nu ma indoiesc ca difera cu ceva situatia in comparatie cu celelalte servere. Si apoi ne miram ca nu mai avem playeri? Cum as putea sa fac eu reclama unui server pe care avem 10 mape functionale, unde nici macar adminii nu intra? Pot sa pun eu zeci de afise in oras/ retele de socializare sau sa dau nu stiu cate boosturi ca atunci cand jucatorul vede starea serverului nu mai revine in veci. In afara "jocurilor noi" al caror impact sunt convins ca e irelevant lipsa playerilor rezulta din lipsa interesului acordat serverelor.
    De ce sa promovam o marca falsa cand stim cu totii adevarul? Inca avem lucruri faine pe care totusi nu le-am vazut VREODATA promovate cum ar fi SCOALA DE ADMINI de care ar putea fi interesati atatia jucatori din exterior, Designerii care fac niste avatare si semnaturi super, cei care creeaza plugin-uri la cerere sau chiar cel mai competitiv clan de Deathrun pe care l-am vazut vreodata. Despre astea de ce nu vorbim niciodata? Comunitatea nu reprezinta serverele goale de CS ci oamenii misto pe care ii avem aici, cei care se intalnesc in afara topicurilor de cereri admin/unban. Cei care frecventeaza si topicurile din exteriorul propriului server sunt cei pentru care eu am ales sa raman in aceasta comunitate. Personal nu ma mai dau in vant dupa CS insa oamenii pe care i-am intalnit aici sunt motivul pentru care refuz sa renunt la acest forum. Si sunt convins ca cei pe care incercam noi sa ii atragem asta cauta.
    Alaturi de toate lucrurile astea putem adauga si lucruri care prind in momentul actual cum ar fi un subforum pentru Fortnite/Pubg si alte jocuri la moda daca vrem intradevar sa promovam COMUNITATEA nu SERVERELE. („Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gāndire cu care au fost create.” A.E.)


    Ps: Nu inteleg de ce atatea atacuri la persoana in acest topic... Angel si Toxic pana la urma cu totii cautam o solutie spre bine certurile astea nu ajuta cu nimic
    Last edited by <|Robert|>; 21-06-2018 at 03:05 PM.
    "Mai intai! Cauta perfectiunea caracterului!
    Mai intai! Dedica-te sincer !
    Mai intai ! Respecta-i pe ceilalti !" -Dojo Kun



    "Astazi,putin mai bine decat ieri, maine, putin mai bine decat astazi"
    Sensei Dan Stuparu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage