-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. As vrea sa lamuresc ceva

    #1
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    As vrea sa lamuresc ceva

    Buna dimineatea (ziua seara sau noapte depinde cand cititi)!
    As vrea sa discut ceva despre adminii serverului avand in vedere activitatea.
    Ca la majoritatea topicurilor facute de mine le numerotez as vrea ca in dreptul fiecarei pareri sa faceti la fel si daca nu (doar daca aveti aceeasi parere despre toate)
    1-> Activitatea serverului: pai acum este vacanta am putea zice ca in timpul scolii (sau ce mai este) e mai greu sa intri ok dar macar in week-end de ar fi activitate ceva mai mare. Daca o sa se zica (de ce sa intru cand nu e nimeni) pai de multe ori lumea nu intra din acelasi motiv daca ati avea vointa de a sta sa faceti un bhop pana intra lume care vede ca e cineva on atunci ar fi lume fiindca cel putin dupa mine intra ceva lume cand este. Si sa spune ca prin absurd chiar nu ai acces la calculator si nu poti intra ok nici o problema dar mai bine anunti asta (exemplul lui Ninja car in loc sa zica asta a stat ca mutul si eu am si uitat ca are grad iar daca se observa inctivitatea ca eu am observant-o aplicam avertisment sau mai rau). Mai bine anuntati ca nu puteti avea activitate pe server sau ca nu o sa mai aveti (chiar daca iti pierzi gradul mai bine decat sa il pierzi fiindca ai lasat o parere proasta iin ochii owneriilor si restul de admini)
    2-> Activitatea pe forum: Daca si aici o sa spui ca nu ai timp sa te uiti pe forum sa vezi ce s-a mai postat si optional sa lasi un reply eu nu te cred. Din alea 30 minute+ pe care le stai pe fb insta sau ce o mai fi nu ai putea sa arunci un ochi pe forum asta e chiar urat. Sa spunem ca tot nu ai acces la pc (sa zicem) dar de aia ai google pe telefon sa il folosesti si stiu ca se misca greu si ca e mai naspa dar macar ai o activitate acolo pe forum si la o adica anunti de pe telefon ca pc-ul tau s-a dus .
    3-> Asta e mai mic: M-am uitat pe lista cum admini de pe forum si e in urma rau si sunt sigur ca din toti un sfert+ au alt grad acum si pe langa asta doar o parte din lista aia (cat de cat lunga doar o parte consta in oameni care se uita macar pe forum si poate mai dau un ochi pe server).

    Topicul asta nu am facut-o spre raul cuiva ci pentru a tage un fel de semnal de alarma fiindca de multe ori daca e sa fie probleme pe server sunt chemat doar eu si cand nu pot le zic sa comunice altor admini (nu tocmai gradul ala cineva cu grad in general) dar ori nu au o sursa de contact ori daca o au nu raspunde nimeni (nu ca ma deranjeaza ca pana la urma tot imi fac timp sa rezolv si poate mai stau putin dar totusi de aceea pe un server sunt mai mult admini ca sa fie cand nu poate cineva si invers nu indifferent ca poate sau nu tot sa reuseasca sa revolve).
    As aprecia sa se tina cont (nu doar de ownerii/co-ownerii care ar trebui sa ia masuri ori cu metode de a spori activitatea ori cu avertismente si mai departe) dar sa tina cont si adminii care ar trebui sa isi faca o activitate acolo si fara a citi asta.
    Cam atat am avut de zis o zi frumoasa
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like thesilent27, KeeX :), Blue01 a dat Like acetui post

  2. As vrea sa lamuresc ceva

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Sunt deacord cu tine, din cate am vazut acum pe forum doar tu,wolf ,ninja, cristi, eu. Normal ar trebuii demote ca sunt absenti de mult timp, recunosc si eu mai is inactiv uneori dar nu asa de mult ca si altii

  3. As vrea sa lamuresc ceva

    #3
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din cauza unor probleme personale , nu m-am mai ocupat de serverul de jb asa mult precum o faceam inainte(si imi cer scuze tuturor pentru acest lucru).Saptamana aceasta voi face curatenie in gamepanel.Las topicul deschis in caz de vrea cineva sa lase un reply.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

  4. As vrea sa lamuresc ceva

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi pare bine ca s-a reactionat pozitiv.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  5. As vrea sa lamuresc ceva

    #5
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by WarGods | Wolf You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Din cauza unor probleme personale , nu m-am mai ocupat de serverul de jb asa mult precum o faceam inainte(si imi cer scuze tuturor pentru acest lucru).Saptamana aceasta voi face curatenie in gamepanel.Las topicul deschis in caz de vrea cineva sa lase un reply.
    E rost și de up la cei care sunt activi?
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  6. As vrea sa lamuresc ceva

    #6
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Lol degeaba a lasat topicu deschis ca doar noi 3 am dat reply... macar daca ar anunta ca se lasa sau ca lipesesc, unii is in pauze de luni intregi, nu e ok

  7. As vrea sa lamuresc ceva

    #7
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Lol degeaba a lasat topicu deschis ca doar noi 3 am dat reply... macar daca ar anunta ca se lasa sau ca lipesesc, unii is in pauze de luni intregi, nu e ok
    Wolf a gandit-o bine ca na poate mai este cineva care vrea sa isi ceara scuze sau ceva da mda
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  8. As vrea sa lamuresc ceva

    #8
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Wolf poți închide topicul cred ca ne-am convins amândoi de ce voiam sa vad
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  9. As vrea sa lamuresc ceva

    #9
    Membru - Silver II KeeX :)'s Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt deacord cu tot ce ai zis, mai ales la punctul ->1 , eu de cand am revenit pe sv aproape mereu sunt on (si e cam greu cand e doar un slot on, dar in fine..) chear daca nu e nimeni cum ai zis, faci bhop si verifici tot ce e pe mapa si ce se poate de folosit si ce nu (adica jocurile pentru prizonieri)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage