-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18
  1. Cerere Unban Profanatorul

    #11
    Membru - Silver I Profanatorul's Avatar
    Member since
    May 2018
    Posts
    10
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Īnțeleg... Totuși doar se prezumă că am avut cod. Nu există nici o dovadă clară că am avut. Dacă ownerul poate vedea chatul va observa că īn intervalul īn care mi s-a cerut să fac scan wcd și pānă am ieșit din joc am fost omorāt de vre-o 3 sau 4 ori. Prin urmare nu eram la spectatori, așa că am ieșit să nu mai fiu omorāt și să pierd scorul frumos pe care-l aveam 11-1 sau 11-2 și cānd am reintrat, i-am scris adminului că īncă se īncarcă (era scanul la 91%) și am fost banat. Chiar īmi e ciudă acum că nu am făcut poze la tot chatul, pentru că nu mă așteptam să īntāmpin o asemenea opunere la cererea de unban. Să īnțeleg că īn loc să fiu prezumat nevinovat, adică să se plece de la ideea că dacă am ajuns să fac cerere de unban īnseamnă că probabil nu am avut cod, se pleacă de la ideea preconcepută că dacă am ieșit din joc am avut cod. Prin urmare sunt băgat īn aceeași oală cu jucătorii care folosesc cod, li se cer poze sau wcd și ies definitiv și nu mai intră īn veci pe acel servăr, deoarece vor juca mai departe cu cod pe alte servăre.
    Dacă am ajuns să fac aceată cerere, dacă răspund fiecărei persoane care postează aici, īnseamnă că īmi pasă, īmi doresc să joc īn continuare aici și nu mă complac preferānd să mă duc să joc liniștit pe alt servăr, poate chiar de aici de la voi din comunitate. Stau și-mi bat capul pentru că īmi pasă, īmi place servărul și nu mi-am bătut joc nici de mine nici de alții jucānd cu cod.

  2. Cerere Unban Profanatorul

    #12
    Membru - Silver Elite Master Florin11239's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    287
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! i-ai dat unban?

  3. Cerere Unban Profanatorul

    #13
    Membru - Silver I Profanatorul's Avatar
    Member since
    May 2018
    Posts
    10
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu īncă. Dar sunt sigur că va lua o decizie obiectivă și că v-a ține cont de toate aspectele supuse discuției.

  4. Cerere Unban Profanatorul

    #14
    Membru - Silver I Profanatorul's Avatar
    Member since
    May 2018
    Posts
    10
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Totuși cāt durează să se soluționeze o cerere de unban știe cineva?

  5. Cerere Unban Profanatorul

    #15
    Membru - Silver Elite Master Florin11239's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    287
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @Stundetul poti sa ii dai unban si sa inchizi crererile unban!
    Thanks Profanatorul a dat Thanks acetui post

  6. Cerere Unban Profanatorul

    #16
    Membru - Silver I Profanatorul's Avatar
    Member since
    May 2018
    Posts
    10
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mulțumesc! Abia aștept să revin la joc și prin jocul meu să demonstrez că te-ai īnșelat īn privința mea. Respect regulile acestui joc din simplul motiv că dacă nu le-aș respecta ar īnsemna să nu mă respect pe mine īnsumi.

  7. Cerere Unban Profanatorul

    #17
    Membru - Silver Elite Master Florin11239's Avatar
    Member since
    Oct 2017
    Posts
    287
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ti-am dat unban! @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! inchide cererea unban te rog!

  8. Cerere Unban Profanatorul

    #18
    Membru - Silver II Studentul's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    47
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Incearca sa intri pe server. Banul nu este in lista!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage