-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. Retragere dMG#>> MoTaNu` RaW

    #1
    Membru - Gold Nova III MoTaNu` RaW's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,162
    Last username
    *MuHaHaHa* ~pF~ * KidduT * dMG#>> MoTaNu` RaW
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exclamation Retragere dMG#>> MoTaNu` RaW

    NUME: dMG#>> MoTaNu` RaW
    DURATA: PERMANENT
    MOTIV: Un "admin" mi.a deschis ochii, ca degeaba incerci sa ajuti cu ce poti, e mai bine sa fii indiferent si sa nu faci nimic. " De aceea serverele sunt goale " Da? Pai normal, daca nimeni nu se implica nici 1%. Tu cum aduci jucatori pe servere amice? Ca tot goale sunt. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Bafta cu serverul Wickedsick`. O sa votez serverele in continuare.

    ADMINISTRATOR+VIP --> Furien.WarGods.Ro
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Retragere dMG#>> MoTaNu` RaW

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi place de tine, reactionezi ca un copil. O parte din raspuns ti l-am dat in topicul cu cererea ta de grad pe forum.
    Ca sa iti continui aici, timp de 5 ani mi-am dat toata silinta sa ajut comunitatea. Am crescut serverul de Dr cand l-am preluat, pana intr-un punct cand modul deathrun a cazut, nu mai e cautat. 5000 din posturile mele sunt topicuri utile pe WarGods, care au crescut traficul pe site (vezi ce ti-am spus in legatura cu asta in celalalt topic). Am renuntat sa mai fac ceva cand am vazut ca vorbesc degeaba, cum de altfel si Daihatzu (targarien) a vorbit degeaba si nu a fost sustinut. Cand vii cu idei sa imbunatatesti cu proiect, cum si l-a asumat Wick cu promovarea si atragi atentia asupra anumitor lucuri clare, cum ar fii spamul prostesc pe grupurile de pe fb, pentru a nu ne mai lua HATE de la toti copii, fiindca acei copii reprezinta playerii de pe servere. Am cerut sa se promoveze avantajele comunitatii (si daihatzu a cerut lucrul asta) cum ar fi amxbans-ul, licentele free de pluginuri, ajutorul nostru in administrarea/sustinerea tehnica a unui server si alte avantaje. De altfel, n-am vazut o promovare cu oferta comunitatii de a da servere free spre administrare (atunci cand era valabil acest lucru) si multe alte lucruri pe care nu le mai spun, fiindca oricum le spun degeaba, deoarece de fiecare data nu sunt luat in considerare, din simplu fapt ca este prea greu sa faci un lucru in adevaratul sens al cuvantului.
    Daca acest proiect cu promovarea era bun asa cum este acum, serverele comunitatii aveau 15-20 de player online in timpul zilei. Din acest lucru iti dai seama ca ceva este gresit.
    Citeste: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Probabil o sa-mi iau cele mai multe critici dupa postul asta, dar, asa e cand spui lucrurilor pe fata. Bafta .
    Last edited by ~TraNda~; 20-06-2018 at 04:49 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like MoTaNu` RaW a dat Like acetui post

  3. Retragere dMG#>> MoTaNu` RaW

    #3
    Membru - Gold Nova III MoTaNu` RaW's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,162
    Last username
    *MuHaHaHa* ~pF~ * KidduT * dMG#>> MoTaNu` RaW
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~AngeL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Imi place de tine, reactionezi ca un copil. O parte din raspuns ti l-am dat in topicul cu cererea ta de grad pe forum.
    Ca sa iti continui aici, timp de 5 ani mi-am dat toata silinta sa ajut comunitatea. Am crescut serverul de Dr cand l-am preluat, pana intr-un punct cand modul deathrun a cazut, nu mai e cautat. 5000 din posturile mele sunt topicuri utile pe WarGods, care au crescut traficul pe site (vezi ce ti-am spus in legatura cu asta in celalalt topic). Am renuntat sa mai fac ceva cand am vazut ca vorbesc degeaba, cum de altfel si Daihatzu (targarien) a vorbit degeaba si nu a fost sustinut. Cand vii cu idei sa imbunatatesti cu proiect, cum si l-a asumat Wick cu promovarea si atragi atentia asupra anumitor lucuri clare, cum ar fii spamul prostesc pe grupurile de pe fb, pentru a nu ne mai lua HATE de la toti copii, fiindca acei copii reprezinta playerii de pe servere. Am cerut sa se promoveze avantajele comunitatii (si daihatzu a cerut lucrul asta) cum ar fi amxbans-ul, licentele free de pluginuri, ajutorul nostru in administrarea/sustinerea tehnica a unui server si alte avantaje. De altfel, n-am vazut o promovare cu oferta comunitatii de a da servere free spre administrare (atunci cand era valabil acest lucru) si multe alte lucruri pe care nu le mai spun, fiindca oricum le spun degeaba, deoarece de fiecare data nu sunt luat in considerare, din simplu fapt ca este prea greu sa faci un lucru in adevaratul sens al cuvantului.
    Daca acest proiect cu promovarea era bun asa cum este acum, serverele comunitatii aveau 15-20 de player online in timpul zilei. Din acest lucru iti dai seama ca ceva este gresit.
    Citeste: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Probabil o sa-mi iau cele mai multe critici dupa postul asta, dar, asa e cand spui lucrurilor pe fata. Bafta .
    Ai dreptate, in fine, ma bucur ca-s oameni capabili ca tine, noi astia fara experienta nu avem ce cauta aici

    ADMINISTRATOR+VIP --> Furien.WarGods.Ro

  4. Retragere dMG#>> MoTaNu` RaW

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dMG#>> MoTaNu` RaW You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai dreptate, in fine, ma bucur ca-s oameni capabili ca tine, noi astia fara experienta nu avem ce cauta aici
    Daca asta ai inteles tu din tot ce am scris acolo inseamna ca ti-a fost prea lene sa citesti. Daca faceai asta vedeai ca ti-am dat si argumente la ce am spus, argumente destul de clare.
    In fine, imi bat capul degeaba.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like MoTaNu` RaW a dat Like acetui post

  5. Retragere dMG#>> MoTaNu` RaW

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    A decis să rămână!

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage