-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Propunere sistem lr+microfon+open

    #1
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere sistem lr+microfon+open

    Salut, astazi vin cu o noua propunere referitoare la lr-uri si o sa fie cateva legat doar de lr si o sa le enumar pe parcurs:

    1->Ultimul cu fd sa poata da lr. Da ar putea fi o idee pentru ca atunci cand mai este doar unul cu fd nu poate da lr (fie fd all/de la sv/unul singur cu fd si doar el a ramas). De ce ar fi mai ok pai ca sa merite fd mai departe (in zilele urmatoare) in urma unui castig la duel ci doar ca e ultimul si e fd.

    2->Mai multe variante de lr multi stiu sv-ul de dr al comunitatii ei bine acolo sunt mai multe variante de lr (pe langa ale noastre mai sunt ak shotgun matematica si cine scrie primul un cuvant) si ar fi fain sa fie si pe jb pentru mai multe variante de dueluri si sa vedem care e cel mai tare.

    3->Ideea asta tot de pe dr si anume cei care dau lr sa aiba cercul ala in jurul lor (scuzati-mi cunostiintele in pluginuri dar nu stiu cum ii zice) iar acesta ar fi un system bun anti-camp, sa stiim daca e afk sau nu si sa stim care este ala cu care am dat lr (stiu ca ala de la lr e conturat dar la cat de atent sunt e dau dupa celalalt 3 gloante si ala ma omoara).



    Iar acum ceva ce nu are legatura cu fd-ul ci anume cu microfonul:
    1-> Sa se poata vorbii cand e fd. Este mai util ca adminii sa isi dea seama daca cineva are microfon din prima runda nu sa pierdem timp si sa aflam abia in a 2-a.

    2->Simonul sa aiba meniu de dat comanda la alt ct (si asta iar prinde bine si adminului) asta e util ca sa ia altul simon ca sa vedem daca are microfon, iar la admini ca sa mai fie si altcineva simon fiindca acum 3 zile sau 4 erau 2 ct si se punea doar el simon si nu puteam vedea daca si celalalt are microfon si chiar daca stiam trebuie sa mai fie si ambii ct simon nu doar unul.




    Si pe final ceva legat de open (aici e doar punctul 1):

    1-> sincer sunt satul ca atunci cand da un ct open sau eu sa se deregleze nu unul nu doua ci toate jocurile si chiar uneori cusca mare (hai ca de jocuri nu murim dar cusca mare e baza) uneori se inchide alteori se pune lava si alte chestii si daca e un ct mai incepator cu mapa nu stie ce buton sa apese ca sa fie totul la normal. Si stiu ca sistemul de open doar la celula era mai demult, iar parerea mea e ca era mai bun. Si ca sa fie si open all ca na uneori poate e nevoie ar trebui sa fie /open si /openall (doua comenzi separate).




    Multumesc ca ati citit am stat ceva la propunerea asta si nu tin chiar ca totul sa se resolve dar macar o parte din ele.
    Last edited by ~HYXUL~; 07-06-2018 at 10:01 AM. Reason: Niste greseli de scriere si titlu
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  2. Propunere sistem lr+microfon+open

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    sunt deacord cu toate si presupun ca nu e asa de greu sa modifice si sunt sigur ca nu ai nevoie de nici un plugin deoarece sunt si la alte servere din wargods. Dar chestia cu open deja sunt obisnuit nu am nici o problema daca nu se schimba

  3. Propunere sistem lr+microfon+open

    #3
    Membru - Gold Nova III MoTaNu` RaW's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,162
    Last username
    *MuHaHaHa* ~pF~ * KidduT * dMG#>> MoTaNu` RaW
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    ADMINISTRATOR+VIP --> Furien.WarGods.Ro

  4. Propunere sistem lr+microfon+open

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    V-am spus de nenumărate ori sa găsiți un scripter care sa se ocupe de chestiile alea, fiindcă Tiger nu are timpul necesar, găsiți un scripter și vom rezolva problemele de genul.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage